MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

02-02-2014 21:15:31

D-wo-Koszalin
Asiula hehe właśnie sobie nie radze z goleniem. brzuch mi zasłania ;p goliłam sie na ślepo... ;p teraz kupiłam sobie lusterko spróbuje za pomocą niego smiling smiley
Sebata wózek super smiling smiley

co myślicie o wózkach z imitacją lnu?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

02-02-2014 21:22:04

Kołobrzeg
Zokiki u mnie mąż też bardzo lubi dzieci i vice versa, każda mała dziewczynka wśród znajomych to ma narzeczonego wujka Mariusza smiling smiley
sebata wózek bardzo fajny, ja już się trochę denerwuję jeżeli chodzi o wybór wózka bo im więcej oglądam to mam większy dylemat
Asiula u mnie golenie idzie do przodu tylko z lusterkiem, bo nic nie widzę, albo jak mąż jest w domu to on przejmuje "temat" smiling smiley
Strzalka a jakie to są bo nie bardzo się orientuję smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

02-02-2014 21:42:05

Hej dziewczyny smiling smiley
U mnie nadal to samo, dostaje nospe luteine i wtedy boli mniej ale czasem tak chwyci ze nie wiem jak się ułożyć, tek łapie i puszcza co jakiś czas, dziś ta niedziela to praktycznie nic się nie dzieje mam nadzieje ze jutro coś mi powiedzą bo zwariuje, jakoś wytrzymuje ale boli kurcze.

Cukrzycy na szczęście nie mam, chociaż mam z głowy badanie. Hehe

Lilcia wariuje w brzuszku, słuchali tętna jest ok

Sebata wózek jest śliczny! Bardzo mi się podoba tylko jest ciężki,

Zokiki mój mąż też lubi dzieci, zawsze się wyglupia z nimi i wymyśla psotne zabawy wiec dzieci też go lubią smiling smiley

U mnie z goleniem narazie w miarę z lusterkiem ale później to mąż będzie musiał pomoc bo inaczej to nie dam rady grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-02 21:45 przez LilaC.

PaulaBrak89 (offline)

02-02-2014 21:48:36

Zokiki to dobrze, że zapytałaś bo mogłoby się coś przez to spanie na brzuchu porobić. Ale w tv piepszą głupoty masakra.. Zokiki mój mąż dzieci lubi. Zwłaszcza lubi dosłownie wariować z dziećmi. Zobaczymy tylko jakim będzie tatą bo wychowanie to nie tylko zabawa i rozbestwianie. Nie miałam okazji nigdy zobaczyć jakby sobie poradził gdyby miał cały dzień się dzieckiem zająć razem z karmieniem i przebieraniem. Mam przykład jedynie z wychowywaniem psa. Może zły ale mamy psiaka od malucha i niestety mój mężuś nauczył go tylko wariowania i szarpania się o zabawki.. Ja uczyłam komend a mąż wariacji i teraz mamy bardzo głupiutkiego i nieusłuchanego psa w domu :/ Moja mama i babcia jak widzą co on z psem robi to mówią mi, że ja będę miała dwoje dzieci w domu jak urodzę.
Lila bidulko teraz Ciebie dopadło jakieś świństwo.. Wspólczuje Ci tego szpitala i bólu. Oby to mała uciskała a nie coś poważnego. Jeny jak czytam, że dzidzia może tak uciskać boleśnie to aż się boję. Mój maluch teraz jeszcze przyjemnie mnie kopie ale mam nadzieję, że nie będzie boleśnie później.
Myszka ja przytyłam niby tyle co powinnam ale na buzi pyzata się zrobiłam i źle się czuję przez to, bo i tak mam dość okrągłą i tłustą buzię.
Sebata też mi się podoba ten wózek ale niestety u nas bym kupiła po cenie producenta czyli 2300zł bez fotelika a to trochę myślę za dużo. Ale sam wózek elegansior
Asiula niestety ja już sobię nie radzę. Widzę tylko brzuch i mąż musi mi pomagać w takich sytuacjach..
Strzałka no właśnie z tako mają imitacje lnu i mi babeczka w sklepie go polecała. Ale zdecydowana jestem na 4 duże szprychowe koła żeby móc bujać.

StrzalkaMa (offline)

02-02-2014 22:11:02

D-wo-Koszalin
Kasia te wózki są zrobione z materiału imitującego len

Lila to nic innego przeciwbólowego Ci nie dają? biedulka sad smiley

Paula z tym psem dokładnie to tak jak u nas, jest strasznie rozpieszczony i to bedzie dokładnie drugie dziecko jest strasznie głupiutki ...smiling smiley smiejemy sie ze major czeka na siostrzyczkę. choć mój bardziej sie słucha męża. mnie to prawie w ogóle.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

03-02-2014 08:16:15

Kołobrzeg
Strzalka oglądałam te wózki i wyglądają bardzo ładnie, ale nic nie czytałam na ten temat, ciekawe jak z czyszczeniem smiling smiley
Lila daj znać jak już będzie coś wiadomo

