WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

DarkAngel20 (offline)

30-01-2014 20:18:29

Błonie
Hey,
Byłam dziś u gina dostałam skierowania na badania i usg. Na usg jadę w poniedziałek będzie to 6t i 6 dzień mam nadzieję że zobaczę już serduszko. Plamienia na razie mi przeszły ale luteine mam dalej brać i magnez 3*1. Kolejna wizyta na koniec lutego.

mamusia5 ładny przyrost bety na pewno będzi dobrzesmiling smiley

Dziewczyny jak wasze ogólne samopoczucie??


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

31-01-2014 09:52:15

Łęczna
DarkAngel moje samopoczucie równa się blisko zerusad smiley mdłości mnie dobijają, są strasznie uciążliwe szczególnie w nocy jak wstaje do Synkasad smiley w ciągu dnia w miare ok tylko muszę regularnie jeść małe porcje inaczej też przytulam sedessad smiley już się nie mogę doczekać aż mi stuknie ten drugi trymestr i powróci dobre samopoczucietongue sticking out smiley

Mamusia daj znać jak po wizycie będzieszsmiling smiley

Ewcia takie same badania i ja miałam robione w ciążysmiling smiley teraz narazie mi kazała zrobić znowu krew, mocz i glukoze na czczowinking smiley

ja się musze pochwalić bo serducho pęka mi z dumygrinning smiley Synio zaczął już sam chodzićgrinning smileygrinning smiley coraz dłuższe "spacerki" po domu sobie urządza smiling smileysmiling smiley będzie teraz już troszkę lżej bo nie trzeba go na rękach nosićsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

31-01-2014 11:17:06

Wołomin
A u mnie Ala nie chce chodzić....
Co do samopoczucia to raczej ok. Schudłam jakies 2 kg, nic jeść nie mogę przez mdłości. Mięso dla mnie nie istnieje- ale staram się jakieś jogurty jeść, albo mleko z płatkami. Mimo tego że schudłam to czuję że już mi brzuch wywala do przodu- przy pierwszej ciąży miałam tak olbrzymi brzuch że mi bliźniaki wróżyli, więc teraz pewnie będzie tak samo ;(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

31-01-2014 11:38:02

Stargard Szczeciński
Witam kobietki smiling smiley
Jestem ubiegłoroczną Majówką i teraz chcę dołączyć do Wrześnióweczek. smiling smiley
Jestem w 7 tc. Pozdrawiam serdecznie! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

31-01-2014 13:02:00

Wołomin
mamusia5 nie denerwuj się bo jeszcze sobie zaszkodzisz. Kiedy teraz masz wizytę? jak boli Cię brzuch to możesz wziąć nospę fortę- mi lekarz kazał to brać w takim przypadku. Nie przejmuj się brakiem dolegliwości- mi też w 4 tygodniu nic nie dolegało oprócz piersi- jeszcze zatęsknisz za tym stanem. Na usg i tak pewnie nic nie zobaczyłabyś jeszcze w tym tygodniu, najważniejsze że masz dobry przyrost bety a to znaczy że ciąża jest i dzidziuś się zrozwija. Jak poszłam do lekarza z plamieniami a miałam betę 5100 wtedy to tylko pęcherzyk widział i powiedział że na tej podstawie on nic powiedzieć nie może i kazał sprawdzać przyrost bety bo to jest najważniejszy wskaźnik przy tak wczesnej ciąży.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

31-01-2014 13:30:22

Łęczna
mamusia jak się bardzo martwisz to może idź do innego lekarza... popatrz sobie jacy przyjmują w twoim mieście, sprawdź który nalepszy, może nawet na prywatną wizyte się wybierz oni wtedy są bardzo dokładni...

ewcia mi brzuch został jeszcze z poprzedniej ciąży więc w tej chwili wyglądam na 4-5 miesiąctongue sticking out smileytongue sticking out smiley normalnie tego tak widać nie było ale teraz mnie wzdęłotongue sticking out smiley u mnie jak narazie -3kg...

