30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

Donia78 (offline)

20-03-2011 10:48:54

Gdynia
niunieczka zgadzam sie z toba w 100%, nigdy nie mamy pewności, ale tyle co sie słyszy, ze dzieci sa wyrzucane w śmieci, czy gdzies zostawiane, czy uważasz że te dzieci pochodza z "normalnych" rodzin??? ok sa dzieciaczki biedne i nie zastanawiałabym sie dgybym miala pomóc takiemu maleństwu, ale ryzyko jest i to jest TYLKO moje zdanie.
Mam nadzieje ze długo juz nie bedziemy czekac na swoje maleństwa, za chwile wejdziemy na forum kaszek, pieluch i karmienia piersiakarmienie piersią he he a może kiedys sie spotkamy w realu he he ale by było supersmiling smiley

Ja dzis w pracy 11 godzin, wystarczy mnie tylko dobić:use_hammer: nienawidzę byc w niedziele w pracy, tym bardziej ze taka ładna pogoda a ja musze tu gnic bleeeeee
Pozdrawiam cieplutko i piszcie dzis duzoooo bede z wamismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

niunieczka (offline)

20-03-2011 12:28:56

Doncaster
Donia rozumiem Cie niedziela w pracy to cos okropnego, a jeszcze jak sloneczko swieci to juz w ogole. zycze, aby szybko zlecialo, chociaz to i tak nie pocieszenie, bo jak skonczysz bedzie juz po dniu, ale pewnie nastepny weekend masz wolny.
Wlasnie mnie moj M wkurzyl, czy oni(mezczyzni) nigdy nie umieja utrzymac porzadku. staramy sie zeby w domku bylo czysto i przytulnie a oni jak cos wezma do reki to nigdy na miejsce nie odlaza (wrrr) taka jestem zla. Na to on ze jest tylko facetem! A my mamy to rozumiec i chodzic za nimi i sprzatac. Czasem to mowie do niego, ze ja to dziecko juz jedno w domu mam!
straszny nerwus ze mnie ogolnie, byle co mnie potrafi wyprowadzic z rownowagi, a to nie pomaga w zajsciu w ciaze, stres jest wrogiem ciąża no ale co ja zrobie, ze ze mnie taka zlosnica wariat
Tym ktore dostaly @ wspolczuje, a tym, ktore jeszcze nie zycze, zeby przez nastepne kilka miesiecy nie nadeszla.

jovitka80 (offline)

20-03-2011 13:28:41

witajci dziewuszki no pogoda dzisiaj rewelacja rowniez lenie sie od samego ranka no ale tak wlasnie wygladac powinna niedziela smiling smiley Doniu bidulko na pewno odbijesz sobie dzisiejszy dzien nie dlugo. Jesli chodzio adopcje to jeszcze o tym ani razu nie myslalam no ale nie wiem co bym zrobila gdybym stanowczo nie mogla miec dzieci pewnie bym sie nad tym zastanowila z moim mezem ale miejmy nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby. U mnie rowniez staranka az wiory lece haha miejmy nadzieje ze ustrygamy cos pieknegogrinning smileygrinning smileygrinning smiley Powodzenia dla wszystkich

Fiolka79 (offline)

20-03-2011 18:47:42

No!Zamówienie w niebie złożone-czekamy na efekty:play_with_child: Niunieczka , z facetami to tak już jest Moja brzydszasmiling bouncing smiley połowa potrafi nieraz zrobić obiad,deserek itd-no cud, miód i orzeszki.Apotem wchodzę do kuchni ,a tam abykupka brakuje!!!Wszystkie garnki,jakie mamy były mu potrzebne!!!Ale żeby je umyć to już nie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-20 19:41 przez Fiolka79.

Donia78 (offline)

21-03-2011 10:37:16

Gdynia
Fiolka skąd ja to znam..... he he gdzie stoi tam na....a , masakra, chociaz powiem ze jak sie postawie i juz nie ma ani jednej lyzeczki to wtedy sie bierze za sprzatanie i to tak, ze ja bym tak nie zrobila, prawie wszystkie szafki by chcial odsuwać, ale to dobrze raz na jakis czas smiling smiley:cleanning:, ale podłogi juz są beee, ja musze umyc sad smiley

Powiem ze dzis dzien sie zaczal super . Udało mi sie załatwic skierowanie na hsg ( po wielkich znajomosciach ), teraz tylko cytologia i czystośc pochwy i na hsg, chyba maj - czerwiec he he masakra tyle czasu....
Miłego dzionka kochane , dzis mam wolne smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Fiolka79 (offline)

21-03-2011 11:09:03

To odpoczywaj ,Doniaodpoczywajturlanie po kanapie Tak o sprzątaniu mi się przypomniało:W listopadzie musiałam pojechać do Pl do chorej Mamy,przed świętami:choinka: mój S wziął się sam za porządkiwielkie oczy...stłukł 3 komplety kieliszków,4 półki szklane i zepsuł krzesło(bo było takie"słomiane"-a on na nim klęknął)...Na ten bajzel wszedł właściciel mieszkania,które wynajmujemy:confused: nie chcę wiedzieć,co sobie pomyślał...S chciał dobrze, a wyszło jak zwyklethe finger smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-21 11:10 przez Fiolka79.

