Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

Gnatoya (offline)

19-01-2015 20:52:25

Lubin, Leszno
Ewelina póki co to smaruje aby nie popękało nie mam jeszcze pewno hemoroidów bo bym na tyłek pewnie nie mogła usiąść smiling smiley oby do porodu skoro z Cyprianem nie miałam to teraz też nie powinnam mieć.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

19-01-2015 21:33:30

kutno
Magda-hemoroidy nie musza pekac.... sa bodajze 3 albo 4 stopnie zaawansowania.....
A to ze nie mialas nie oznacza ze mozesz ich nie miec.......jesli ich nie masz juz....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

19-01-2015 21:41:42

kutno
A tak poza tym to widac ze hormony buzuja na maksa....hehehe wiedzialam, ze forum sie rozrusza ale zeby tak:-)
Ide sie zrelaksowac, bo hehe co jeszcze wpadnie do glowy z moim wilczym hhumorkiem:-))))
Dobranoc....jutro nowy dzien:-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

19-01-2015 21:53:48

Lubin, Leszno
Ewelina Gdybym miała to na pewno bym o nich wiedziała. Na poprzednim moim forum kilka koleżanek miało i wszystkie wiedziały,że to to więc i ja bym wiedziała. Rozumiem,że Ty je masz skoro aż tyle o nich wiesz...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ombre (offline)

19-01-2015 22:11:10

Poznań
Hemoeroidow tez nie chcę. nic nie chcę! Nie godze się na to. Przysiegam, po porodzie bede sie zawsze zabezpieczac albo juz nigdy nie bede uprawiac seksu. A drugie dziecko kupie na allegro ;D Albo wynajmę surogatkę i koniec. Ja się juz w to bawic nie mam zamiaru. Przyzwyczailam sie do swojego ciała przez tyle lat i chcę je własnie takie! Co innego jakbym byla cos po 30, ale nie jestem i mam pewne wymagania co do jakości swojego życia i wyglądu. I owszem będę panikować.

ewunia85 (offline)

19-01-2015 22:20:13

kutno
Magda-gnatoya- hm wiesz ludzie maja rozne wlasne zboczenia i zainteresowania....

Ombre- wprowadzaja tabletki po....hm antykoncepcyjne tabletki, kalendarzyk, prezerwatywa, tabletki po......i jeszcze jakies spiralki i zele dopochwowe i powinnas czuc sie bezpiecznie......
Niestety na allegro nie ma kategorii: sprzedam dziecko... ewentualnie dom dziecka, rodzina zastepcza....ooooo i tu bedzie Ci panstwo doplacac, byle bys warunki miala i przeszla testy....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ombre (offline)

19-01-2015 22:26:49

Poznań
Ewel- przeciez wiem, zabezpieczałam się już trochę latek. I Miałam edukacje seksualna w szkole. Pisałam to na swoim poziomie sarkazmu i specyficznego poczucia humoru opiewającego na autoironii. Jakoś muszę sobie radzić z paniką by przetrwać winking smiley

ewunia85 (offline)

19-01-2015 22:30:39

kutno
Ja tez tak pisze ostatnio....:-) kuzwa nakrecilam sie po prostu tym porodem....nie wiem co lepsze sn czy cc.... ale obojetnie co to sie strasznie boje


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

20-01-2015 11:12:35

Lubin, Leszno
Cześć.

Madzia inteligent soliła wodę na pierogi i co zrobiła wsadziła sobie palca w oko ( siedzi z jednym zamkniętym) ja to zdolna jestem nie ma co. Dziś nie wychodzimy wcale z Cypriankiem z domu czeka mnie standardowo pranie wszystkiego. Muszę się zastanowić poważnie nad karmieniem wieczornym syna, bo kaszki już są fe, w ogóle się jakiś okropnie wybredny ostatnio zrobił. Czekam aż skończy 1.5 roku i zacznie się uczenie go jedzenie samemu.


Klaudia Nie strasz tym porodem. Ja najbardziej boję się rozłąki z małym i tego,że opieka bądź co bądź w innym szpitalu niż wcześniej będzie taka sobie. Opinie niby dobre ale stres zostaje. No i kurde tak jak Ci mówiłam wczoraj obawiam się aby data CC wyznaczona przez mojego ginekologa nie była za późna i co bym nie leciała szybko robić operacji zlana wodami płodowymi. Co do tego po 30tce uwierz mi i wtedy będziesz chciała wyglądać seksownie i w tym temacie się nic nie zmieni.Chciałabym też karmić ale przez moje chowające się sutki znów to będzie masakryczny problem... i tu pytanie się rodzi czy Cypek nie będzie zazdrosny o nowego domownika... noż kurde im bliżej porodu tym więcej pytań we łbie się rodzi.


Ewelina Co do tabletek po, ja jestem przeciwna. Skoro ktoś jest na tyle odpowiedzialny aby uprawiać seks, to powinien zdawać sobie sprawę z tego,że może powstać później człowiek. Wziąć za to odpowiedzialność też. Co do zabezpieczeń u mnie to będzie pierwszorzędny temat zaraz po porodzie, bo z synem zaszłam w ciążę zabezpieczona zastrzykiem anty, podobno po tabletkach się puchnie a co do spirali nie mam doświadczenia. Ty co będziesz wybierać?
Co do porodu ja polecałabym Ci po tak długiej przerwie między porodami SN zawsze to zdrowiej i dla Ciebie i dla małego. Szybciej wyjdziesz ze szpitala no i szybciej do siebie dojdziesz. Właśnie mam jeszcze jedno pytanie: To Ty nie wiesz jeszcze czy będziesz mieć to CC na pewno? i jak Twoja córa reaguje na myśl o braciszku?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ombre (offline)

20-01-2015 12:00:12

Poznań
Magda- wsadzilas palec, bo pozazdroscilam Ci rzęs, ot co! Masz racje, im bliżej porodu tym więcej pytań. Mam nadzieje, ze Cypek będzie się cieszył z siostrzyczki. Chwile mu zajmie przyzwyczajenie się, ale podoła. Bardziej martwię sie o Ciebie.

W tym tygodniu mam warsztaty rozne, ale wszystko do poludnia, więc P mnie nie zawiezie. jak chodzę sporo to mam potworne skurcze brzuszka [choc dzis mialam nawet w nocy] i sie zastanawiam czy iść.

Dziewczyny, kiedy bedzieie praly wszystkie akcesoria lozeczkowe?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.