WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

olejka (offline)

13-01-2014 21:13:59

Podkowa Leśna
Cześć,
dołączam do szczęśliwych wrześniówek 2014. Mój termin to 2-gi września.
Pozdrawiam!




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 21:51 przez olejka.

DarkAngel20 (offline)

13-01-2014 21:42:19

Błonie
Hejkasmiling smiley
Zrobiłam dziś test i wyszła mi druga choć blada druga kreska, jutro powtórze jeśli się potwierdzi również bedę wrześniową mamąsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Spinka82 (offline)

14-01-2014 15:10:57

zasiedmiogórogród
Natula dopadło Cię o 4 nad ranem! barbarzyństwo, ale to faktycznie uciążliwe, nigdy nie wiesz kiedy Cię najdzie.
Ja przy poprzedniej ciąży przez miesiąc 24h na dobę miałam mdłości, tyle, że nie kończyło się wymiotami.
Mnie też nocne pobudki „na siku” dręczyły i teraz to samo się zaczyna, ale wiadomo to normau każdej ciężarówki.
Ciążowe urokiwinking smiley

A jak apetyt? Ja mam wrażenie, że jak dowiaduje się o ciąży, wolno mi jeść wszystko w każdych ilościachgrinning smiley

Olejka DarkAngel20 witajcie wśród wrześniowych mam!! Jak się czujecie?

Olejka to pierwsza ciąża? Pierwsza wizyta za Tobą czy póki co samodzielnie wyliczony termin?

DarkAngel20, trzymam kciuki za potwierdzenie dwóch kresek na teście.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

14-01-2014 15:19:36

Łęczna
super że kolejne mamusie dołączajągrinning smileygrinning smiley gratuluje dziewczyny z całego sercagrinning smileygrinning smiley

Spinka dopadło mnie o 4 nad ranem bo od 2 próbowałam pomóc synkowisad smiley płakał strasznie w nocy nie mogliśmy go z mężem uspokoić:/ dopiero jak ja musiałam pójść do wc to mąż go jakoś uspokoił i mały spał mu godzine na rękachtongue sticking out smileytongue sticking out smiley no a później już do nas go położyliśmy i spał dopiero spokojniesmiling smiley
ja przy każdej z dwóch poprzednich ciąży wymiotowałamsad smiley z pierwszym synkiem do 3 miesiąca a z drugim do połowy 6... nie polecam hehe

u mnie apetyt spadłtongue sticking out smiley na co nie spojrze to czuje obrzydzenie, z resztą czego nie tkne to mi nie smakujetongue sticking out smiley głównie żywie się chlebem z masłemtongue sticking out smileytongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Spinka82 (offline)

16-01-2014 18:38:10

zasiedmiogórogród
Byłam u genka.
Fasolka jest tak mała, że jeszcze jej nie widać, póki co tylko pęcherzyk,
mam przyjść za dwa tygodnie wtedy usg powinno pokazać maleństwo.

Mnie natomiast wciąż niedobrze i mimo tego wciąż głodna, co kompletnie powinno sie wykluczać:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Diestel (offline)

16-01-2014 22:57:40

Szoszowy
Cześć smiling smiley
zrobiłam test dwa dni temu i wyszły dwie piękne kreski! jutro wizyta u gina jeśli wszystko będzie ok to będę wrześniową mama smiling smiley wg obliczeń mojej wszechwiedzącej przyjaciółki termin wypada na 12 wrzesień smiling smiley
pozdrawiam was serdecznie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mama_suzi (offline)

17-01-2014 12:24:52

T.G.
Hej!
Myslę, że mogę już do Was dołączyć, chociaż póki co jest ciągły stres i komplikacje.
Wczoraj słyszłam już serduszko grinning smiley
Poza tym jestem mamą Wrześniątka 2007 - Zuzanny grinning smiley

Spinka82 (offline)

17-01-2014 18:00:23

zasiedmiogórogród
Diestel mama suzi super że dolaczylyscie do nassmiling smiley
Diestel daj znać po wizycie jak sie miewacie razem z fasolka.
Mama suzi trzymam kciuki za Was dwoje, u mnie też nie jest do końca kolorowo,
ale liczę, ze będzie ok.słyszałaś już serduszko, ja jeszcze nie bo zarodka nie było widać, za wcześnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mama_suzi (offline)

17-01-2014 19:37:20

T.G.
Spinka - ja jestem na bieżąco, co chwile mam usg hehe wczoraj zarodek miał już 7,5 mm i widać było pikaczu grinning smiley tydzień temu było tylko echo zarodka smiling smiley ale ja ciągle krwawie bo mam drugi pusty pęcherzyk i co chwile ląduje w szpitalu sad smiley

DarkAngel20 (offline)

17-01-2014 20:25:02

Błonie
Heykasmiling smiley
Ja zrobiłam bete pierwsza 51 po 48h 143 więc przyrost jestsmiling smiley cieszę się ale mam w sobie wewnętzrny niepokójsad smiley to moja druga ciąża, przy pierwszej tak się nie stresowałam. Wizytę ma 30 stycznia, w lutym dopiero zrobię usg- chyba zwariuje do tego czasutongue sticking out smiley

Witam wszystkie Nowe mamuśki jest nas coraz więcejsmiling smiley

mama_suzi trzymam kciuki by wszystko się unormowało jak najszybciej!


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-17 20:25 przez DarkAngel20.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.