Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

ewunia85 (offline)

09-02-2015 17:18:48

kutno
Idz na spacerek z dzieckiem...... bedzie spal jak Aniolek


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ombre (offline)

09-02-2015 17:31:12

Poznań
Hej!

Odebrało mi siły kompletnie. jak dobrze, że moja maam stwierdziła, że przyjedzie na jeden dzień i pogotuje i pomrozi nam obiadki. Piotr biegiem konczy remonty i sprząta w domku. Jak dostane wypłatę [ o święta wypłato przybądź] dokańczam zakupki i wysyłam panów do weterynarza, bo pieseł ma szczepienia na początku marca, jednak wole załatwić wcześniej to i kąpane jego.

diablica- A jak masz na imie? Wybrałas juz imie dla córci? Fajnie, że dobrze się czujesz. Waga malutkiej rzeczywiście wskazuje na lekki postój, ale to tak róznie bywa, że sie dopiero okaże na dniach! Może nagle Cię chwyci i hop!

Magda- pisząc ten post wpłynęła wypłata, więc oznajmiam iż jutro u Ciebie jestesmy! Nie sprzataj. Będziemy rano to pojedziemy do lumpka ;D My sie zajmiemy małym, a Ty sie prześpisz. I pomogę Ci w układaniu w szafach, wiesz, że ciuchy to mój żywioł. Cypek będzie wymęczony przez ciotke i wujka to i w nocy pójdzie pięknie spać! Jak nie to ciocia sobie z nim porozmawia ;>

Ewel- tak jak pisałas mi na fejsie- czop wywołał fale poruszenia wśród znajomych i mamy, wszyscy nagle chcą przyjezdzac by byc blisko. A to róznie może być! Obyśmy dotrwały do wizyty 16tego. ;D

Magda-V- dziś masz wizytke, więc czekam na info!!

betka9120 (offline)

10-02-2015 08:34:54

Mielec
Hej winking smiley

Ja od samego rana na nogach, przez przypadek zobaczyłam, że miałam sobie zrobić badanie HBS, a jak w piątek byłam na badaniach ogólnych to nie zrobiłam, a dzisiaj wizyta u lekarza.. więc z samego rana na badania i wynik będę miała popołudniu - wgląd przez internet, a wizyta o 15:30 smiling smiley już się doczekać nie mogę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze tym bardziej, że do końca tygodnia musimy się wyprowadzić. Szalony tydzień nas czeka... już część rzeczy zostało zawiezione, ale na samą myśl o tym, że będę musiała to wszystko ogarnąć to aż mi się słabo robi, ale dam radę, muszę.

Madzia - szczerze? to współczuje naprawdę, wokół mnie same dzieci rodziny, czy znajomych i każdy narzeka na wychodzące ząbki.. i próbują sobie radzić żelami itp... ale jesteś dzielna to sobie na pewno dasz radę, oby Twoja Martusia była tylko grzecznym dzieciątkiem, a na pewno będzie dobrze smiling smiley. Tylko musisz z tego co widzę uważać na siebie, pisałaś kiedyś że Twoja siostra może Ci pomóc przy synku, nawet jakbyś była w szpitalu (poród), to może warto poprosić ją o tą pomoc i żebyś przed samym porodem trochę odpoczęła, bo przecież będziesz musiała dojść do siebie po cc, a jeszcze będąc tak wyczerpana będzie Ci trudniej..

Klaudia - no to widzę, że u Ciebie do przodu.. to super, sama chciałabym być bliżej niż dalej a tu jeszcze ponad 30 dni według terminu. Jak tylko się przeprowadzimy to mogę już rodzić hehehe, chociaż oczywiście dla dziecka najlepiej jest być w brzuszku do terminu.. ale to czekanie mnie wkurza... chociaż dalej, nie do końca jestem w stanie uwierzyć, że w połowie marca będę już tulić swoją córeczkę do serduszka.. masakra jakaś! grinning smiley

Ewunia - a jak Ty się tam czujesz?

smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

10-02-2015 08:52:38

kutno
Beata- dzialaj dzialaj :-) oby relokacja przebiegla szybko i sprawnie.....
Bo wbrew pozorom to jednak duzo sie zbiera tych wszystkich niezbednych pamiatek.... ja nib minimalistka ale jak czlowiek sie przeprowadzal to jednak tych pudel to sie uzbieralo z dwa razy wiecej niz przewidywalam.....
A co u mnie hm luzik i olewka..... jak cos zaboli to przestanie.... samoregeneracja, dziecko sie rusza.... na sn watpie bo nic sie nie ruszy i nic nue wskazuje zeby sie zaczelo..... widocznie tak juz mam.... dowiem sie wiecej 16 lutego na wizycie.... ale jak nic sie nie ruszy to 2 marca laduje w szpitalu....ciekawe tylko ile chlopakoch tam zajmie decyzja o cc? I ile beda mnie trzymac w tym blogoslawionym stanie.....
A takto jak pisalam lajcik ghm zaslonki wypralam, powiesilam.....lazienke z kafelkami wypucowalam.... moze jeszcze raz meble kuchenne machne i podloge na czworaka to moze jakies skurcze poczuje....hm tylko po co jak i tak wycichna....
Zdrowka dziewczyny


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

diablica85 (offline)

