Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

Jersey (offline)

05-10-2016 11:25:45

Kołobrzeg
Halo halo moje drogie Panie smiling smiley To już chyba ten czas, żeby przenieść się na inny wątek winking smiley W większości znamy się z wątku aktualnie starających się o dziecko, ale oczywiście nie mamy nic przeciwko nowym koleżankom, więc zapraszamy smiling smiley smiling smiley smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

05-10-2016 11:44:11

Kraków
No, to ciagnac temat, Aniia masz racje, ale ja w sumie zawsze mowie, ze nic nie potrzebuje bo mo tak glupio...

Zastanawiam się, bo Jaga je z Canpol Babies i tam od 0-3 mcy jest smoczek z polowa kropelki, a te z cala sa od 3-6, ale od ok 4 dni tak sie zasysa, ze ten smoczek sie do srodka wpycha, moze czas zmienić na 3+?

Mamy date chrztu - 13.11.16 r.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

05-10-2016 11:58:09

Kołobrzeg
Ciociu Mini, Ty to masz nosa do imion winking smiley Hanie podlapala juz cala rodzina winking smiley Lena pewnie tez niedlugo ulegnie jak juz zaczelas jej doradzac. Wow, juz chrzest!!! A jak rehabilitacja? W kwestii smoczkow nie wiem nic, ale moze rzeczywiście jej juz nie wystarczy ten maly? Niech sie wypowiedza bardziej doswiadczone smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

05-10-2016 12:08:23

Kołobrzeg
Anna a Tobie to ja chyba jeszcze nie pogratulowalam. Tak wiec gratuluję teraz i zycze duzo zdrowka Tobie i Synkowi!!! O noworodkach tez za duzo nie wiem, ale na pewno bedzie lepiej. Wszystkie swiezo upieczone mamy sa zestresowane brakiem instrukcji obslugi, ale z czasem kazda sie uczy i nabiera takiej wprawy, ze radza sobie ze wszystkim smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Avis (offline)

05-10-2016 12:15:58

Biała Podlaska
A ja będę do Was zaglądać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

05-10-2016 12:21:58

Kraków
Avis ja tam wierze ze niedlugo to będzie tez Twoj watek jako ex staraczki winking smiley

Jersey ano 12 mamy pierwsze spotkanie z rehabilitantka bo na razie tylko stwierdzono, ze potrzeba, ale 3.10 bylysmy na usg bioder i jest na granicy bo powinno byc min 60 stopni a jest 59 i 61 wiec w przyszlym tyg idziemy do chirurga który nas kierowal zeby pokazala jak ja pieluszkowac.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elske (offline)

05-10-2016 12:58:48

Stavanger
Heja laseczki!
Melduję swoją obecność! smiling smiley


Aniia (offline)

05-10-2016 13:00:57

Mini nie powinno być Ci głupio, tym bardziej jeśli ktoś pyta to mów śmiało pare opcji np. tańszych i droższych uwierz że odwiedzającym to pomaga wiem z własnego doświadczenia smiling smiley

Jersey jak Ty się czujesz? Chodzisz jeszcze do pracy?




minimousedot (offline)

05-10-2016 14:08:53

Kraków
Na szczescie nikt mnie nie odwiedza xD

Ostatnio znajoma trafnie okreslila nas stan - Matka Polska Snem Nieskalana grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Honia1984 (offline)

05-10-2016 16:01:12

Toruń
Melduję że jestem:-)
W kwestii prezentów to ja zawsze pytam, chyba że widzę że coś by się przydało...z resztą paczka pampersów, chusteczki nawilżane i jakiś gryzaczek, czy grzechotka ucieszy każdą mamę:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561859, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.