Ja dzisiaj od rana się zdenerwowałam, bo mój mąż odebrał Mai wynik z posiewu z moczu i po wszystkich walkach jakie stoczyliśmy z e-coli teraz się okazało że w przewodzie moczowym ma gronkowca złocistego sad smiley Jutro muszę pojechać z nią do naszej lekarki rodzinnej i zobaczymy co powie. Oczywiście przy tej okazji mama tysiąc myśli na minutę i nie wiem jak ta bakteria wpływa na ciążę. Masakra sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

03-02-2014 12:19:52

Kasia biedna Twoja Maja. Jak jedno wyleczone to drugie się przyplątało. Dużo zdrówka Wam obydwu życzę Dużo zdrowia!
Dziewczyny od dzisiaj do chyba środy w netto są rzeczy dla najmłodszych w promocji od ubranek po kocyki i zabawki [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]. A od poniedziałku 10.02 będzie full rzeczy w lidlu [link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

03-02-2014 13:54:55

Świebodzin
Asiula, też ostatnio robiłam wygibasy w wannie żeby się ogolić.Mąż się ze mnie śmieje, że dla lekarza się tak ładnie ogolilam. No co, dla niego nie chce mi się codziennie tak męczyć hihi. Ale teraz potrzebuję lusterka.

Sebata, bardzo ładny jest ten wózek, pojemny kosz i gondola spora. Śliczne są te kolory.

Paula, ja też mam psie dziecko smiling smiley Nasza sunia z nami śpi i ciągle za mna chodzi, zawsze się do mnie tuli i bawi się zabawkami. Dobrze mieć takiego psa, który będzie się później bawić z dzieckiem.
Fajne te promocje w netto. Może kupię te pampersy. Co sądzicie?

Kasiu, współczuję Twojej córci. Dużo zdrowka dla niej.

Lila, jak się czujesz? Wychodzisz dzisiaj?


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Asiula23 (offline)

03-02-2014 14:32:50

Gródek
kasia: Współczuje, biedna ta twoja córeczka.
Ja już dziś po wizycie. Malutka jest zdrowa i rośnie coraz wieksza. Śmiejemy się, że do mamusi podobna na tych zdjęciach z usg.
Cukier w normie, więc jestem spokojna a tak się bałam, bo ostatnio tyle jadłąm słodyczy.


LilaC (offline)

03-02-2014 16:55:48

Cześć kochane :*
Jestem w domku ! Dziś mnie wypisali, rano był obchód, lekarz mnie zabrał na badania, z małą oki , sprawdzał szyjkę, no jest krótka niestety ale twarda i zamknięta więc leżeć w domu i odpoczywać jak się pogorszy albo zmniejszy czy będzie to wtedy ten passer założą,
a co do tej kolki to tak jak myślałam nic nie są w stanie w sumie zaradzić, luteina , nospa i oby przeszło, jakby duży ból to paracetamol, pić dużo wody bo może jakiś piaseczek czy coś co nie jest widoczne gołym okiem uwiera ... trudno jakoś muszę się przemęczyć ... oby wytrwać te 3 miesiące sad smiley
jutro mąż ma pojechać po wypis to zobaczymy co mi tam napiszą ,,, w ogóle jest taki ruch na tej ginekologii że dziś czekało 5 kobiet na łóżka także myślę że się trochę pozbyli, bo leżałyśmy 3 ciężarówki, jedna z bakterią, druga z szyjką i ja i wszystkie dziś do domu.
Mam tylko nadzieję że taki ogromny ból już nie powróci bo nie wiem jak ja to wytrzymam sad smiley

W ogóle dziewczyny wczoraj przywieźli dziewczynę zjeźdzała na sankach z górki i pod górką śniegu była warstwa lodu i wybiło ja do góry i upadła na płozy pipką, cały szlafrok we krwi, krwiak wielkości piłki tenisowej, masakra taka niewinna zabawa i takie skutki, się zastanawiali czy nie operować, tak się biedna załatwiła sad smiley(

Kasiu bardzo współczuję , nie martw się Maja dostanie leki i będzie dobrze trzeba się pozbyć tego paskudztwa, obyś Ty tylko teraz nic kochana nie złapała, bo to nie wskazane, napisz jak już będziesz wiedziała co i jak i czy nie grozi nic Tobie i Kajetankowi

Paula super promocje, ale szkoda że nie ma netto u mnie w mieście, przewijak , szlafrok, pampersy od razu bym kupiła, no szkoda sad smiley
ale w tej gazetce co wkleiłaś z Lidla jakie będą śliczne lampy sufitowe ! w domu mam takie co mi w ogóle nie pasują do wystroju i zabieram się już z rok żeby wymienić a tu za taką cenę i takie śliczne , także bardzo Ci dziękuję za linka ! grinning smiley

Paula jak czytałam Twój wpis o mężu co tylko wygłupy to tak jakbym widziała mojego , u niego tylko zabawa , wygłupy , cały czas mam nadzieję że jak już mała się pojawi to on wydorośleje trochę bo nam dziecko strasznie rozpsuje i rozpuści.

Asiula super że cukier oki !


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.