30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

beretka1982 (offline)

16-03-2011 07:56:42

Przemyśl
Hellosmiling smiley dziekuję bardzo za piękne powitaniesmiling smiley
Yovana! Cieszę sie choć tu nic z tej radości;/ ale mimo wszytsko mamy podobne "myślenie" o zalożeniu
rodzinki...etc.....Ja czekam w tej chwili na miesiączke..takie mam bóle ze cos Moje " naleśniki" znaczy piersi są jak bomby..mało co nie wystrzelą:/ rzadko miałam takie przedmiesiączkowe dolegliwości ale to chyba nie ciaza;/?Hym na dodatek boli mnie podbrzusze;/ ale to chyba naturalne przed miechem;/ ..................
Gosiu75 Jesteś w tym wieku co moja siostra. I tak.mimo ze sie staracie tak długo...staraj sie nie myślec(I KTO TO MÓWI)JAK
tu nie myślec....moja siostra sie tak starała o małego ponad rok...i nic a nic..... i w ogóle.....az pojechali na narty by zapomiec o rzeczywistości.....i sie udałosmiling smiley a teraz jest z 2 w ciązy O matko nawet jej przez myśl nie [przeszło ze sie pojawi bobek.........Trzymam kcIUKI za was kochane! i Wierze ze sie w koncu uda!!!mam nadzieję ze sie dzielnie trzymasz?

Miniuch 19 ! Witajsmiling smiley to Ciesze sie , że masz takiego lekarza co od razu reaguje..mi powiedział że jak do pół roku bedzie bez efektu to coś pomyslimy o szczegółach badań itp....wiec poczekam moze do kwietnia i sie co nieco wyjaśni......Bo nie mam co szalec chyba.... Choc swiruje troche.Miłego dzionkasmiling smiley

pubugola (offline)

16-03-2011 08:51:38

Warszawa
Hej dziewczyny, jest rano jeszcze nic nie jadłam a wy tu o jedzeniusmiling smiley). No dobra to wam powiem, ze wczoraj na obiado-kolacje byly u mnie hamburgery z wlasnoracznie zrobionym kotlecikiem, pychota. Ale sama tez chetnie bym sie rzucila na frytki!! Nie jestem na diecia, sama rezgunuje z jedzienia pewnych rzeczy i tak np. od 3 lat nie jadlam bialego chleba smiling smiley) no czasami robie skok w bok i zjadam hamburgera. Schudlam 14kg i chcialabym juz utrzymac ta wage 55/166.

Rowniez witam nowe forumkowiczki, chociaz sama jestem tu od niedawna i tez sie wciagnelam.LOL

Trudno w to uwierzyc ale moja mlodsza siostra wczoraj mi oznajmila ze jestciąża. Jest mlodsza ode mnie 7 lat, ma corke w wieku 5 lat a teraz 3 tydzienciąża. Nie wspomne ze moja o 2 lata siostra ktora ma 2 corki 12 i 8 lat jest w 3 miesiacu ciąża. Brzmi niewiarygodnie ale tak jest, moj M. smieje sie ze my teraz nie mozemy bo bedzie za slabe wrazenie rodziny i ludzie sie z nas beda smiac..3 siostry w ciazy...he he ale by bylo.... No i oczywiscie tak jak wczesniej pisalam kolezanka z czasow jeszcze przedszkolnych jest rowniezciąża w 3 miesiacu. Nie wiem co one jadly ale ja chce to samo.....

Pozdrawiam goracozaskoczony


niunieczka (offline)

16-03-2011 10:05:28

Doncaster
czesc wam dziewczyny!
1. najpierw o zumbie. my mamy x boxa wiec cwicze tak jakby z instruktorem na zywo, wiem ze sa tez plyty. super sprawa, zaraz ide wlasnie cwiczyc. hot smiley
2. kupilam chinskie tabletki na poprawe plodnosci, ziola, ale nazwy wam nie napisze bo nie pamietam, a mam je na dole, a pozatym nie wiem czy poskutkuja, jesli tak to napewno was poinformuje.thumbs up
3.dzis ide na nocke do pracy sad smiley takze z sexu nici, no chyba ze na szybko przed praca.grinning smiley
4. mnie sie tez ostatnio przytylo, zawsze wazylam 55-58, teraz 63, no ale wzielam sie za siebie. przytylam bo palenie rzucilam normalka, ale schudne, musze!!! co do tej diety bialkowej to ja sama jem nabial, nie to ze na diecie jestem, za miesem nie przepadam, slodyczy nie jem prawie w ogole.
5. beretka, ale musisz sie czuc kiepsko, w rodzinie wszyscy zaciazaja oprocz Ciebie, nie zazdroszcze, ale glowa do gory, pokaz im ze i ty dalas rade i zajdz(wiem, latwo sie mowi)

POZDRAWIAM WSZYSTKIE STARACZKI :joliecouette:

Donia78 (offline)

16-03-2011 10:22:57

Gdynia
kochaniutkie!!!! ja tylko na sekunde, chcialam sie przywitac, pozniej nadrobie co pisalyscie i napisze cs konkretnego !!! tesknie za wami wiec wpadne jeszcze pozniej smiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

jovitka80 (offline)

16-03-2011 10:54:32

witajcie kochaniutkie

ze mna juz troche lepiej kolejny cykl i kolejne staranka mam nadzieje ze owocne w tym miesiacu beda. Kurde dziewczyny to widze ze kazda meczy sie z ciezarnymi dookola PUBUGOLA pogadaj ze swoimi siostrami i zapytaj jak to zrobily bo tez z chcecia zjem to co onewinking smiley:chips: NIUNIECZKA nie zapomnij zdac relacji z tych tableteczek moze nam wszystkim pomoga jak cos ciąża DONIA czekamy na Ciebie zdaj relacje bo chyba z tego co pamietam mialas isc ostatnio na jakies badanka czy cos

