WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

Spinka82 (offline)

04-01-2014 15:28:18

zasiedmiogórogród
julitav1 wiadomo, że będziesz spokojniejsza po wizycie u lekarza.
Słyszałam wypowiedź ginekologa, który stwierdził, że w pierwszym trymestrze w terminach,
w których powinna wystąpić miesiączka może pojawić się krwawienie.
Nie wiem na ile ta informacja jest wiarygodna i czy akurat pasuje do Twojego przypadku.

Trzymam mocno kciuki za Ciebie i fasolkę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-04 15:28 przez Spinka82.

Spinka82 (offline)

04-01-2014 15:33:31

zasiedmiogórogród
natula ja po teście idę potwierdzić ciążę od razu do genka, bez wykonywania badania krwi.
Mam pytanie badanie robisz żeby potwierdzić ciążę i od razu zbadać ogólnie morfologię,
czy może robisz jakieś dodatowe badania krwi, które warto wykonać, a czego nie jest świadomasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

05-01-2014 10:12:39

Łęczna
Spinka ja robie potwierdzenie z krwi bo chodzę do gina prywatnie i nie wiem dlaczego ona pierwsze usg robi dopiero w 11-14 tyg a ciąże potwierdza z badań krwi... Zmieniać jej nie chce bo jestem zadowolona z tego jak prowadziła moją poprzednią ciąże a że chce uzyskać odrazu zwolnienie do pracy (obecnie jestem na rodzicielskim i mam 60% wypłaty a tak będe znów miała 100%grinning smiley) to robie sama potwierdzenie z krwi i odrazu z tym do niej pojade. Morfologie krwi i analize moczu zazwyczaj zalecają na następną wizyte robićsmiling smiley
dokładne badania jakie miałam w pierwszych miesiącach napisze później jak wygrzebie moją karte ciążygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Spinka82 (offline)

05-01-2014 12:34:15

zasiedmiogórogród
natula też chodzę prywatnie do genka i w pierwszej ciąży robił usg na wszystkich wizytach,
ale wiadomo, każdy lekarz ma swoje zwyczaje.
Najważniejsze, że robi Ci usg między 11 a 14 tygodniem, bo to przecież ważny etap ciąży.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

07-01-2014 14:55:38

Łęczna
Spinka mój może nie robi na każdej wizycie bo ja za to nie płace tylko firma w której pracuje?? nie wiemtongue sticking out smiley ja dostałam jakiś tam pakiet firmowy na badania do prywatnej placówki i oni mi za wizyte płacą a za usg i inne badania już sama muszę ze swojej kieszeni...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Spinka82 (offline)

07-01-2014 20:20:05

zasiedmiogórogród
Natula to fajnie ze masz pakiet firmowy, to dużą oszczędność zwłaszcza w ciąży kiedy sporo wizyt u lekarza.
A jak jesteśmy przy tym temacie to umowiłam dziś wizytę na next środę, daj znać poxniej jak Tobie poszło w czwarteksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

08-01-2014 15:16:16

Łęczna
Spinka no pakiet super bo naprawdę idzie zaoszczędzić no i w tych masakrycznych kolejkach się nie stoi tylko szkoda że jeszcze właśnie to usg nie fundują bo bym była spokojniejsza gdybym miała je robione przynajmiej na co drugiej wizyciesmiling smileysmiling smiley
3mam kciuki za Ciebie i Fasolkesmiling smiley mam nadzieję że będzie oksmiling smiley
ja zajrzałam wczoraj do swojej karty ciąży z przed roku no i z badań to miałam robioną cytologię, toksoplazmoze i jakieś hcvsmiling smiley

a jak się czujesz?? ja ledwo na oczy widzę tak mi się chce spaćgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

09-01-2014 21:21:41

Łęczna
Byłam dzisiaj u ginkismiling smiley zrobiła mi usg i widziałam swoją Fasolkęsmiling smiley taką malutką Fasolinkęgrinning smiley ślicznoścismiling smiley serduszko już pukało, piękny widoksmiling smiley z dzidzi narazie wszystko ok mam zrobić sobie morfologie krwi i analize moczu i wrócić do niej w następnym tygodniu to mi odrazu zrobi cytologie i inne tam wymazysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Spinka82 (offline)

10-01-2014 15:19:37

zasiedmiogórogród
Natula też chce mi sie spać, chodzę wciąż zmęczona.
Do tego jeszcze w ostatnich dniach miewam humorywinking smiley
Fajniesmiling smiley ze widziałas już fasolkesmiling smiley ja czekam do środy.
Co genek to inne podejście, mój raczej poleci przyjść z wynikami po miesiącu, zobaczymy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

13-01-2014 14:51:01

Łęczna
Spinka w takim razie czekam do środy na wieści od Ciebie i Fasolkismiling smiley

w poprzedniej ciąży moja ginka też kazała mi przyjść z wynikami dopiero po miesiącu, teraz kazała w tym tygodniu ale nie wiem czy dam rade bo mnie takie z rana mdłości dopadają że chyba zanim bym dojechała autobusem do labolatorium to chyba bym cały autobus zapaskudziła grinning smileygrinning smiley wczoraj o 4 rano dopadło mnie pierwsze wymiotowaniesad smiley coś okropnego grrr... tego właśnie najbardziej nie lubie w ciąży- mdłości i w ostatnich 3 miesiącach zgagi i bólu dosłownie wszystkiego...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561859, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.