WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

martita25 (offline)

05-02-2014 00:44:58

UK (Bristol)
Hej a_nka26

Mamy termin dokladnie na ten sam dziensmiling smiley Moje malenstwo rowniez urodzi sie 28 wrzesniasmiling smiley) Ja oprocz tego,ze jestem senna i mam poranne mdlosci to czuje sie dobrze. Ciekawa jestem jak u Ciebie?

lezka9 (offline)

05-02-2014 06:45:30

Warszawa
cześć
mam na imię Monika i chciałabym do Was dołączyć-termin mam na 25/09/2014. jestem już szczęśliwą mamusią 5 dzieci....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

keisab (offline)

05-02-2014 08:02:00

Wow lezka9 gratuluję i zazdroszczę Ci smiling smiley zawsze chciałam mieć dużo dzieci, a to dopiero moja pierwsza ciąża winking smiley chociaż po tym, jak ciężko ją do tej pory przechodzę to nie wiem, na ile się jeszcze zdecyduję... winking smiley mam nadzieję, że to minie smiling smiley pochwal się dzieciaczkami no i oczywiście imionami, bo ja teraz szaleję na punkcie imion winking smiley

A u Was jak z tym jest? macie już wybrane imiona?
smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

05-02-2014 08:19:44

Wołomin
Co do imion to nie mamy- czekamy az poznamy płeć. Przy Ali była kilkutygodniowa batalia o imię więc teraz aż mi słabo jak sobie pomyślę że znowu przez to samo będziemy przechodzić....
lezka9 podziwiam! 5 dzieci.... nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak ogarniasz taką gromadkę- biję pokłony smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

05-02-2014 09:39:30

Łęczna
lezka gratuluje tak licznej gromadkigrinning smileygrinning smiley podziwiam cięsmiling smiley ja spodziewam się trzeciego dzieciaczka a w środku troche czuję niepokój jak sobie poradzetongue sticking out smiley pochwal się swoimi skarbamismiling smileysmiling smiley

a_nka moja ciąża to też niespodziankatongue sticking out smiley noworocznatongue sticking out smiley dokładnie 1 stycznia dowiedziałam się ze będziemy mieć kolejne dzieckowinking smiley było to dla mnie tochę szokiem bo się zabezpieczaliśmy ale nie powiem bo się cieszyłam i ciesze nadalgrinning smiley

witam kolejne mamusiegrinning smiley życzę dużo zdrówka, piszcie co tam u wassmiling smiley no i może napiszemy troche coś o sobie, kim jesteśmy itp

pozdrawiam i życzę miłego dniagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

05-02-2014 09:44:20

Łęczna
u nas z imionami to łatwo poszłotongue sticking out smiley przy pierwszej ciąży ja powiedziałam że chce Bartka i mąż też tak chciałtongue sticking out smiley tylko zastanawialiśmy się czy będzie Bartosz czy Bartłomiej, pozostało na tym pierwszymwinking smiley przy drugiej ciąży imię dla dzidzi wybrał syntongue sticking out smiley powiedział że ma być Adaś i koniecsmiling smiley
teraz jak będzie chłopak to zaczynają się schody bo żadne imię nam się nie podoba za bardzo:/ a dla dziewczynki ja chce Zuzia a syn z mężem dołożyli jeszcze Lenke, Julke i Amelkesmiling smiley więc jest w czym wybieraćgrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lezka9 (offline)

