30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

Basia1980 (offline)

01-06-2010 10:40:35

Opole
Witam serdecznie,

juz niedługo 30 lat pokaże mój "zegar" i dopiero teraz lub jak kto woli juz teraz zaczynam się starac o Dzidziusia. Niestety wczesniej sytuacja mi niezbyt sprzyjała aby mieć dziecko choć od kiedy pamietam marzyłam o Maleństwie. Teraz sie boje, ze to już zbyt późno. Czytam fora ale na nich mało jest kobiet po 30 starających sie o pierwsze dziecko dlatego postanowiłam założyc takie tylko dla NASradość
Proszę również o podzielenie sie swoimi przeżyciami Pań, którym sie juz udało:sleeping_baby_55:

Sympatyczna (offline)

01-06-2010 10:50:31

witaj Basia smiling smiley ja co prawda nie o pierwsze, ale o trzecie dziecko starałam się po trzydziestce, ale po przerwie dwunastoletniej smiling smiley udało się w czwartym cyklu smiling smiley
powodzenia życzę smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Basia1980 (offline)

01-06-2010 11:22:05

Opole
Sympatyczna tylko pozazdrościć smiling bouncing smiley

syla111 (offline)

01-06-2010 20:04:10

Witaj Basia1980
dołączam się do twojego wątkusmiling smiley Ja również jestem "30tką"i staram się o pierwszą dzidzię.U nas te starania trwają już kilka miesięcy i niestety po drodze wyszło pare problemów zdrowotnych.Ehhh gdyby człowiek wiedział,że będą komplikacje to zaczęlibyśmy wcześniej a tak, teraz miesiące nam "uciekają".
No cóż, ale jesteśmy dobrej myśli i mamy nadzieję,że w tym roku doczekamy się małej fasolkiciąża

Basia1980 (offline)

02-06-2010 09:30:33

Opole
Cześć syla111, bedę trzymać kciuki!!!!!
Ja dopiero mam pierwszy miesiac za soba nio ale czas pokaże... tez jestem dobrej mysli a jak zaczynam łapać doła to zaczynam robić coś innego i probuję zaprzątac mysli czymś calkowicie odległym od tego... ALE JEST TO STRASZNIE TRUDNE!!!!!

Anna2935 (offline)

02-06-2010 19:25:41

kłodzko
witam wszystkich ja też mam 30 lat i staram się o pierwsze dziecko wcześniej nie miałam partnera który by się nadawał na ojca.masz racje Basia1980 gdyby człowiek wiedział że tak trudno będzie zajść to starał by się wcześniej my staramy się z mężem 10 miesięcy byłam u lekarza i stwierdził cykle bezowulacyjne od lipca zaczynam leczenie.więc nie zwlekajcie dziewczyny z wizytą jeżeli widzicie że wasze starania nie dają rezultatu:confused:napiszciejak długo się staracie.trzymam kciuki za wszystkich za siebie też


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

syla111 (offline)

03-06-2010 20:48:13

Witaj Anna2935
my staramy się od 08.2009.Dość szybko zgłosiliśmy się do lekarza ale trafiliśmy niestety na kiepskiego.Ten obecny wydaje się w porządku i leczymy się od marca tego roku.
Basia masz rację,że ciężko nie myśleć o starankach i dziecku jak go się już tak pragnie.Ja narazie się jakoś trzymam bo wierzę w leczenie,co nie zmienia faktu,że robię się coraz bardziej niecierpliwaeye rolling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-03 20:51 przez syla111.

Anna2935 (offline)

04-06-2010 12:35:03

kłodzko
mam nadzieje że wszystkim się nam niedługo uda doczekać upragnionego maleństwa,trzeba być dobrej myśli choć ja też staje się niecierpliwa.piszcie jak wam idzie leczenie i jakie leki przyjmujecie żartowniś


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

syla111 (offline)

05-06-2010 18:50:58

Ja mam za wysoką prolaktynę i testosteron a mój M ma słabe nasienie.Obecnie ja biorę bromergon,2 miesiące brałam Dianę i Spironol,oprócz tego biorę witaminki.Mój M bierze Tribulus na podniesienie testosteronu i witaminki( u niego jest już poprawa).Ja czekam na HSG i zobaczymy jak dalej potoczy się leczenieeye rolling smiley
Ania pisałaś,że leczenie zaczynasz od lipca czyli już wiesz jaki jest u was problem?
Pozdrawiam w słoneczny weekendcool smiley

syla111 (offline)

08-06-2010 14:02:44

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?sad smiley
Anna, Basia co u was słychać?
Ja w przyszłym tygodniu mam HSG, troszkę się denerwuję.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.