WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

ewelinafear (offline)

31-01-2014 14:28:37

Stargard Szczeciński
Daj znać jak będzie po wizycie, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

U mnie jakoś między 5 i 6 tc było pęcherzyk widać i nic poza tym. Jak poszłam tydzień później, okazało się że równo 7tc wychodzi i już zarodek i ciałko żółte widać. Ale dużo zależy od aparatury i wprawnego oka lekarza. Z Synem chodziłam do innego gina i tamten w 6 tc już go znalazł. smiling smiley Niestety mam wrażenie, że tych dwóch - tamten i ten obecny - to z innych epok są. Z tym, że teraz chodzę na nfz, a w pierwszej ciąży prywatnie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

31-01-2014 15:48:55

Wołomin
natula startujemy z podobnej wagi :p U mnie też wszytsko w brzuch idzie- nogi mam stosunkowo szczupłe, ręce też tylko brzuch do przodu idzie...

mamusia5 co do tego badania to nie wiem. Mi lekarz kazał zrobić więc robiłam, ale prawda jest taka że tej choroby się nie leczy więc wiedza o tym że jest się chorym daje Ci tylko to że możesz się martić o dzidziusia a nic nie możesz zmienić.... :/ No ale ja wychodzę z założenia że lepiej wiedzień niż potem się zastanawiać czemu stało się tak a nie inaczej. Badanie kosztuje ok. 30 zł


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

01-02-2014 16:55:44

Łęczna
ewcia sto latek dla Alutkigrinning smileygrinning smiley roczek za wami to już z górki polecigrinning smiley zanim się obejrzysz a twoja córcia zacznie na dyskoteki chodzićgrinning smiley

mamusia byłaś na dyżurze???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

01-02-2014 18:50:47

Stargard Szczeciński
Może Mamusie zatrzymali na obserwacji w szpitalu? :/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

01-02-2014 20:39:36

Wołomin
Natula dziękuję za życzenia- padam ze zmęczenia bo imprezkę zrobiliśmy na 16 osób..... Może jak zacznie na imprezki chodzić to wyśpię się nareszcie :p myślę że mamusia dziś tu nie zaglądała- weekend z rodziną itp.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alex0822 (offline)

02-02-2014 00:43:22

Zabrze/UK
Czesc dziewczyny ja takze dolaczam do waszego grona jestem sierpniowka 2013 i teraz znow ujrzalam dwie kreseczkismiling smileyCiezko powiedziec ktory to tydzien bo mialam nieregularne miesiaczki wiec jesli liczac od ostatniej @ przy cyklu 28dniowym wychodzilby 7 tydzien ale moje cykle byly ok 36dni i test elektroniczny pokazal mi ze jest to 4-5 tydzien i wedlug tego termin wypadalby na 30 wrzesnia.Mieszkam za granica wiec tu nie ma wizyt u lekarza i czestych usg sa tylko 3 przez cala ciaze a pierwsze jest w 12 tyg wiec dopiero wtedy dowiem sie dokladniewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-02 00:49 przez alex0822.

ewelinafear (offline)

02-02-2014 10:28:41

Stargard Szczeciński
Witaj alex0822, ja też niedawno dołączyłam smiling smiley jak Ci mijają te pierwsze tc? winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alex0822 (offline)

02-02-2014 14:22:08

Zabrze/UK
Ewelinafear- narazie prawie bezobjawowo jedynie troche senna jestem w dzien a tak to wszystko normalniewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martita25 (offline)

03-02-2014 00:10:51

UK (Bristol)
Witam wszystkie przyszle mamy!
Z przyjemnoscia dolaczam do grona wrzesnioweczeksmiling smiley)
Planowana data porodu to 28 wrzesien.

keisab (offline)

03-02-2014 09:02:41

hej dziewczyny witam smiling smiley mój termin porodu to 31.08 lub 01.09 winking smiley więc jestem troszkę tutaj, troszkę w sierpniu winking smiley nie ukrywam, że wolałabym rodzić we wrześniu, ale o tym już maleństwo samo zdecyduje winking smiley pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561859, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.