30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

jovitka80 (offline)

23-03-2011 20:10:29

kurcze to faktycznie nie zla rodzinkasmiling smileysmiling smileysmiling smiley ja to bym nawet trojaczki mogla miec hehe ciekawe jak bym wygladalagrinning smileygrinning smileygrinning smiley dzisiaj z nudow przegladalam allegro i ogladlam gadzety dla maluchow jeju ile teraz fajnych rzeczy jest kiedys takich nie bylo jakies hustaweczki, maty, itp no szok a wozki to juz wogole tylko z kad na to wszystko kase brac patrzac z drugiej strony bo tanie to te bajery nie sa....

Donia78 (offline)

23-03-2011 20:51:35

Gdynia
He He rodzinka niezła babcia Anety jest w wieku mojego taty, no a teraz babcią zostanie Aneta w moim wieku, no szok...
jovitka ja tez czasem sobie ogladam a zwłaszcza wózki i łóżeczka plus dodatki ....hmmmm drogie faktycznie no ale co zrobic, wszystko takie piekne smiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

jovitka80 (offline)

23-03-2011 22:30:09

no to mloda babcia jak nie wiem hehe no ale w sumie wesolo musza miec bo wszyscy sie w miare pewnie dogaduja bo nie ma roznicy pokolen hihigrinning smileygrinning smiley

Ja to co chwile sobie cos ogladam na tym allegro moj to juz na mnie krzyczy bo bym ciagle cos kupowala no ale dla dzidzi wole jeszcze nic nie zamawiac zeby nie zapeszacgrinning smiley ale jak tak sobie marze co bym chciala miec dla dziecka to slysze jak moj portfel wola "nie rob tego" hahah no ale mam nadzieje ze nzjadzie sie jakas dobra kolezanka co troche rzeczy tez podrzuci w koncu tyle ich teraz w ciazysmiling smiley

yovana (offline)

24-03-2011 11:38:59

Doniu Twoja informacja o koleżance która zostanie babcią wbiła mnie w fotel !!! grinning smiley
Niesamowitych rzeczy się człowiek dowiaduje hihihi smiling smiley Powinni ją do księgi rekordów Guinnessa wpisaćgrinning smiley
Dziewczyny jeśli chodzi o te rzeczy dla dzieciaczków to nic nie mówcie lepiejgrinning smiley ja za każdym razem jak jestem w jakimś centrum handlowym i przechodzę obok sklepów z takimi rzeczami to zaraz chora jestem.. no i zgadzam się - jest wysyp młodych lasek z wózkami ale już niedługo i my do nich dołączymy!
Zobaczycie, następna wiosna nasza!!!

Mnie też się zawsze marzyły bliźniaki...ale póki co modlę się chociaż o jednosmiling smiley a ciąże mnogie bardzo często się zdarzają przy in vitro - ale nie dopuszczam do siebie myślenia o tym, musi się udać naturalniesmiling smiley

Donia78 (offline)

24-03-2011 16:46:58

Gdynia
yovana no mnie tez wbiła w fotel he he, aż czkawki dostałam. No ale sama przyszła "babcia" do mnie zadzwoniła i ona raczej zdziwiona nie była he hesmiling smiley
Ja to z moim wczoraj wybieraliśmy wirtualnie wózki he he stanęło na Taco smiling smiley
Miłego dzionka!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Gosia75 (offline)

24-03-2011 18:01:15

Czesc Kobietki , dawno mnie tu nie bylo...a tyle wpisow,ktore z zainteresowaniem czytalam....myslalam,ze moze , ktoras z Was podzieli sie radosna nowina o ciąża ....
ja wlasnie jestem po wizycie u lekarza ,wszystko okay i od dzis zaczynam brac menogon,w poniedzialek do kontroli,(aby nie powtorzyla sie sytuacja z 12 pecherzykami graffa) ,pozniej zastrzyk na owulacje i robie IUI ,oj jestem taka szczesliwasmiling bouncing smiley ,ze w koncu do tego dojdzie,tym bardziej,ze juz kilka razy mialam miec robione IUI i nigdy nie wypalilo,bo zawsze cos nie tak bylo...

Ja raczej nie mam szans na blizniakidziewczynka w łóżeczkuchłopiec w łóżeczku ,moj L jest z blizniakow i to jednojajowych...a z tego co wiem,to ciaza blizniacza moze zdazyc sie w nastepnym pokoleniu...Mama L urodzila blizniaki i jej brat tez zmajstrowal blizniaki jednojajowe,ale dziewczynki.Brat L ma dzieciaki z dwoma zonami i tez zero blizniat....

