Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

marcelina1990 (offline)

16-08-2012 14:02:12

zagórnik
zobaczymy czy okres dostane czy nie 2 kraski sa mam nadzieje ze ciaza jest byl by to 4 tydzienwinking smiley mysle sobie teraz jak to teraz bedzie z 2 dzieciami julka bedzie miec 2,5 roczku

fresilla (offline)

21-08-2012 15:43:10

Gdańsk
Cześć dziewczyny i ja się chętnie dołączę smiling smiley Napisze trochę o sobie. Wczoraj mialam 30 urodziny smiling smiley Mam 7 letnią córkę która za kilka dni idzie do pierwszej klasy smiling smiley Od grudnia steramy się z mężem o drugie dziecko w marcu się udało radość była ogromna ale w 16 tygodniu szczęście mineło. Ciąża obumarła i musiałam synka poronić w szpitalu. Stało się to 24 czerwca. Ponieważ nie miałam zabiegu lyżeczkowania postanowiłam w sierpniu znowu sprobować. Około 12 miałam dni płodne chociaż śluzu nie bylo tak dużo jak zawsze ale coś tam bylo. 11 sierpnia wieczorkiem "zalaliśmy" po raz pierwszy i teraz czekam na efekty. Mam wielką nadzieję ze się udalo i że 5 maja zostanę mamusią. Dziś 10 dni po stosunku zrobiłam pierwszy test wiem ze za wczesnie ale nie wytrzymałam dłużej łudziłam się chociaż na cień cienia kreski ale niestety się nie udało więc muszę poczekać jeszcze kilka dni. Około 25 sierpnia powinnam dostać okres więc 27 powtórzę test.

Mam nadzieję że razem jakoś raźniej będzie nam przezywać te wyczekiwanie smiling smiley Życzę wszystkim dwóch tlustych grubaśnych kresek smiling smiley

Marcelina1990 mam nadzieję że razem zalożymy wątek majowek widzę że Tobie raczej się udało gratuluję i mam nadzieję że lada dzień pójdę w Twoje ślady smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-21 15:45 przez fresilla.

katarzyna_kasia (offline)

22-08-2012 11:16:28

kraków
witam fresillasmiling smileymam za pierwszym razem sie nie udało,teraz okres miłam 16siepnia wiec dni płodne wypadaja mi jak sobie dobrze obliczam 26-31siepnia,wiec bedziemy działac.troche wiecej w pracy doszło mi obowiazków i sie troche stresuje,boje sie ze ten stres moze zaszkodzic tylko.przykro mi z powodu dzidziusia,ale trzymam kcikuki zebu Ci sie tym razem udałosmiling smileyi wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:*

fresilla (offline)

22-08-2012 14:31:50

Gdańsk
Witaj katarzyna_kasia smiling smiley no to nie jestem sama tu smiling smiley No to trzymam kciuki za nas dwie smiling smiley No to 26 sierpnia ja będe robiła test a Ty będziesz działała smiling smiley powodzenia i obysmy spotkały sie na majówkach smiling smiley Wczesniej pisalas ze może kupisz testy owulacyjne i co kupiłaś? Ciekawa jestem jak one w praktyce się sprawdzają. W zasadzie to zazwyczaj wiem kiedy mam dni plodne ale czasami mam bardzo mało śluzu a czasami aż się leje i nie wiem czy aby na pewno mam każdy miesiąc plodny czy tylko niektóre te w którym jest tak duzo śluzu. Pozdrawiam i trzymam kciuki smiling smiley

23-08-2012 10:56:13

kraków
tak napawde to nie wiem jak te testy sie sprawdzaja,czytałam troszke o nich na internecie.dzis w drodze do pracy je zakupiesmiling smileyz tego co wyczytałam to powinnam rozpocztac je w 11dniu cyklu czyli od 26.(sobota)nie sa tanie wiec postanowiłam ze jesli teraz sie nie uda,to za 3 razem nie bede obliczac dni,kupowac testów tylko poje na zywioł co bedzie to bedzie,moze wtedy sie udasmiling smileymoje siostry tak zrobiły i jedna ma juz 3 dzieciaczków 2 chłopców i córke,a druga siostra ma córeczke i teraz jest w ciazy termin porodu na pazdziernik-bedzie chłopiecsmiling smileymoze wezme przykład ze starszych sióstr i tak zrobiesmiling smileypozrawiam i trzymam kciuki fresilla za Ciebiesmiling smiley

marcelina1990 (offline)

26-08-2012 18:59:04

zagórnik
Witam dziewczynki jak tam wam idziewinking smiley

fresilla (offline)

28-08-2012 15:56:15

Gdańsk
Marcelina no ja chyba jeszcze Tobie nie pogratulowałam smiling smiley więc moje gratulacje niech dzidzia zdrowo sie rozwija i pięknie rośnie smiling smiley Ja niestety sierpniowy cykl zaliczam do straconych sad smiley Cztery testy negatywne i @ ktory wczoraj dostalam to pewne oznaki że dzidzi jednak nie ma sad smiley No trudno koło 9 wrzesnia trzeba działać dalej! Pozdrawiam smiling smiley

Katarzyna_kasia daj znać jak poszły starania jak już bedziesz wiedziała smiling smiley powodzenia!

agatka20082009 (offline)

11-09-2012 21:19:46

Grabowiec
Witam jestem tu nowa my też staramy sie z mężem o dziecko jestem w 25cd i mam nadzieję że @ mnie ominieżartowniśno ale dziś testowałam i I kreska ale tempka mi się utrzymuje powyżej 37 także może nic straconego radość trzymam za was kciuki

12-09-2012 10:43:50

kraków
Witaj agatka20082009 smiling smileydługo sie juz starcie?my 2 cykl,obecnie jestem w 28dc,mam nadzieje ze @ nie bedziesmiling smileyjutro bede robic test,4 dni temu robiłam test i wyszła 1 kreskasad smileytrzymam kcuki

zanetabiel (offline)

19-09-2012 12:57:54

Inowrocław
Witam ja mam 22lata i od roku staram się o dzidzie.Miesiączka spóźnia mi się 10 dni robiłam test i negatywny .na 04.10jestem umówiona z lekarzem.Co o tym myślicie?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5208, Posty: 1288848, Użytkownicy: 72840.
Ostatnio dołączył/a aneczkatos.

Statystyki tego forum
Wątki: 348, Posty: 109298.