WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

ewcia65 (offline)

24-01-2014 07:56:23

Wołomin
Ja bardzi chciałam rodzić naturalnie ale Ala ułożyła się główką do góry i nie miałam wyjścia :/ Teray pryznajmnie wiem co mnie czeka- bo opowieści że to metoda bezbolesna można wyrzucić do kosza....
DarkAngel super że tak przełożona zareagowała ja u siebie muszę powiedzieć- a nie będą za szczęśliwi bo i tak długo już nie pracuje :/ mam zamiar jechać na początku lutego.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agawa251 (offline)

24-01-2014 15:41:03

Marki
Cześćsmiling smiley Wczoraj potwierdziłam ciążę u ginekologa a jutro idę na USG ciązy i zobaczę czy z maleństwem wszystko oki.
Ewcia65 jesteś z Wołomina, czyli mieszkasz blisko mnie - ja jestem z Marek. A poprzednio rodziłaś w Wołominie? Ja Kubę rodziłam w Wołominie o byłam zadowolonasmiling smiley


ewcia65 (offline)

24-01-2014 16:21:32

Wołomin
Tak rodziłam w Wołominie. Teraz też będę- byłam bardzo zadowolona smiling smiley A chodzisz do któregoś z lekarzy ze szpitala w Wolominie?
Ja dziś byłam na usg- maleństwo widać, serce bije. Wszystko ok. Mam torbiel w prawym jajniku ale zmniejsza się (miała 6 cm a dziś już "tylko" 4cm).


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agawa251 (offline)

26-01-2014 13:30:16

Marki
Ewcia moja Firma wykupiłą pakiet w Medicover i tam też prowadzę ciążę. Wczoraj robiłam USG i maluszek ma już 9 mm i serduszko też już bijesmiling smiley Narazie wszystko jest okismiling smiley


Spinka82 (offline)

26-01-2014 18:12:49

zasiedmiogórogród
mamusia5 witaj, fajnie, ze dołączyłaś.
Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie.
Wiem co to znaczy stracić dziecko, w 7 m-cu ciąży zmarł mój synek.
Rozumiem Twój strach, też mam nadzieję, ze razem z innymi wrzesniowkami dobije do mety.

Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

26-01-2014 19:35:43

Wołomin
Cześć mamusia5,
Ja w 6 tygodniu ciąży (jeśli liczyć od miesiączki) miałam betę<0,1 więc nie ma się czym przejmować, miałaś owulację przesuniętą i tyle smiling smiley Ja też jestem na duphastonie 3x1 tabletka- biorę bo miałam krwawienia. Ale jestem dobrej myśli bo przy poprzedniej ciąży też tak było ale udało mi się urodzić zdrową córkę smiling smiley
Dziewczyny trzymam kciuki żebyśmy wszystkie dotrwałay do września, a jeśli to dla Was nie będzie zbyt bolesne to napiszcie czemu straciłyście poprzednie ciąże?

Co do dolegliwości to też mi się strasznie odbija i mam mięso-wstręt. Jak patrzę na mięso to aż mi się wszytsko cofa- ostatnio żyję tylko na chlebie z almette, jogurcie i płatkach z mlekiem.... mąż nie może patrzyć na moje menu :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

27-01-2014 10:25:57

Łęczna
ewcia ja też będe miała cc też ze względu na krótki odstęp pomiędzy porodamiwinking smiley to będzie moje trzecie cięcie więc drże na samą myśl o tym bo u mnie przy drugim cc gorzej bolałotongue sticking out smiley
ja mam ogólny jedzenio wstęttongue sticking out smiley najchętniej to bym nic nie jadłasad smiley no ale się zmuszam głównie wcinam bułki z masłem i popijam miętątongue sticking out smiley przez ostatni miesiąc z wagi spadło mi 2kg ale w poprzedniej ciąży też tak miałamwinking smiley

agawa moja firma też w medicover więc lekarze pod ręką tylko nam fundują program standard i za darmo mam tylko wizyty i cytologie:/ reszte badań robie u siebie w szpitalu bo tam strasznie drogie są badaniasad smiley w szpitalu za krew i mocz płaciłam 20zł tu krzyknęli 32tongue sticking out smiley

byłam w sobote u gina no i mam macice większą niż na ten tydz ciąży... dzidzia napewno z tego tyg bo robiliśmy usg na początku stycznia i była fasolka a tak jakby była starsza te 4 tyg to już by było widać zarysy człowieczka... mam zrobić sobie na następną wizyte znów krew mocz i glukoze no i w ostatnim tyg lutego usgsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

27-01-2014 18:28:49

Wołomin
natula naprawdę za drugim razem cc boli jeszcze bardziej? wystraszyłaś mnie ;( ja jutro jadę zrobić badania. potem 6 lutego mam wizytę i jadę do pracy powiedzieć o ciąży- szczęśliwi nie będą :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

DarkAngel20 (offline)

27-01-2014 20:52:08

Błonie
Ja niestety zaczęłam plamić na brązowo, byłam dziś u ginekologa i niby nic się dzieje, Według usg jest 4tydz i 6d a mi leci 5tydz i 6d, ale miałam cykle 34-35dniowe więc się zgadza. Dostałam luteine ale dopiero jutro ją odbiorę z apteki bo nigdzie nie było 100mg tylko na zamówie. Głęboko wierze że wszystko będzie dobrze w czwartek idę do mojego ginekologa co będzie mi ciąże prowadził po reszte badań.

mamusia5 witaj, trzymam kciuki by wszystko było dobrze, przeciez nie moze być inaczejsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

27-01-2014 21:10:00

Wołomin
DarkAngel będzie dobrze. Ja plamiłam w pierwszej ciąży i się udało. Teraz też miałam plamienia- biorę duphaston. Ale ja plamiłam na jasno czerwono- wszystko przez hormony szalejące.... Trzymam kciuki żeby się u Ciebie unormowało


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.