Co do bycia Babcia w mlodym wieku ,kolezanka ,ktora ma 37 lat,od 2 lat jest Babcia,wieki sie z nia nie widzialam,bo mieszka w Holandii,a kiedy sie spotkalysmy w Pl...palnelam jakis zarcik-myslalam,ze to jej najmlodsza pociecha ...a ona na to,ze to jej wnuk...

Ok lece przygotowac jakas :romantic_dinner: , ostatnio humorkuangry smiley u mnie nie bylo,i wystarczyla do :harm_wit_mom: ....przyslowiowa zle wycisnieta pasta do zebow...smiling smiley ,wogole ostatnie dni bylam okropna [email protected] swoje i do tego moj charakterek...to dwie wybuchowe mieszanki sa...wiec wynagrodze mu to..... dzis jestem pozytywnie nastawiona turlanie po kanapie ....na wszystko...mam nadzieje,ze L nie zepsuje tego swym zbyt poznym powrotem,bo wtedy znow:harm_wit_mom:
pewnie bedzie mile zaskoczony....hehe tylko niech nie wyobraza sobie za wiele ,
OK.Babeczki .trzymajcie sie cieplutko , i powodzenia nam wszystkim zycze


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-24 19:17 przez Gosia75.

jovitka80 (offline)

24-03-2011 20:44:22

gosia75 milo ze wrocilas do nassmiling smiley mam nadzieje ze dzisiejsze staranka beda owocne a jesli nie to na pewno IUI wyjdzie pomyslnie trzymam mocno kciukismiling smiley

Doniu wirtualne wozki??? co masz na mysli? ja jak ogladam te wozki to nie wiem ktory bym wybrala bo wszystkie sa takie sliczne az glowa boli ile tego teraz jest i ceny nie ktorych tez sa kosmiczne no ale czego nie robi sie dla maluszkow kazdy grosz oddam dla niegosmiling smiley

Fiolka79 (offline)

25-03-2011 09:30:21

Moja szefowa parę miesięcy temu urodziła synka. Zanim przywieźli go do domu to już mieli szafę pełną nowych ubranek,ręczniczków kąpielowych itd...Mówię Wam-cuda! Wszystko firmowe, albo na zamówienie z nadrukiem jego imienia i nazwiska.Połowy z tych rzeczy nie założyła mu ani razu,bo wyrósł żartowniś Opiekowałam się nim przez miesiąc :sleeping_baby_55: to się napatrzyłam ...Kupiła nawet elektroniczna nianię za jakieś 4 czy 5 stów(franków),której nie używałam,bo bałam się zostawić małego na drugim piętrze i iść do pralni np,więc brałam go ze sobąspinning smiley sticking its tongue out Oj...ręcznie robiona kolebka ,nianie...i tylko mamy kochającej brak,bo ona ma firmę na głowie a nie pieluchy... Gosia mam nadzieję,że po tej "akcji" też będziesz zamawiała kołyskę u stolarza,czy kto tam takie rzeczy robiżartowniś No to -do roboty,dziewczyny,do roboty dziecko skaczące po kanapie

jovitka80 (offline)

25-03-2011 11:00:52

Fiolka no to rzeczywiscie cuda mialasmiling smiley no ale pewnie w zamian za opieke otrzymasz od niej pewnie duzo rzeczy w spadku co?? hmm ja bede tez musiala poszukac jakis dobrych kolezanek zeby zbieraly dla mnie rzeczy dla maluszkasmiling smiley

Gosia75 (offline)

25-03-2011 11:09:39

Witam w piatkowy...hmm...poranek( smiling smiley )
dzis leniuchuje...odmowilam terminy z klientami ( profesjonalistka hehe grinning smiley )...,ale rozumiecie...niewyspana jestemdziecko skaczące po kanapie hehe...
Fiolka ja tez mam taka nadzieje,a jak wiadomo,,,nadzieja matka glupich (LOL ) ,ale kazda matka kocha swoje dzieci(bynajmniej wiekszosc..)

Jejku chyba zacofana jestem zaskoczony ,ale nie mam pojecia co to takiego elektroniczna nianka....

MILEGO DNIA ZYCZE


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.