30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

miniuch19 (offline)

19-10-2012 23:11:47

Bruksela
Rodomanka witaj, widziasz, jak to w tej naszej kochanej ojczyznie latwo sie zyje, kurde masakra jakas. Dobrze, ze mieliscie okazje i mozliwosc wyjazdu do Niemiec, trzymam kciuki za pozytywny zabieg, i oby jajeczej bylo jak najwiecej, wpadaj tutaj, my juz gdzie indziej, ale chetnie pogadamy rowniez z toba, pozdrawiam

rodmanka (offline)

20-10-2012 10:51:08

Warszawa
dzieki dziewczyny za dobre slowka
pociesza mnie fakt ze za zabieg tylko 7tys zl bede placic bo tu jest w polowie refundowany i badania wszystkie sa darmowe
boje sie troche zabiegu
podobno jest troche bolesny ale jakos trzeba wytrzymac
do poki mam sile bede walczyc i wierze ze wam tez sie uda
moja mama czasami sie smieje ze moj rocznik to rocznik czarnobyla
wiele dziewczyn z 80rocznika ma problemy z zajsciem w ciaze
z mojej postawowki 8 w tym ja lecza sie
pozd was dziewczyny

aj_ka (offline)

30-10-2012 21:29:45

Koniuchy
Witajcie!
Ja mam niecałe 28 lat i zamierzamy z mężem w przyszłym miesiącu rozpocząć staraniasmiling smiley
Jeszcze robię ostatnie testy (przegląd techniczny jak to żartujemy) i jeśli wszystko ok, to niedługo do dziełasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Astre (offline)

15-11-2012 12:58:38

No i ucielky dziewczyny smiling smiley
mam nadzieje, ze pozytywne wieści umieścicie tu tez, zebyśmy mogły Wam gratulowac smiling smiley
Cicho tu i pusto, a zagladałam do Was często.

FLUIDKIIII smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agula82 (offline)

20-11-2012 09:13:57

Cześć dziewczyny.Ja wam powiem tak: zlikwidujcie to forum,ja starałam się o ciąże półtora roku i ... udało mi się:-)) jestem teraz w 7 tygodniu ciąży maleństwo rośnie,serduszko bije,jestem szczęśliwa. Ale przestałam o tym mysleć,do lekarzy przestałam chodzić,przestałam czytać w internecie o kłopotach z zajściem w ciąże,przestałam zaglądać to forum!!! Moim zdaniem chcesz mieć dziecko-nie czytaj głupot w intwrnecie. Przepraszam jeśli kogoś obraziłam, bo wiem co czujecie ja czułam to samo,a teraz nie dowierzam,ale tak będe mamą.Trzymam za was wszystkie kciuki wyłączcie się a wszystko będzie dobrze.

julka2404 (offline)

20-11-2012 09:41:25

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Rodmanka zajrzyj do nas-problemy z zajściem w ciążę. Dziewczyny dają dużo wsparciagrinning smiley

magi710 (offline)

16-12-2012 19:01:02

Warszawa
Poproszę o głosik dla Wikulinki smiling smiley

[ebobas.pl]

Dziękujemy smiling smiley

bama_ (offline)

27-12-2012 17:23:15

Hej Kobiety po długiej nieobecności!!!

Po pierwsze to wesołego po świętach i udanego Sylwestra! smiling smiley

A teraz mam pytanko, mam iść na dniach na laparoskopie coś wiecie więcej na ten temat? Jak to wygląda czego mam się spodziewać i w ogóle najlepiej szczegóły winking smiley)) Już się zaczynam denerwować a mozliwe, że już za tydzień będą mnie męczyć w szpitalu....

HELP winking smiley))

Pozdrawiam!!!!

b.

Operetka (offline)

05-04-2013 09:29:20

drugi koniec swiata
Czesc Dziewczyny

Jestem tu nowa. Chcialabym sie przywitac.
Mysle, ze Wiki mnie kojarzy z innego forum. Przy okazji Wiki chcialabym Ci bardzo ale to bardzo pogratulowac ciazy. Nawet nie wiesz, jak sie ucieszylam, gdy sie dowiedzialamżartowniś
Bede tu oczywiscie nieco egoistyczna, bo sama jestem w Twoim wieku (36 lat) i szczerze mowiac dalas mi nadzieje, ze moze nie wszystko stracone. My z mezem staramy sie juz 3,5 roku. W poniedzialek ide do endokrynologa, jeszcze raz sprobowac monitoringu i tabletek hormonalnych. Mam tylko nadzieje, ze lekarka zajmie sie mna dobrze i ze zrozumieniem. Jesli jednak o to nie pomoze, to sprobuje podejsc do trzech inseminacji.
To chyba tyle na razie.
Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie z usmiechemsmiling smiley

Pozdrawiam
Operetka


------------------------------------------------------------
Depresja, to choroba ludzi bogatych

marlena09 (offline)

13-07-2022 12:27:17

Warszawa
Takie starania wcale nei muszą być trudne. Z mojego doświadczenia polecam taki suplement [link widoczny po zalogowaniu]
Naprawdę już jak sprawdzicie skład to przekonacie się ze jest to strzał w 10tkę.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.