Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

ewunia85 (offline)

20-01-2015 12:16:25

kutno
Hej dziewoje:-)
U mnie popadalo sniegiem, ale tak wybrednie ze tylko po samochodach:-) wszedzie indziej stopnial hehehe
U mnie norma maz w pracy, cora w przedszkolu a ja robie mieso dla mojego miesozercy w brzuchu....bo innego obiadu sobie nie wyobrazam....po prostu lzy w oczach. Boze w zyciu tyle miecha nie jadlam....w zasadzie to moglam bez niego.....
Hm moja cora juz kocha braciszka:-) nie moze sie doczekac az bedzie go bujac.... chyba ze sie odniewidzi;-) ale na razie oglada wszystkie jego gadzety i przenosi z miejsca na miejsce:-) liczy smoczki...... ubiera lalke w misiasmiling smiley))
Antykoncepcja sprawa indywidualna....mnie tabletk watrobe wysadzaja wiec odpadaja:-) szkoda zdrowia.....
Jak narazie dobrze sobie radzilismy, no ale rozmiar rodzinki mi wystarczy:-) wiec trzeba bedzie wzmocnic ochrone......


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

20-01-2015 12:19:27

kutno
CC czy SN Bog to wie....
Mam miesiac luzu i nie chce o tym myslec.....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

20-01-2015 13:00:29

Elbląg
Hej dziewczyny. Za oknem biało. Zima wróciła. Ale widzę ze na naszym forum az wrze z gorąca. Mam nadzieje ze isa nas jeszcze odwiedzi. Myślę ze każde dziecko i każda ciąża to indywidualna sprawa. Po to jesteśmy pod opieką lekarzy by alarmowal nam gdy coś jest nie tak więc każda indywidualna historia musi skończyć się happy end em i tego życzę każdej z nas. Ja bylam dziś a pierwszych ćwiczeniach w szkole rodzenia. Fajne. Rozciąganie mięśni ćwiczenia na macie i piłce a później relaks. Fajna sprawa. Ciekawe co mój synek na to. Pewnie był w szoku. Ogólnie teraz całe tygodnie zajmują mi zajęcia w szkole. Dwa dni teorii dwa ćwiczeń. Im większy przypływ wiedzy o porodzie i połogu tym ahhh większy strach sttesy ale k samozaparcie ze musze dać radę. Wyprawka prawie gotowa. Torba ske pakuje. Jest ok. A co do siusiu to latanie co chwile. W nocy nawet sześć razy przy dobrych wiatrch trzy. Ok ide działać obiadek. Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

20-01-2015 13:10:20

Lubin, Leszno
Klaudia Już tak będzie z tymi skurczybykami. Nic nie poradzisz. Ja bym nie szła skoro się tak źle to może skończyć. Co do mojej osoby później co się Brunhildo martwisz grinning smiley teraz nie mam czasu nic do gęby włożyć to przynajmniej przez nawał pracy szybciej schudnę. mały grymaśnik Jeśli chodzi o pranie wszystkiego dla maluszka to ja tak za tydzień w sobotę Cyprian po raz pierwszy będzie spał w nowym łóżeczku to ja wtenczas wezmę się za jego stare łóżko w sensie umyję wszystkie szczebelki i całe łóżeczko. Jeśli chodzi o rożek, prześcieradło etc. do łóżeczka małej ja będę prać jak się dowiem terminu porodu. Podejrzewam,że za pranie i prasowanie akcesoriów łóżeczkowych wezmę się jakoś do 10go lutego co by mieć wszystko przygotowane nim mała przyjdzie na świat. Przecież to wszystko i tak musi przejść bakteriami domowymi.


Ewelina Ja sobie nie wyobrażam mieć większej rodziny niż mam... co do miesiąca wiesz różnie może być w końcu to drugi poród a z tym to podobno zawsze trochę szybciej. To fajnie,że się mała cieszy powinnaś mieć pomocnika w niej. Co do mięsa mnie dwa razy w tygodniu wystarczy,ale tak to jest jak jest facet w brzuchu grinning smiley


Ja z takim pytaniem: Jak pierzecie białe skarpetki aby je doprać? Marcina są tak zarypane,że ani wybielaczem ani proszkiem do białego nie idzie doprać i to samo pytanie dotyczące firanek białych, co zrobić aby były pięknie białe?tylko nie piszcie mi o proszku do pieczenia bo po nim pranie wali jak nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

20-01-2015 13:18:32

kutno
Magdalena-gnatoja- problem prosty z tymi skarpetkami i firankami.... po pierwsze : kupuje czarne, a po drugie: firanek pozbylam sie jakies 10 lat temu:-)

A co do porodu....wczesniej, wczesniej i tak sie nasluchalam w pierwszej ciazy.... ze teraz w to nie wierze, tym bardziej ze droga naturalna jest dziewicza:-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ombre (offline)

20-01-2015 13:24:56

Poznań
Magda- nie znosze firanek, ale mama jest specem, więc zapytam i dam znać. Od skarpetek też. Ja swoich nie moge doprać, więc prosta sprawa- kupuję tanie, a później wywalam ;D

