Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

minimousedot (offline)

06-10-2016 10:11:18

Kraków
Kami cho, przygarniemy Cie pod skrzydelko winking smiley

Zabka ja mysle, ze Ty to gorzej znioslas bo jednak mialas ogolne znieczulenie, moja przyszywana siostra musiala miec awaryjna cc i tez miala ogolne i mowila ze duzo gorzej. Jednak podpajeczynowkowe to powoli schodzi znieczulenie a tu nagle cały bol odczuwasz...

Kurde musze Wam napisac historie mojej znajomej z wczoraj, bo tak sie usmialam...
Moja znajoma ma synka 6 tyg starszego od Jagi, Jaga nawet w najgorszym dniu jest aniolem przy Piotrze, Piotr nie placze tylko kiedy je i spi. Pogoda wczoraj paskudna, ulewy, 4 stopnie i wiatr ogolnie pizgalo zlem, ale Dori musiala wyjsc z yorkiem, niby mama zaproponowala jej ze wyjdzie ale Dorota chciala odpocząć od ryku Piotra, wiec zarzucila sweterek i kapciuszki, zeby wyjsc na 5 min z Kenzo na szczoszka. W międzyczasie wylaczyli prad, domofon nie dziaka, kluczy nie wziela a telefon lezy obok ryczacego Piotra i puszcza mu suszarke z youtuba. No i stoi Dorotka, trzesac sie z zimna, z zamarznietym yorkiem pod pacha i sie drze "maaaamoooo doomooofooon nieee dziaaalaaa, wpuuussccc mnieeee", a w domu suszarka z youtube, Piotr drze ryja, okna pozamykane... dopiero po 30 min sasiadka ja uslyszala i wpuscila. Dorota wrocila do domu a tak opieprz od mamy, se gdzie ona sie szlaja xD

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

06-10-2016 10:54:07

Lublin
Hehe Mini dobre. Ale nie zazdroszcze mamie Twojej kolezanki. Masz racje, takie znieczulenie od razu puszcza i czujesz wszystko. Dodatkowo gardlo masz podrapane od rurki intubacyjnej i chce sie kaszlec ale wtedy jakby brzuch rozrywalo

zaczarowana22 (offline)

06-10-2016 10:54:42

Mini co z kokoskiem?

Natalia88 (offline)

06-10-2016 10:55:18

Biała
Dziewczyny cały czas Was czytam. Jakoś tak tylko nie udzielam się;-)
Zabolinka, Anna wasze bobaski to słodziaki:-) Ja muszę czekać na swojego do stycznia;-)
Monique a twój to już duży kawaler;-)
Mini pluszowy kombinezon super:-) oj, biedna ta Twoja znajoma;-) a jak tam kokosek?

zaczarowana22 (offline)

06-10-2016 10:57:07

Ja miałam znieczulenie ogólne jak miałam łyżeczkowanie ale dostałam kroplówke chyba, a myślałam że przyłożą mi maske i usne. Co tam łyżeczkowanie przy cc smiling smiley

minimousedot (offline)

06-10-2016 11:13:10

Kraków
Zyje, nie miala w koncu ktg bo lekarka musiala pilnie wyjsc, ma troche spraw na glowie wiec pewnie pozniej napisze smiling smiley wczoraj miala miec już zdjecia z sesji to moze nam wklei...

Ja mialam podpajeczynowkowe i ze skutkow ubocznych to bol plecow w miejscu gdzie sie wbijal, ale nie zazdroszczę Ci bo mialam usuwanie cyst w 2010 pod pelna i takie ciecie jak cc i pamietam jakie bajlando mialam po tym....

zaczarowana22 (offline)

06-10-2016 11:27:45

Mini mi nic nie było po znieczuleniu, jak sie obudziłam to bardzo płakałam, ale żadnych skutków ubocznych nie miałam na szczęście. A tak się bałam przed zabiegiem że musieli mi dać coś na uspokojenie już jak mnie usypiali bo ciśnienie wysokie było

zaczarowana22 (offline)

06-10-2016 11:30:35

Co myślicie o staraniach po łyżeczkowaniu? My zamierzamy się starać ale chciałabym zasięgnąć waszej opini smiling smiley

Honia1984 (offline)

06-10-2016 12:03:37

Toruń
Mini..to znajoma się wygrzała pod.klatką...zaraz mi się przypomniało jak córka zamknęła mnie na balkonie:-)
A ja już nie pamiętam czy pisałam, we wtorek byłam u lekarza...wszystko dobrze, pessar trzyma wszystko na miejscu...a mała rośnie...już 1900g...jest o prawie 300g cięższa niż Martynka na tym.etapie:-( 03.11,będzie mi ściągał krążek, zobaczymy ile wtedy pochodzę w dwupaku...
A u mnie drugi dzień pada...masakra.

zabolinka (offline)

06-10-2016 12:22:55

Lublin
Zaczarowana moja siostra dlugo sie starala o dziecko a po lyzeczkowaniu zaraz zaszla w ciaze.

Mi tez ogolnie nic nie bylo, nie wymiotowalam, chociaz niedobrze mi sie zrobilo przez chwile. Tylko w glowie sie krecilo. A ja dozylnie tez cos dostalam. Nie wiem w sumie od czego zasnelam czy od leku czy od gazu

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6043, Posty: 1187639, Użytkownicy: 68192.
Ostatnio dołączył/a mamaileo.

Statystyki tego forum
Wątki: 238, Posty: 97960.