Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

katarzyna_kasia (offline)

15-08-2012 12:19:23

kraków
my stramy sie o 1 dzidzie,1 cykl.troche sie martwie bo na usg wyszło mi ze mam macice łukowatasad smileylekarz powiedział ze nie mam powodu do zmartwien,ale sie tym stresuje.tez bym chciał urodzic na wiosnesmiling smileyza 2 dni zrobie test moze zobacze 2kreseczki.

marcelina1990 (offline)

15-08-2012 14:26:49

zagórnik
ale sie dzis kiepsko czuje najchetniej poszla bym spac ale nie moge bo corke musze pilnowac bede odpoczywac dopiero wieczor , zeby ino ten okres nie przyszedl bym sie bardzo ucieszyla. i tak jest dobrze ze sie decyduje na 2 dziecko jak pierwsze urodzilam mowilam ze juz nigdy wiecej porodow ale juz mi przeszlo zapomnialamwinking smiley

darinka216 (offline)

15-08-2012 18:13:54

gubin
witam. Czy mozna sie dolaczyc? ja staram sie z mezem o 2 dzidzie juz ok roku...jak narazie z kiepskom rezultatem, ale wierze ze w najblizsym czasie sie uda.Póki co wiekszosc mojego czasu pochlania moja zaba kochana która jest wszezie i nawija jak szalonasmiling smiley

pozdrawiam wszystkie starajace sie kobitki i zycze szybkiego zafasolkowania.

[link widoczny po zalogowaniu]

marcelina1990 (offline)

15-08-2012 19:20:17

zagórnik
hej darinka216 tez sie staram o 2 dzidzie w jakim wieku masz piersza moja cora ma 21 miesiecy.ale mnie bola cyce widze ze zylki mi sie pojawily na piersiach jestem w 28 dniu cyklu

darinka216 (offline)

15-08-2012 19:57:54

gubin
moja ma prawie 29 miesiecy. ja dopiero jestem w 9 dniu cyklu takze nawet nie mysle o koncowce i wogole przestaje myslec o ciazy bo zauwazylam ze jak o tym mysle to jest jeszcze gorzej. trzeba isc na zywiol, kochac sie kiedy kest okazja i ochota( to przedewszytkim!) nic na sile, a moze w koncu zobacze te dwie kreseczkismiling smiley.

marcelina1990 (offline)

15-08-2012 20:42:56

zagórnik
no duzo tez od psychiki wlasnie zalezy;( czemu to nie jest takie proste ... ja jutro albo za 2 dni robie test o ile okres nie przyjdzie

darinka216 (offline)

15-08-2012 21:44:45

gubin
no to powodzenia i dwóch kresek zyczesmiling smiley a ja jutro mam urodzinkismiling smileyi własnie konczy sie piec moje ciasto urodzinowesmiling smiley i zaraz mykam spac bo tak poachnie ze z checia bym zjadla i to wcale nie kawalek ale przynajmniej z pół bo tak je uwielbiamsmiling smiley

Dobranocsmiling smiley

16-08-2012 13:19:35

kraków
hej dziewczyny!jednak dostałam dzis okressad smileya tak liczył ze go nie dostanesad smileychyba faktycznie za duzo mysle o tej ciazy..

marcelina1990 (offline)

16-08-2012 13:36:51

zagórnik
hej nic sie nie stalo moze nastepnym razem sie uda, ja teraz zrobilam test w 29 dniu cyklu i wyszly mi dwie kreski jedna mniej widoczna ale widac ja czyli 2 chyba sie udalowinking smiley

16-08-2012 13:55:20

kraków
to gratuluje,na pewno sie udałosmiling smileya ja znow bede musiała czekac na dni płodne,zastanawiam sie czy nie kupic sobie testów owulacyjnych,słyszłam ze sa w miare dobre.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5568, Posty: 1430519, Użytkownicy: 73464.
Ostatnio dołączył/a PatrycjaKozubek.

Statystyki tego forum
Wątki: 366, Posty: 113363.