Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

margolciaBB (offline)

27-01-2015 16:07:37

Bielsko - Biala
Ombre - super, że tak się udało baby shower i że macie takich cudownych przyjaciół ;-) to zawsze dodaje otuchy ;-)

Gnatoya- uważaj na siebie! dobrze, że upadłaś tylko na rękę bo aż strach pomyśleć. A nosidełko super. Ja koszule do karmienia kupiłam w textil markecie.

Ewunia - dobrze, że wszystko ok ;-) ja też bym ciągle spała.

Dzisiaj albo jutro pakuję torbę do szpitala bo źle się czuję taka nie przygotowana ;-)

mamusia1987 (offline)

27-01-2015 18:38:30

Wrocław
My juz po wizycie szyjka dluga i twarda mala ma juz 2333g 32 tydzień i 4 dzień wymiary ma o jeden tydzień większe. Hemoglobina nadal mi spada 9,8 dostalam jakieś inne tabletki. Jak po dwóch tygodniach się nie podniesie po nich to czeka mnie szpital.
W lidlu od przyszlego czwartku będą ciuszki na maluszki.
A dziś mnie kuzynka w aptece namowila na kosmetyki dla malej z ziajki od 1 dnia życia wyprobuje może jakieś fajne będzie oliwka ladnie pachnie a tylko 12zl
Może nie będzie po bracie alergikiem.
Mój robi kuchnie,wiec wrocilam do piątku do rodziców do Pawla to przynajmniej za tabletki na żelazo dalam 15zl a nie jak u nas we Wroclawiu 43zl.

Gnatoya (offline)

27-01-2015 19:49:55

Lubin, Leszno
Hej.


Ja dzisiaj znów dzień aktywnie spędziłam. Właśnie kręci mi się już 3 tura prania. W sobotę muszę kupić jeszcze jedną suszarkę do ubrań bo już nasza 3ka się nie mieści a głównie moich panów ciuchy a co dopiero jak mi dojdzie Martusia. Jak nic będzie w domu kraina wiecznego prania. Resztę zakupów do szpitala w zasadzie już samych pierdółek jak płyn do higieny intymnej nabędę w sobotę na zakupach i myślę,że do niedzieli będę spakowana. Czas najwyższy smiling smiley większość z was już dawno gotowa jest. Coraz trudniej mi zasnąć, co prawda brzuch już mi się obniżył bo łatwiej się oddycha ale jednak brzuchol przeszkadza w zasadzie we wszystkim. W myciu naczyń też bo wiecznie mokry. Jutro mi powie mechanik kiedy auto będzie do odebrania mam nadzieję,że do czwartku będzie co by móc do O pojechać.


Dziewczyny te co mają dziewczynki w brzuchach? widziała z was gdzieś któraś ładne rajstopki gdzieś? jak tak dajcie znać gdzie bo ja nie mogę znaleźć a na allegro dwóch sztuk nie ma sensu zamawiać.



Margolcia No to powodzenia w pakowaniu smiling smiley pewnie,że lepiej być gotowym. Na allegro wczoraj zamówiłam koszulę jedna po 16 zł za sztukę więc o niebo tańsze niż u nas, bo w Lesznie 60 zł za jedną a krój i kolor taki sam.


Mamusia Ja jak miałam niskie żelazo to bardzo w poprzedniej ciąży mi go podniósł tardyferon. Co do ciuszków z Lidla są dobre gatunkowo więc jak uda Ci się coś wyhaczyć to pewnie. Ziajka jest świetna ja jednak przede wszystkim stawiam na kosmetyki, które nie szczypią w oczy bo wiadomo jak z tym u maluszków przy kąpaniu jest. Ja Martę będę kąpąć i w emolientach i nivea nieszczypiącej tej dla dzieci o ile nie dostanie od niej wysypki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ombre (offline)

28-01-2015 10:10:38

Poznań
Hej!

Mamusia- a imię masz już dla maleństwa? Bo nie pamiętam... Żelazo masz fatalne kurcze... wcinaj buraczki! Ja na podwójnym actiferolu mam 11. Masz rację, ceny leków się różnią, ja też gdy kpię u mamy w Gno to mam 10 taniej każde. Dobrze, że z szyjką wszystko si. Kuurcze, a ja nie wiem ile moja waży ;<

Ewel- śpiochu! ;D Co u Was?

Aneta- witaj! Napisz coś o sobie i maleństwie winking smiley Kiedy termin, jakie imię? Z suwaczkiem jak widać i ja mam problem, więc nie doradzę...

Madzia- czekam na info co z czwartkiem! Chciałam Ci u mnie kupić rajstopki to nie! A teraz nie wiem czy będą, ale poszukamy winking smiley Weź mnie nie strasz więcej, jak nie ciśnienie to szorujesz krawężniki. Nie denerwuj mnie, bo nie pozwolę Tobie przyjechać!