Ewel- mówiłam, mała się zaangażuje i będzie Ci pomagać! ;D

Postanowiłam, że nie idę. Prałam, prasowałam i muszę się zdrzemnąć. Dzis miałam mieć pierwszą pomoc, ale w zasadzie sama jestem ratownikiem, moja mama jest, więc nie dowiedziałabym się niczego nowego. Wstanę, machnę obiadek- ryż z warzywkami i będę sprzątać dalej, bo jutro mam gościa o 8 rano.

margolciaBB (offline)

21-01-2015 10:26:02

Bielsko - Biala
Cześć dziewczyny! Widzę, że tu ciężkie tematy zaczęły się pojawiać... Miałam ciężkie ostatnie kilka dni bo pojawiły się dziwne bóle brzucha i jakieś takie wydawało mi się, że skurcze co jakiś czas ale bolesne. Po dwóch dniach pojechaliśmy na IP i okazało się, że to nie skurcze, zrobili KTG i wszystko wyszło idealnie. Wczoraj miałam jeszcze wizytę u swojego lekarza i potwierdził, że Małej się na świat nie śpieszy, waży 2100, a to co bolało to może boleć do porodu ;/ mam nadzieję, że jednak przejdzie albo przynajmniej ból pozwoli normalnie funkcjonować.
Co do torby to mąż się tak przestraszył, że zarządził w tym tygodniu pakowanie i nawet zabrał się za prasowanie.
Do wybielania używam Bryzy z Vanishem i mam w pralce program do odplamiania. Wszystkiemu daje radę.

Ombre (offline)

21-01-2015 11:47:36

Poznań
Hej!
Odwiedziła mnie koleżanka z Anglii, było mi żal, że mamy tak mało czasu na rozmowę, ale wspaniale było ją zobaczyć po takim czasie! Myślę, że poproszę P byśmy ją odwiedzili w lipcu z małą. Od razu zwiedzimy Londyn, nie byłam za granicą { Jedynie w Niemczech}
Przyniosła prezenty dla małej, choć prosiłam by nic nie kupować! Takie śliczne śpioszki i kompleciki <3

Dziś na obiad naleśniki. Albo inna prościzna. Mam zamiar zacząć poprać resztę rzeczy, bo kilka przybyło dla malutkiej.

Margolcia- ostatnio też mam twardniejący brzuch i skurcze brzuszka, boli jak diabli, ale póki mała kopie to wydaje mi sie to normalne. Zastanawiam się tylko, czy ja zdążę z tą moją wizytą 16ego lutego winking smiley Jak mówisz, że normalne to nie jadę nigdzie sprawdzać.

margolciaBB (offline)

21-01-2015 13:51:46

Bielsko - Biala
Ombre - ja się naczytałam, że skurcze powinny być bezbolesne na razie. A tu pojawił się klujący ból chwilowy, później były te bóle bardzo regularne i promieniście się rozchodziły do tego ból pleców tak bardzo nisko... i jak leżałam to nie przechodziło. Dzisiaj już prawie nie boi więc prawdopodobnie Hania naciskała na jakiś nerw. Jeżeli bóle Cię nie niepokoją to nie musisz nigdzie jechać chyba, że chcesz się uspokoić. Ja następną wizytę będę miała 17 lutego dopiero i zastanawiam się czy dotrwam w dwupaku do niej bo to będzie już połowa 37 tygodnia ;-)

Gnatoya (offline)

21-01-2015 13:54:16

Lubin, Leszno
Moje kochane dziecko dziś ani razu się nie obudziło więc po 5 godzinach snu bez przerwy byłam wyspana jak nigdy. Jestem już po spacerku z małym i zakupach. Ja to się jednak na małe sklepy osiedlowe nie nadaję bo było mi non stop duszno. Tym bardziej w towarzystwie dziecka. Ciśnienie wali w balona ale pocieszam się myślą,że to już końcówka kto wie może o tej porze w lutym będę już mieć Martusie w ramionach? karmienie piersią Jutro wizyta u ginekologa już się nie mogę doczekać grinning smiley zdążyłam jeszcze dziś pozamiatać i pierdzielę nie myję podłogi. Marcin jak przyjedzie to umyje czas najwyższy siąść na dupie.


Margolcia Skurcze przepowiadające będą coraz częstsze i coraz bolesne niestety. Tak to już jest,że macica musi potrenować przed porodem. Ja w pierwszej ciąży byłam w 36 tygodniu w szpitalu bo myślałam,że to już tak jak w Twoim przypadku nic musisz się uzbroić w cierpliwość. Podobno jak się naprawdę zacznie to się wie,że to to i oby tak było w każdej z nas przypadku. Pocieszę Cię ja też je mam szczególnie wieczorem. Super,że z Twoim małym wszystko ok.


Klauduś Oczywiście życzę sobie abyś się pochwaliła ciuszkami wieczorem. (; Co do ciuszków z Anglii ja się wybieram w maju jak przyjdzie kolejna transza gotówkowa. Nigdzie tak jak tam nie kupisz tak tanich i dobrych gatunkowo rzeczy dla siebie jak i dla Oliwki, a i koleżankę przy okazji odwiedzisz. Co do sody kochana działa. Skarpetki M wyglądają jak nowe i się suszą. Co najważniejsze po wypraniu nie waliły tak jak po proszku do pieczenia, który i tak nic nie dał. Ps. pozazdrościłam Ci lodów i też wieczorem będę je konsumować ^^,


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.