Ewelina gratulujesmiling smiley masz już pięknego synka więc życzę drugiej ślicznej takiej pociechysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

31-01-2014 13:32:51

Wołomin
to może zapisz się do jakiegoś innego lekarza- chociaż moim zdaniem to będzie strata pieniędzy i czasu bo jeśli jesteś w 4 tygodniu to nic więcej Ci nie powie. Serduszko słychać dopiero w 7 czyli za 3 tygodnie tak jak masz wizytę....
Ale wiem że cierpliwość nie jest mocna stroną ciężarnych- ja od 2 dni nie śpię i chodzę jak zombie bo boję się wyników badań (a jeszcze kilka dni na nie poczekam)

natula- mi też po ostatniej ciąży dużo brakuje do normalnej figury.... szczerze mówiąc to jeszcze jakieś 2 tygodnie i chyba w ciuchy ciążowe wskoczyć będę musiała- dobrze że ich nie oddałam :p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 13:34 przez ewcia65.

ewcia65 (offline)

31-01-2014 13:56:04

Wołomin
Nikt nie będzie miał pechasmiling smiley Możesz w szpitalu powiedzieć że masz skurcze jak przed miesiączką i wtedy powinni Cię zbadać, ale pewna nie jestem. Jeśli ma Cię to uspokoić to idź- sama poleciałam do innego lekarza jak mój był na wczasach jak się czymś zaniepokoiłam- a jako że wiedział że to jednorazowa wizyta to skasował mnie na 300 :/ A cytomegalią zarażasz się tak jak przeziębieniem- od chorej osoby drogą kropelkową.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

31-01-2014 13:58:48

Stargard Szczeciński
Mamusia5 ja również radzę Ci iść do innego lekarza najszybciej jak się da w sumie to nawet polecam na dyżur do szpitala się udać. Spokojna ciąża to podstawa. Nie denerwuj się bo stres szkodzi, sama się o tym przekonałam. Koniecznie powiedz lekarzowi, że boli Cię brzuszek i jakie masz obawy. I niech zrobią to USG, będziesz miała święty spokój.
Wiem, że się boisz, ale bądź dobrej myśli i działaj. winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

31-01-2014 14:02:57

Łęczna
żadna nie będzie miała pecha!!! zobaczycie że wszystkie urodzimy zdrowe, piękne bobaskismiling smiley a to że babki w ciąży nakręcają się zawsze na najgorsze to normalkatongue sticking out smiley wkońcu chodzi o nasze dzieciwinking smiley
mamusia ja myślę że narazie porób sobie jeszcze bete jak będzie rosnąć to z dzidzi jest wszystko ok i za tydzień-dwa wybierz się do innego lekarza zarodek napewno będzie już widać a za 3 tyg do swojego żebyś orientacyjnie zobaczyła jakie podejście ma twój gin...

Ewcia ja mam troche ciuchów ciążowych ale raczej na zimowe wypadytongue sticking out smiley więc czeka mnie kupno jakiś sukienek, tunik na latotongue sticking out smileytongue sticking out smiley a w domu i tak w dresach latam to jak coś to mogę gumkę zluzowaćtongue sticking out smiley
a to że tobie zostało pare kg z ciąży to w porównaniu ze mną to i tak szczypiorek pewnie jesteśtongue sticking out smiley ja przed 1 ciążą ważyłam 46kg ale w ciąży przytyłam aż 30kg!!! no i prawie 20 mi zostałosad smiley zaczęłam brać tabletki anty to mi 10kg w góre poszło więc je rzuciłam i kolejne 6kg w dupke się wbiło potem kilka kg spadło:/ więc na początku 2012r ważyłam 75kg ale udało mi się wypracować do 68kg i zaszłam w ciążegrinning smiley teraz w ciąży przybrałam 15kg i zostało 9 na plusiesad smiley ciekawa jestem ile teraz mi w dupsko pójdzietongue sticking out smiley a raczej w opone na brzuchu bo mi wszystkie nadprogramowe kg idą w brzuchsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.