To miłe, że zaczynają nas przepuszczać! Jednak było mi to potrzebne wcześniej, teraz mogę sobie postać, bo już nie mdleję. Jednak wcześniej brzuszka nie było widać. Kurcze, nocy i ja nie przesypiam, chodzę nerwowa i myślę tylko o mojej nowej roli życiowej i samym porodzie. Za każdym dniem ogarnia mnie coraz więcej wątpliwości, czy sobie poradzę? Dla odmiany mój P- pełen chill out! No ijaaa... A do daty porodu zostało nam 36 dni wg suwaczka. raptem 4 tygodnie. 4 weekendy. maaamooooo! To jak odliczanie do wigilii!
Zbliża się luty, więc czekam za magicznym przelewem, zrobię ostatnie zakupki dla małej, a później wizytka i wyczekiwanie.

anpieniazek (offline)

28-01-2015 12:20:39

Kraków
Hej
Ombre ja juz generalnie mam dwa szczescia ( dwie dziewczynki ) w domku teraz czekamy na trzecie szczeście tym razem ma byc chłopczyk wiec niecierpliwie czekamy na Jasia smiling smiley. Termin miałam na na poczatku wyznaczony na 29 marca ale synio ma pozycje na leniwca (polozenie miednicowe poprzeczne) i raczej sie juz nie obróci wiec bedzie cc i juz mam umowiony termin na 16 marca. Tak wiec siedze sobie grzecznie i czekam.... winking smiley.


margolciaBB (offline)

28-01-2015 15:40:21

Bielsko - Biala
anpieniazek - a zaznaczyłaś po zrobieniu suwaczka, na swoim profilu, że ma się pojawiać na forum?

Co do rajstopek to bywają w Biedronce i Lidlu. Mojej Małej babcia już jakieś kupiła więc ja się nie wysilam ;-)

Co do przepuszczania to faktycznie ludzie patrzą coraz łaskawie ale dalej różnie się zachowują...

anpieniazek (offline)

28-01-2015 22:34:28

Kraków
Margolcia, a w jaki sposób to trzeba oznaczyc ? Z góry dzieki za odpowiedź smiling smiley


anpieniazek (offline)

28-01-2015 22:48:54

Kraków
Ta Dam !!! Juz wszystko w porzadku jest i suwaczek, dzięki za pomoc młody kozak


Gnatoya (offline)

29-01-2015 14:01:26

Lubin, Leszno
Dobry.

Ja coraz więcej nocek mam nieprzespanych przez brzuch. Stwierdziłam wczoraj po rozmowie z M,że do porodu nie ma sensu abym się kładła spać przed 3 bo i tak wcześniej nie jestem w stanie zasnąć. Skurczybyki nie wiem jak u was,ale u mnie są coraz częstsze i coraz bardziej bolące. Marta przybiera takie formy,że nie sądziłam,że brzuch może tak wyglądać. Czekam z utęsknieniem do czwartku co by mi powiedział o terminie CC, bo szczerze już mam dość tej całej ciąży.


Zgaga mimo obniżonego brzucha dalej jest masakryczna,ale pocieszam się myślą,że już bliżej niż dalej. Do szpitala spakowane mam dwie torby dla mnie i małej bo w jedną jednak nie szło się zmieścić. Jutro ostatnie prasowanie w tym temacie i w sobotę zakupy i już będę gotowa na jej przyjście na świat. Ja porodu ani wizyty w szpitalu się nie boję, aby tego co będzie po z dwójką dzieci ale trzeba będzie dać radę.


Biedronka teraz wypuściła super pampersy. Wczoraj małemu kupiłam 4 z plusem i jakościowo nie ma porównania do zwykłych czwórek i choć upierałam się tak jak dotychczas na kupowanie wyłącznie pampersów tak chyba będę mieszać jedne z drugimi, bo dady te właśnie wydają mi się bardzo dobre.


Czekam na wiadomość od mechanika co by wiedzieć kiedy mogę odwiedzić O :*

Dziś mam już posprzątane i wyprasowane. Wzięłam się za mycie też piekarnika ale tak od spodu mam przypalone,że jednak trzeba będzie czekać aż się wynurzę z domu co by kupić sodę i sobie z tym poradzić. Nic do soboty musi to poczekać.




Aneta no to będziesz mieć wesoło w domu przy takiej gromadce. Jeszcze ma czas się obrócić. Moja córa się obróciła w 34 tygodniu więc i pewnie Twój sobie poradzi.


Klaudia Obie wiemy,że sobie doskonale z malutką poradzisz. Ja już to wiem a Ty się o tym niebawem przekonasz. Co do spania no ja też tak mam jeśli Cię to pocieszy. Faceci zawsze na lajcie nic nie poradzisz.
Nie strasz mnie bo i tak przybędę grinning smiley


Margolcia W Biedronce owszem bywają, ale na noworodki ciężko trafić. Wczoraj np. były ale od rozmiaru 68 więc sobie darowałam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.