30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

beretka1982 (offline)

17-03-2011 17:33:38

Przemyśl
Halo!!! Donia!!! to ile Ty kobieto wazysz? ja 46-47 kg, jem jak słon i tez nic.....O jejku...jak to jest ze niektóre panie się muszą tak meczyc bo maja za dużo tłuszczu i na odwrót? Ale to kwestia pracy....i przemiay maretii..może?.. Ja biegam bo mam prace fizyczna wiec moje spalanie jest ze cho cho...choć czasem jelita szwankują;/ ale ...pozdrawiam wszystskiesmiling smiley

pubugola (offline)

17-03-2011 18:43:24

Warszawa
Irka, u mnie tez dookola wszyscy ciąża... zima dluga i mrozna byla...smiling smiley)

Donia: jak chcialam zrobic HSG na nfz to mialam to samo, trzy razy sie zapisywalam i mialam dzwonic 1 dnia cyklu zeby potwierdzic a oni wtedy za kazdym razem kazali mi przyniesc co raz to inne badania z inna data ... cyrki jakies... i ja juz nie mialam jak ich zrobic, wkoncu sie poryczalam i powiedzialam zeby sie bujali, poszlam prywatnie za 300 zl i tylko cytologie musialam miec aktualna. Tak to kurde dziala, beznadzieja jakas....!! wiem przez co przechodzisz nic przyjemnego, i trakutuja jeszcze czlowieka jak intruza.

Gosia: moze facet twojej przyjaciolki sie zmieni jak juz bedzie:sleeping_baby_55:, chociaz to pewnie malo prawdopodobne, ale w cuda trzeba wierzycsmiling smiley. To juz jestes rozeznana w rynku i bez problemu bedziesz mogla sobie wozeczek wybrac, ale wyobrazam sobie ze troche musialo byc ci ciezko...sad smiley

Ide dziaisaj na piwo, wypije za wasze ciąża jak sie ktorej uda to pamietajcie czyja to zaslugasmiling smiley))


Gosia75 (offline)

17-03-2011 19:01:41

Dziewczynki wezcie sobie troche mojego tluszczyku i piersi....smiling smiley
Nie wiem jaka jest sluzba zdrowia w Polsce , tym bardziej w Anglii...ale mysle,ze tu nie od kraju zalezy,(pomijajac oczywiscie kraje mniej rozwiniete)ale od indywidualnego podejscia lekarza....ja tu odwiedzilam kilku ginekologow i wyobrazcie sobie ,ze niemiec czy rosjanka(o niej juz tu pisalam),stoja dluuugo,dluuugo za Polakami,pracujacymi tu.

Jutro ide do lekarza...jak wiecie czekam na @ i na IUI ,jednak mam jakies niepokojace mnie obawy,klucie w .....sad smiley ,mam nadzieje ,ze to objaw przychodzacej @ a nie zapalenia pecherza lub jeszcze czegos innegoeye popping smiley , bo jak tak to po raz kolejny bede musiala przelozyc IUI sad smiley

Milego wieczorku zycze wszystkim

PUBUGOLAsmiling smiley ,jest mi ciezko( na poczatku bylo najgorzej tym bardziej,ze zawsze bylam z nia na kazdej wizycie u lekarza,kazdym badaniu ,szkole rodzenia itd...czulam sie normalnie jak ojciec dziecka( u lekarza jej-ma innego jak ja...nawet wzieto nas za pare lesbijek smiling smiley ),ale musze trzymac sie ,gdyz D ma tylko mnie,ciaze jej przetrwalam,porod tez przetrwam ,najgorzej chyba bedzie jak malenstwo sie pojawi...ale dam rade musze...

PA


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 19:09 przez Gosia75.

Donia78 (offline)

17-03-2011 20:33:47

Gdynia
Beretka ważę jakies 46-w porywach do 48 i zrobiłabym wszystko zeby dobic do 50, bo zle sie tak czuje, jak pajak he he masakra. Nie mam woreczka żółciowego a co za tym idzie tłuszczu mi dużo nie wolno, bo zaraz waatroba sie odzywasad smiley ahhh najlepiej to juz do grobu sie połozyc....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Irka1979 (offline)

17-03-2011 22:57:01

Donia Ty to zaraz chciałabyś się do grobu kłaść.... masz jeszcze misję do spełnienia smiling smiley tak jak my wszystkie zresztą.
Gosia Jesteś wspaniałą przyjaciółką. Ja się tak zachowywałam jak moja siostra urodziła moją ukochaną chrześnicę. Było im ciężko a ja dla Oliwii oddałabym nawet własną skórę. Też kupiłam jej wyprawkę: łóżeczko, materacyk, pościel, chodzik itd. Czego tylko mała zapragnęła to ciotka biegła i kupiła. Była moim oczkiem w głowie i nadal jest choć niedawno skończyła 13 lat.