10-02-2015 09:50:37

Dzbenin
Gnatoya to rzeczywiście nie masz teraz najłatwiej. Niedługo końcówka, a tu jeszcze ząbki w pakiecie... Ale nie martw się, dasz radę, najgorsze pierwsze chwile, a potem jakoś poleci smiling smiley

o mnie ogólnie: córa najprawdopodobniej będzie Ewelinka, ale na 100% się to jeszcze okaże. Ja jestem Magda, mężatka ze stażem całe 3,5 roku smiling smiley rok temu z M przeprowadziliśmy się do prawie naszego domku (oczywiście głównym współwłaścicielem jest kochany BANK LOL ) i tak przez cały czas coś się wykańcza...teraz odbył się zakup 2 komód, bo już mam dosyć widoku ubrań na wierzchu :/ i pewnie niedługo będą montować szafę wnękową w wiatrołapie - nareszcie!!! Dodatkowo czeka mnie trochę skuwania tynku w pokoju małej, ponieważ będziemy zakładać grzejnik - jak się okazało dla dzidziusia wybraliśmy pokój, który okazał się najzimniejszym pokojem w domu wielkie oczy ale może zdążą ze wszystkim przed narodzinami, ponieważ chyba się naszej malutkiej nie śpieszy za mocno na ten cudowny świat winking smiley

ewunia85 uważaj z tym sprzątaniem. Ja tak zaszalałam w 34 tyg i wylądowałam na IP z takim bólem po prawej stronie, że wskazywało na wyrostek. KTG i USG wyszlo na szczęście ok, ale dostałam nospę w dupala i pomogło - prawdopodobnie kolka jelitowa... na szczęście sąsiad jest ginekologiem, to mnie sprawnie załatwili i wróciliśmy do domu, bo akurat mój M miał wtedy nockę w pracy, więc go nie było. Ale udało mi się obyć bez patologii i wcześniejszego porodu smiling smiley

aktualnie w nocy ciut słabo mi się spało (pomijam moje co 2-godzinne wizyty w wc, bo do tego już przywykłam przez całą ciążę), bo mała się troszkę kręciła (jak nigdy) i coś tam poczułam, jakby mnie coś zabolało, ale szybko minęło, więc akcja chyba nie posuwa się na przód.





[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

10-02-2015 12:59:44

kutno
Magdacnr 3 tak Ewelinka to piekne imie bardzo mi sie podoba. Hm to ty faktycznie juz na wylocie.... dwa tyg przed koncem..... faktycznie zes sie musiala niezle przeforsowac....... a u mnie tylko ginekolog przelyka slinke jak mu zawsze mowie ze to moge sobie jeszcze poszalec te....i tu termin kolejnej wizyty....
Ja juz sobie nawet jaja robie....hehege bo jak prowadzil moja pierwsza ciaze to bylo zawsze prosze sie oszcze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

10-02-2015 13:02:25

kutno
(...) oszczedzac..... to zem przenosila az polozna kiedysmi tekstem walla: ze ja to jeszcze w ciazy a wszystkie juz porodzily....no i mnie ciachneli...
A teraz moj ginekolog milczy...pewnie sam ciekawy czy cos sie ruszy.... a tu ni huhu cisza....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sabrina (offline)

10-02-2015 14:02:47

Anglia
Witam wszystkie brzuchatki :joliecouette:
Mam nadzieje ze na koncowce moge jeszcze do was dolaczyc? winking smiley
Troche stron do nadrobienia jest ale postaram sie cos poczytac zeby lepiej was poznac smiling smiley
Jest to moja 3 ciaza jedna fasolke stracilam w 10tc a pozniej urodzilam zdrowego synka a aktualnie czekamy na drugieg synka termin mam na 11-03 ale bede miec CC i termin mam wyznaczony juz na 4-03 smiling smiley
Pozniej postaram sie cos wiecej napisac teraz zmykam gotowac obiadek winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

diablica85 (offline)

10-02-2015 16:28:25

Dzbenin
ewunia to nieźle się dzieciak zaparł hehehe
ja niby na wylocie, tylko drzwi jeszcze zamknięte LOL
Ty to już wprawiona w boju smiling smiley
a wtedy to nawet się bardzo mocno nie zmęczyłam - wyszorowałam łazienkę i lustra, a potem troszkę poprasowalam :/

cieszę się, że imię Ci się podoba smiling smiley po takich słowach przekunuję się, że to dobry wybór, bo na ogół słyszę zwykłe aha i wtedy mam wątpliwości...

teoretycznie widzę, że z ostatnio tu piszących, to ja pierwsza powinnam iść na porodówkę - aż jestem ciekawa, jak to się rozwiąże smiling smiley liczę tylko na to, że samo się rozpocznie, bo nie chciałabym, żeby mi wywoływali... wszystkie moje koleżanki z całego porodu pamiętają tylko masowanie upartej szyjki, a tego bym nie chciała - podobno paskudnie boli :/ malutka jest już od kilku tygodni bardzo nisko, co może sprzyjać szybszemu wyjściu - oby, ale niestety przyplątał mi się paciorkowiec, więc mam nadzieję, że wody mi pierwsze nie odejdą :/

a czemu ja myślałam, że cc robi się w taki sam termin, jak ustalony termin porodu, a nie wcześniej...

idę trochę podłogę pomopować, co będę tak siedzieć smiling smiley zajrze do Was później smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

diablica85 (offline)

10-02-2015 19:09:11

Dzbenin
posprzątane... standardowo się trochę zasapałam :/
mam nadzieję, po porodzie wrócą mi siły hehe
Sabrina fajnie, że nie tylko ja dołączyłam przy końcówce smiling smiley
ktoś jeszcze - oprócz mnie - będzie rodzić sn? z tego co widzę, to dziewuszki szykują się na cc.





[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.