05-02-2014 11:22:15

Warszawa
dzięki za miłe przywitanie smiling smiley
gromadkę to ja mam dość pokaźną ale nie oddałabym żadnego za żadne skarby smiling smiley moja najstarsza córka ma prawie 17 lat-termin mojego porodu wypada w jej urodziny i ma na imię Aleksandra.Po niej jest Angelika lat 13,Kamil 10:Wiktoria 9 i Klaudia 6 smiling smiley moje "gremlinki" bo tak je nazywam smiling smiley nigdy nie miałam problemów żadnych z ciążami aż do kilku lat wstecz kiedy poroniłam po raz pierwszy-w sumie straciłam dwie ciąże sad smiley i zawsze marzyłam by mieć dużą szczęśliwą rodzinę smiling smiley dlatego jak komuś czasami mówię ile mam dzieci to nie którzy łapią się za głowę grinning smiley ale ja jestem szczęśliwa bardzo.Kiedy teraz się dowiedziałam o ciąży byłam w siódmym niebie ale za kilka dni pojawiły się komplikacje-zaczęłam krwawic w tamtym tygodniu-wylądowałam w szpitalu.Lekarze najpierw nie mogli znaleźć pęcherzyka a jak znaleźli to nie słyszeli serduszka sad smiley ale zaczęło bić tylko,że bardzo wolno i to ich strasznie martwi sad smiley wypisali mnie do domu z masą leków i przykazaniem leżenia bezwarunkowego.Biorę Duphaston 3x1 Luteinę dowcipnie 2x1 witaminki i melisę popijam bo nerwowo nie wyrabiam sad smiley więc jak widzicie jestem na etapie walki o moją Kruszynkę.W piątek zapisana zostałam na konsultację do lekarza z MSWiA do jakiegoś profesora smiling smiley może on powie coś więcej...dzisiaj pojechałam tak na wszelki wypadek zrobić betę HCG i jutro będę wiedziała jaki mam przyrost.Mam nadzieję że tym razem mi się uda.Objawy moje to senność a od kilku dni męczą mnie mdłości ale bez wymiotów. I jak mamusię5 strasznie bolą mnie piersi-to znaczy na bank są jakby większe ale przeszkadza mi nawet jak na boku leżę taki ucisk czuję. także tyle o mnie i mam nadzieję że razem z Wami będę we wrześniu witała swoje Maleństwo na świecie smiling smiley mam 35 lat smiling smiley co do imion to nie myślę jeszcze o tym bo na chwile obecna martwię się tym by z moim Dzieciątkiem było wszystko ok ale jak będzie syn(chciałabym bo mam jednegosmiling smiley) to na bank będzie miał na imię Błażej smiling smiley a dla dziewczynki jeszcze pomyślę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

a_nka26 (offline)

05-02-2014 11:47:35

Kirchol
Hej dziewczyny żartowniś
Piszę do Was ze szpitala sad smiley niestety w nocy dopstałam krwotoku.
Dziś o 9 miałam USG i Pani doktor stwierdziła, że oba zarodki żyją i mają wielkość odpowiednio 8mm i 6mm. Za to mam dużego krwiaka. O którym wczoraj na wizycie lekarz nic nie wspominał, ale lekarka wytłumaczyła mi, że być może zrobił się on po wczorajszym badaniu i to on jest przyczyną krwawienia...
Narazie w szpitalu zostaję ponoć na tydzień. Lekarka zaleciła zastrzyki clexan, duphaston 3x2tabletki. Teraz dostaję już drugą butlę papaveryny eye rolling smiley

Nelka i Dominik zostali z moją mamą. Synek jest zachwycony, ale mała płacze i stale do mnie dzwoni płacz
Nie wiem jak ja to zniosę sad smiley

marita25 u mnie poza sennością nie ma żadnych objawów :joliecouette: w poprzednich ciążach wymiotowałam i byłam strasznie humorzasta, a teraz nic uśmiech

ewcia65 heh można powiedzieć. że razem męczyłyśmy się na porodówce dziecko na huśtawce chociaż ja miałam planowane cięcie więc ta moją męka była niewielka smiling smiley

lezka9 będzie dobrze kochana. Zaciskaj nóżki i odpoczywaj smiling smiley


Nelcia
[link widoczny po zalogowaniu]
Dominik
[link widoczny po zalogowaniu]
Nasze cudowne niespodzianki
[link widoczny po zalogowaniu]
Razem...
[link widoczny po zalogowaniu]

lezka9 (offline)

05-02-2014 12:06:35

Warszawa
a_nka26 trzymaj się dzielnie kochana smiling smiley będzie dobrze skoro oba zarodki żyją smiling smiley bliźniaki-świetna wiadomość smiling smiley ja tez miałam mieć ale nie dane mi było sad smiley Tobie się uda smiling smiley a z dziećmi tak jest-że bez mamy źle ale babcia sobie poradzi a Ty tylko myśl pozytywnie i się nie denerwuj....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

05-02-2014 13:55:23

Łęczna
a_nka 3mam kciuki za Ciebie i Fasolki grinning smileygrinning smiley kurcze bliźniaki ale supergrinning smileygrinning smiley jak mąż zareagował z podwójnej niespodzianki???
córeczka napewno sobie świetnie poradzi u babci, nie martw się na zapas... pierwsze rozstania w tym wieku są najgorsze dla dzieci, szczególnie w nocy ale po kilku razach się przyzwyczajająwinking smiley przerabiałam to jak poszłam do pracy na nocne zmiany 12 godzinne i syn zostawał z tatą lub z moją mamą, na poczatku był płacz a potem już przyzwyczajeniesmiling smiley

lezka leż kochana dużo i odpoczywajsmiling smiley dzieciaczki masz już duże to sobie wzajemnie pomogą i poradząsmiling smiley

ja już dzisiaj swoją dzidzie dotleniłamsmiling smiley pogoda piękna chociaż śniegu miejscami po kolanatongue sticking out smiley ale ślicznie jest na dworze, pogoda zachęca do spacerkówsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.