WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

Polamamuska (offline)

21-05-2014 21:28:49

Luboń
hehehegrinning smiley co racja to racja ściśle tajna i fajnagrinning smiley i możemy tam syzbciej i więcej zdziałać niż tutaj na ebobasie jednak fb rządzi;D hehegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

30-05-2014 12:50:50

Słupca

Polamamuska (offline)

01-06-2014 10:24:32

Luboń
heheheh;D forum umarłogrinning smiley wszystkie na fejsie od białego rana do późna w nocygrinning smiley hehe


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

04-06-2014 22:00:07

Łęczna

Na_Tayla (offline)

02-07-2014 22:50:12

Ostrzeszów
Cześć dziewczyny!
Na wstępie swojego pierwszego tutaj posta pragne pogratulować wszystkim przyszłym mamomsmiling smiley Wasze pociechy już niedługo się narodzą smiling smiley
Teraz coś o mnie- jestem mamą już prawie 7 miesięcznego synka smiling smiley Odkąd zaszłam w ciaze aktywnie udzielam sie na ebobasowym forum. Kiedy urodziłam i poszłam na macierzyńskie spedzam duzo czasu w domu i niedawno powstanowiłam zgłosić fotografie z moim synkiem do ebobasowego konkursu. Niestety aby miec szanse na wygrana trzeba mieć albo dużo znajomych na ebobasie albo mieć szczęscie i spotkać życzliwych ludzi którym może spodobaja sie zdjecia i zechcą pomoc smiling smiley
I tutaj moja prośba do was smiling smiley Podam wam linki do zgłoszonych przeze mnie zdjeć - jeśli wam sie spodobaja i uznacie że powinnismy zdobyc wyróżnienie mam nadzieje ze zagłosujecie - jeśli nie to moze wsrod zgłoszonych zdjec odnajdziecie takie które wam sie spodoba i pomożecie komuś innemu przybliżyc sie do zwycięstwa smiling smiley Nie namawiam - prosze jedynie o minutke i zerkniecie w galerie. Jesli jednak którejś z was spodobaja sie nasze zdjecia to aby zagłosować wystarczy przepisac pod zdj kod do bialej ramki - można głosować 1 raz na 24h wiec jak juz wam sie spodobaja i zechcecie oddać głos prosiłabym o ta minutke dziennie - dodajcie link do zakładek i głosujcie smiling smiley głosowania trwaja do 25 lipca smiling smiley Z gory dziekuje jesli na nas zagłosujecie a jesli spodobaja wam sie zdj kogoś innego to w imieniu innych uczestników również dziękuje i życze szczęśliwego rozwiązania!
Oto linki :
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
Nie moga byc w 2 kartach otwarte jednocześnie dwa zdjecia Trzeba włączać po kolei - najpierw jedno później drugie inaczej sie strona zawiesza


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

MySweetAngel (offline)

12-07-2014 11:07:25

Małopolska
Witajcie kobitki :joliecouette:

Zablokowali mi fejsa... Nie moge z nikim pisać, komentować nic, dołączać do żadnych grup, zapraszać znajomych a nawet lajków dawać confused smiley
Chciałam wrzucić link z allegro i mnie ciupneli... Ciekawe kiedy mnie odblokują yawning smiley

Przechodzę dziś kozmar. Połknełam mrówke-jedną albo i więcej. Nie wiem ile. Pływały sobie w moim soku i kapnełam się dopiero w czasie picia. smutny
Poleciałam zwymiotować, ale mam wrażenie że one tam zostały... Boże sad smiley
Niewiem czy się mam martwić czy nie zachodzić w głowe bo kwasy żołądkowe sobie z nią poradzą...? A jeśli nie dojdzie do żołądka tylko w przełyku gdzieś się mi tam zagnieźdźi wielkie oczy


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Nutellka (offline)

14-07-2014 15:32:11

Nibylandia
Witam wszystkie mamusie jestem Wrześnióweczką 2013 grinning smiley zajrzałam tu do was by życzyć samych przyjemności na końcówce ciąży i oczywiście szczęśliwego rozwiązania :* niech boli jak najmniej :*

Buziaki i powodzenia:joliecouette:ciążaciąża


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelina2121 (offline)

18-07-2014 22:06:21

Konotop
Witam ja jestem w 31 tygodniu ciąży i dzis dołaczyłam do ebobas.pl moja córeczka również urodzi sie we wrześniu smiling smiley

mama_suzi (offline)

31-07-2014 13:31:07

T.G.
Hej dziewczyny,

Dzisiaj zaczynam 36 tc. smiling smiley
Wszystko gotowe, spakowane, czekam ......:d
Jak widać szczęśliwie dotrwalam do końca. Cały czas jestem na podtrzymaniu. Po tych wszystkich moich komplikacjach cieszę się ze jestem teraz na mecie i marze o wielkim spotkaniu.
Bedzie Kubuś :d
Pozdrawiam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.