Lece sprzatac w koncu musze ogarnac cztery katy bo sie zapuscilam cos ostatnio chyba przez te doly

caluje was mocno

yovana (offline)

16-03-2011 12:32:34

Witajcie dziewczyny,

A mnie dziś naszło na refleksje...oglądałam wczoraj reportaż na tvn w programie Uwaga, może któraś z was widziała? Pokazywali kobietę, taką sporo po 30-tce a może przed 40-tką, która ma małe dziecko, chłopca 3-4 lata. Z ojcem dziecka się rozstała, ale ten podejrzewał, że w domu dzieje się coś niedobrego, zostawiał tam parę razy dyktafon i ukrytą kamerę...pokazali te nagrania w programie - o Matko Boska!!! Jak ta kobieta tym chłopcem pomiatała, jak go wyzywała i biła...normalnie krew mnie zalewała jak to oglądałam! Dlaczego tak ten świat jest urządzony, że takie potwory mają dzieci?!?! Dlaczego?! Jesy tyle kobiet, które tak bardzo pragną maleństwa, a taka menda za przeproszeniem traktuje swoje małe dziecko gorzej niż psa - chociaż psu oczywiście takiego losu nie życzę...bardzo mnie to wczoraj poruszyło..życie jest bardzo niesprawiedliwe.

niunieczka (offline)

16-03-2011 14:49:50

Doncaster
yovana widzialam ten reportaz, tragedia, co za babsko, mialam ochote w monitor wejsc i jej wygarnac. A te jej tlumaczenia, ze to na meza krzyczala mnie rozwalily. Idiotka, debilka i ........................(nie mam slow poprostu). I gdzie tu sprawiedliwosc, ze takie zolzy rodza dzieci, a czlowiekowi tak trudno w ciaze zajsc. Pytam sie gdzie??? Wlasnie w takich momentach zadaje sobie pytanie, czemu tak na swiecie jest, my bysmy wszystko oddaly, zeby zostac matkami, a takie pi.... nie umieja tego uszanowac, ze dostaly od zycia taki cud jakim jest maciezynstwo. :use_hammer:

Fiolka79 (offline)

16-03-2011 16:25:24

Witajcie Kobietki!!! Czy mogę przyłączyć się do Waszej dyskusji?Tak czytam i czytam i widzę,że nie ja jedna mam doła przez to ciągłe czekanie. Na początek:też widziałam TEN program...Tej babie powinno się zabronić kontaktu ze wszystkim,co żywe!Znam przypadek,że @ zakopała żywcem noworodka,"bo była w szoku!" Najchętniej skręciłabym jej kark,"w szoku,oczywiście-po tej informacji" Dziwny jest ten świat...

Gosia75 (offline)

16-03-2011 16:39:42

Witajcie Kobietkismiling smiley

Programu co prawda nie ogladalam,ale to chyba i lepiej,bo wyszlabym z siebie ,ja przestalam juz ogladac takie i inne programy...za bardo to wszystko przezywam...no wlasnie czy ktos zna odpowiedz ,dlaczego ten swiat jest tak skonstruowany?!Inne babki tylko rozloza nogi(sorry za wyrazenie) i juz ciaza,u mnie w kamienicy mieszka Niemka,ktora ma 5 dzieci i kazde z innym ojcem ,prowadza sie znow z jakims facetem i pewnie znow zaciazy...dzieciaki w wieku 6 miesiecy-8 lat,zaniedbane,ze szok,a mamusia lale struga,a i nie raz slychac to i owo bylo...raz byla taka libacja,dzieciaki samopas,przez weekend -ze zadzwonilam do jugendamtu (opieka spoleczna?) i co przyszli w poniedzialek i to po poludniu ,a mamunia akurat byla ok,bo siedziala w domu ze swoim nowym m...ja za to,kilka dni pod rzad na wycieraczce mialam roznosciangry smiley , za reke jej nie zlapalam,ale wiem ,ze to ona...nastepnym(nie daj Boze) razem dzwonie na policje!!!!Ta akcja byla w grudniu,od tamtej pory malo co ja widuje(chowa sie przede mna czy co?),a moze wystraszyla sie?dobrze ,ze poskutkowalosmiling smiley

PUBUGOLA mnie tez otaczaja same ciezarowkismiling smiley a zadna z nich beibika nie chciala sad smiley ,bo praca,bo za mloda,bo facet zostawil itp.
Jutro wybieram sie do mojej ciąża przyjaciolki ,termin ma na 1 kwietnia(rodzimy razem,bo tatus jakos tak malo zainteresowany jest:use_hammer: dam rade,musze dac rade,bo oprocz mnie nie ma ona nikogo sad smiley )...idziemy kupic wozek...-niespodzianka z mojej strony-dostanie go w prezencie....ciuszkow juz nakupowalam ,takie sliczne ,malenki,cudownesmiling smiley...ale chyba przesadna jestem i dostanie wszystko juz po porodzie

Trzymajcie za mnie kciuki,dzis wzielam ostatnia tabletke ,czekam na @,w 2-3 dniu @ lekarz,menogon i IUI


do zobaczenia Dziewczyny...pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

Gosia75 (offline)

16-03-2011 16:55:05

FIOLKA witaj...zapraszamy,zapraszamy...my tu wszystkie superbabki jestesmy ...ja sama jestem tu nowasmiling smiley a babeczki mnie super przyjely:thumbs up


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.