Irka1979 (offline)

21-03-2011 14:49:30

Oj kobietki, jak ja chciałabym mieć takie problemy jak Wy smiling smiley Ja bym bardzo chętnie coś posprzątała gdyby tylko było po kim. Fiolka mam nadzieję, że modlisz się żarliwie i masz tam u góry jakieś znajomości bo mnie jakoś nie chcą tam słuchać w żadnej sprawie.
Doniu Żeby Ci tak bardzo żal nie było to ja wczoraj też prawie cały dzionek byłam w pracy i dziś też mam wolne.

Donia78 (offline)

21-03-2011 15:56:16

Gdynia
dziecko na huśtawce no to dziś mamy labe hi hi.....
Irka ja mam znojomości tam na górzesmiling smiley cos wymodle dla ciebiesmiling smiley
Fiolka he he no to u mnie az tak zle to nie jest he he ale sie usmiałam....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

miniuch19 (offline)

21-03-2011 19:02:58

Bruksela
HEJKA w ten pierwszy i jak ciepluski dzien Wiosny, ja caly dzionek w drodze, hi,hi. Bylam w szpitalu na rezonansie magn.na ta moj nieszczesny kregoslup,pol godziny w tunelu, woow, ale pan doktor powiedziel,ze grzeczna ze mnie dziewczynka, a co , nie ruszylam sie ani razu, chociaz to takie dziwne uczucie byc w zamknietym "tunelu". Umowilam sie rowniez na przyszly wtorek na IUI, wiec czekam z niecierpliwoscia na ten dzien no i na rezultat. A tak poza tym to nie zazdroszcze tym z Was, ktore pracuja w niedziele, ale coz jak trzeba to nie ma wyjscia, prawda Doniu78??? Z tego co piszesz to ty chyba rzadzisz w domu, a ja wiem, ze taka juz nasza natura, bo musi ktos trzymac w ryzach caly dom, Fiolka nie stresuj sie nie warto, ja tez taka sama jestem,chociaz kontroluje sie i nauczylam sie rowniez, ze faceci to niestety sa z Marsa i nigdy nam nie dorownaja,hmpociągtakie dzieciaki tylko troche wyrosniete, niestety.
Moj maz juz sie nauczyl,i w miare "swoich" mozliwosci stara sie robic wszystko tak jak lubie, hi,hi ,a najbardziej przytulanki, turlanie po kanapie lool. Teraz bede miala prawdziwy Post, bo wyjezdza na 2 tyg. A ja taka przytulankowa jestem, :jemiola: oj, rozmarzylam sie...
Irka1979 a z twoim bylym nie ma juz szans, definitywnie koniec??? Odpoczywaj wiec od meskiej obecnosci ile dasz rade, a potem zasuwaj na poszukiwania , wiosna, coraz cieplej, coraz dluzsze dzionki, jestem pewna, ze trafisz na swoje przeznaczenie, tak ma byc, glowa do gorysmiling smiley


LASECZKI TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO I STARANEK NIE ZANIECHAJCIE

BUZIOLE

Fiolka79 (offline)

21-03-2011 21:21:56

O Boże!!! Miniuchte maszyny do rezonansu ,tomografii itd. to katastrofa,jakby człowieka żywcem w trumnie zamknęli no nie? Gratuluję cierpliwości w "wychowaniu" faceta:whipping: A słyszałam, że oni rozwijają się tylko do 10 roku życia-potem już tylko rosną...Ale aż tak źle to ich w sumie nie oceniam.Facet to jednak taki fajny gadżet w domuradość Irka popłacz parę dni,inaczej się udusisz. Potem zrób coś dla siebie, widocznie ten facet to nie był prawdziwy książę...Ja wiem,że czas ucieka -z każdym miesiącem czuję się o 5 lat starsza, ale mam nadzieję, że niedługo spotkasz,nie królewicza, tylko porządnego faceta. No to trzymajcie się ,stosunkowo udanej nocki życzędziecko z lizakiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-21 21:42 przez Fiolka79.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.