30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

Fiolka79 (offline)

28-03-2011 14:54:32

Dziewczynyyyyy! Co się z Wami dzieje? Zaglądam tu od rana i ...echooo.smoking smileydrinking smiley

beretka1982 (offline)

28-03-2011 17:21:26

Przemyśl
.......jaka ciszasmiling smiley

beretka1982 (offline)

28-03-2011 17:22:17

Przemyśl
ja pracuje,,,,,czytam forum......etc...pozdrawiam dziewczynkismiling smiley

Gosia75 (offline)

28-03-2011 17:42:47

FIOLKA ja tez zagladam...wszystkie babki wymiotlo albo ciezko pracuja nadciąża
ja wlasnie wrocilam od gina...po 5 zastrzyku menogonu-mam pecherzykżartowniś , ale tylko wielkosci 1 cmsad smiley ,jutro biore 6 zastrzyk i znow po poludniu na usg
...nalatam sie troche...nio ,ale coz ..jak trzeba to trzeba...ciekawa jestem kiedy wreszcie pecherzyk mi wystarczajaco urosnie ...juz sie nie moge doczekac IUI

Milego dnia wszystkimsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

Irka1979 (offline)

28-03-2011 18:01:30

Gosiu dzięki za słowa otuchy. Z tym fryzjerem to będzie ciężko bo niedawno byłam. Zakupy też odpadają bo już przekroczyłam limit na nowe ciuchy ale za to postanowiłam zrobić porządek ze starymi smiling smiley
A tak z innej beczki to coś się dzieje z moją @.Od kilku cykli trwa maks. 2 dni, teraz zaczęła się w piątek po południu a w sobotę wieczorem było już po wszystkim. Byłam dziś u gina, zbadał mnie, zrobił usg i powiedział, że wszystko w porządku. Dziewczyny miałyście kiedyś taki problem? Buziaki

Gosia75 (offline)

28-03-2011 18:30:57

Irka ...no wlasnie zrob porzadek...nie trzymaj jego szczoteczki,badejek ,ulubionego kubka itp....ten rozdzial jest zamkniety,zaslugujesz na nowe ,lepsze .trwale szczescie... , zmien obojetnie co -na lepszesmiling smiley niech widzi i czuje co stracil....nie znam Cie ,ale moim zdaniem fajna babka jestes.Wiec glowa do gory,wiosna sprzyja do zawierania nowych , starych znajomosci,rozgladnij siespinning smiley sticking its tongue out ...czasami blisko nas , sa osoby nami zainteresowane, ale my tego nie widzimy...
Ostatnio przechodzilas ciezkie chwile,nerwy,stres itp...moze przez to @ taka krociotka,a moze to krwawienie miedzymiesiaczkowe?nie wiem...nio ,ale skoro gin.powiedzial,ze wszystko ok-to raczej trzeba mu wierzyc nio nie?
Pozdrawiam serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

miniuch19 (offline)

28-03-2011 23:50:37

Bruksela
Witam wiecie co ja tu referat Wam napisalam i znowu wszystko zniknelo, ale d...
W skrocie wiec bedzie:
-jutro HSG,NO WRESZCIE
-Gosiu trzymam kciuki za pecherzyk, a co niech mu sie urosnie jak nalezy i za udane IUI
-Irka tego kwiatu jest pol swiatu, a co do takich 2-dniowych @ to u mnie tak samo, mysle, ze to nie jest normalne, bo po owulacji cosik tam sie jednak luszczy i musi wyplynac z krwia moesieczna, a jak nie zostaje usuniete to gdzie sie ukrywa???? Logika tak mi podpowiada,
Dobrej nocki zycze smiling smiley

Gosia75 (offline)

29-03-2011 01:45:12

MINIUCH slomiana wdowkosmiling smiley ja trzymam kciuki za HSG,slyszalam,ze to niezbyt przyjemne(ja mialam od razu laparoskopie i spalam jak:sleeping_baby_55: )...napewno HSG bedzie ok.powodzenia zyczesmiling smileydo jutra , a w zasadzie to do dzisiaj.pa


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

Donia78 (offline)

29-03-2011 08:00:55

Gdynia
Witam z rana!!!! pierwsza!!! smiling smiley
Kochane wczoraj miałam latania, a latania, byłam u za.......ej gin, fajna babka he he moja klientka ze sklepu hi hi, zbadała mnie od podstaw, stwierdziła, ze wszystko ok ze ph pochwy super, po cytologie mam przyjsc ( wyniki) za 10 dni, wiec jak sie uda to hsg juz w kwietniu smiling smiley mam nadzieje.
No a teraz siedze i pilnie pracuje z kawka w reku he he, od czegos trzeba zaczac nie??
irka podtrzymuje słowa Gosi, nic dodac nic ując, pokaz ze potrafisz być piekna dla siebie , nie dla kogos, a od razu poczujesz sie lepiej smiling smiley
Gosiu pechol urosnie ...po takiej dawce hormonów nie ma innego wyjscia, potem IUI i maluszek smiling smiley opowiesz nam jak było i przeslesz fluidki ciazowe smiling smiley
miniuch czekamy na relacje po hsg.....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Gosia75 (offline)

29-03-2011 12:45:59

Witam wszystkie obecneżartowniś i nieobecnesad smiley

DONIU ...o 14 jade do gin...jestem po 6 zastrzyku juz...pewnie,ze podziele sie z Wami tym doswiadczeniem i przesle tyle fluidow i pozytywnych wibracji,ze kazda sie posypie i bedzie z ciąża chodzic

buziaki Kobietki


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.