No i zapomniałam o najważniejszym !!! Przesyłam fluidki od mojej koleżanki !!!!!

beretka1982 (offline)

18-03-2011 08:34:34

Przemyśl
czesc wam! Donia!!! Nie martw sie na zapas!!!! Powiem Ci że mleko tuczy. Choc to smieszne moze ale naprawdesmiling smiley choc nie próbowałam. Moje kuzynostow bez melka zyc nie może i wygladaja jak by hamburgey jedliismiling smiley i moja ciocia zaczeła jesc melko w róznej postaci i tez przytyła. ja sie zabieram do tego ale mi gdzies to nie idzie dobrze...wolę lekko strawne rzeczy.....jedz biały chlebbbsmiling smiley ziemnkaikismiling smiley makarony , niewiem...hym....trzymajcie siesmiling smiley dobrego dniasmiling smiley

Donia78 (offline)

18-03-2011 09:02:26

Gdynia
Beretka kochana żebys ty widziała jakie ilosci żarcia pochłaniam dziennie to.....ojjj masakra, moj maz je mniej niz ja a jest dużo większysad smiley Uwielbiam wszystkiego rodzaju kluski ( śląskiesmiling smiley ) , makarony pierogi ....nawet kiedys skusiłam sie na odżywkę białkowa dla kulturystów która wypiłam w ciagu 2 tyg 4,5 kg ( takie było zalecenie) i co??? waga anie grama nie drgnęła tylko gazy miałam takie że musiałam wychodzić z pokoju bo nie szło wytrzymacposzłooo!LOL masakra he he. Aj chyba taki moj los , ale bede jedną z niewielu kobiet, które beda sie cieszyły z tego że tyja podczas ciąży smiling smiley)

Miłego dnia kochane, ja juz na posterunku pracowniczym od 7:30, z kawusiąsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Fiolka79 (offline)

18-03-2011 09:21:04

Cześć dziewczyny! Wczoraj wyszłam chyba na taką, co to tylko narzekać lubismiling smileyA to nie tak,po prostu w Szwajcarii lekarze (Polacy właśnie) przez rok bardziej mi pomogli,niż w Polsce przez siedem lat.Nie twierdzę,że polscy lekarze są tępi,tylko że często im się nie chce.Straciłam w Polsce dwa dzieciątka,a lekarze zgodnie stwierdzili,że dokładniej się przyjrzą w razie trzeciego poronienia...Próbki krwi pobrane zaraz po zabiegu zginęły,po trzech tygodniach się opamiętali,jak po wyniki przyszłam...ręce opadają

Donia78 (offline)

18-03-2011 09:57:34

Gdynia
Tak to jest Fiolka sad smiley ale powiem ci ze na prywaciarzy nie ma co narzekać he he bo jak idziesz do nich to obejrzą cie od stóp do głów, ale za to słono płacisz. Mój tez chciał mi od razu IUI robic, nie myśląc o tym ze nie miałam nigdy robionego hsg. Mołby robic 10 razy pod rząd i mogłoby sie nie udac, ale po co skoro można zarobić na biednej naiwnej Izunisad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Fiolka79 (offline)

18-03-2011 10:59:35

No ja chodziłam do jednej babki(i to nie prywatnie)która sama latała,starała się o konsultację z neurologiem(leczę się na padaczkę)itd...Niestety w szpitalu ,gdzie mnie skierowała zajął się mną inny lekarz.Jak już było po wszystkim,to powiedział,żebym nie panikowała bo inne kobiety tracą ciążę kilkakrotnie i to w późniejszym stadium:use_hammer: Nie wiem tylko,czy on myślał,że będę się cieszyć,że inne kobiety mają gorzej,czy co...To przykre,jak ktoś wmawia,że "TO "co nosiłaś w sobie przez 12 tyg to przecież jeszcze nie dziecko...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.