Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

zaczarowana22 (offline)

06-10-2016 16:37:32

Jest @ grinning smiley

minimousedot (offline)

06-10-2016 17:03:51

Kraków
Elske potezny chlopak smiling smiley)))

Aniia jak jestes jeszcze na chodzie to idz sobie do zus i zaloz pue - platforme internetowa w ktorej bedziesz widziala kiedy i ile zus wyplaci Ci L4 a potem macierzynskiego itd. To jest bezplatne musisz miec tylko dowod osobisty.

Witamy nową mame staraczke smiling smiley

Ja dzisiaj wymiekam, wczoraj Jaga jak aniolek, zjadla, poprzytulala, zasypiala a dzisiaj jakby ja opetalo od 7 rano z dwoma przerwami godzinnymi sie drze. Placze i wyje... normalnie jak ja klade u siebie na klacie brzuchem i delikatnie klepie to beknie, pierdnie i spi, a dzisiaj nie.

Jeszcze mnie glowa napierdala od samego rana.
Brak mi juz sil.

[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

06-10-2016 17:24:36

Witam!
Oj Mini To zmeczona jestes pewnie nie spisz.

Ja tak samo nie spie nadal zamiast korzystac bo mój maly calymi dniami spi praktycznie to ja nie moge zasnac :/

zaczarowana22 (offline)

06-10-2016 17:34:46

Super macie z małymi dzieciakami smiling smiley
Gdzie moge wkleić link z suwaczkiem? smiling smiley

lena25 (offline)

06-10-2016 17:49:17

Norway
Faktycznie, forum sie rozwija grinning smiley fajnie grinning smiley
Witamy kolejna mame/staraczke smiling smiley

Elske, ja troche ze wzg na jezyk (moj rodzinny mowi po pl :-) ), a troche ze wzg na przedluzanie zwolnien chodze tylko do lekarza. Ale on nic kompletnie nie sprawdza, nie dotyka mnie w ogole :/ nie slucha tetna ... sad smiley tylko cisnienie zmierzy i to o co ewentualnie poprosze... m.in dlatego tez chce isc do gin.
A Twoj bobas faktycznie spory... jak sie domyslam lekarze tu nie biora pod uwage w ogole cc poki co. Ale jednak mialas przeczucie, choc.... okaze sie tak naprawde czy taki duzy jak juz bedzie na swiecie.
Ja juz sie stresuje tym telefonem do szpitala jak cos zacznie sie dziac, no i tym, ze juz na miejscu nas jeszcze odesla .... (z synem sie udalo-jak sie zaczelo to juz poszlo w tej samej dobie).

Mini, kochana w takim dniu pocieszajace jest tylko, ze kolezanka ze swoim Piotrusiem ma jeszcze gorzej winking smiley :/ przytulam Cie mocno, niech moc bedzie z Tobą! smiling smiley
Pamietam jaka bylam zalamana jak mlody nam takie cyrki robil kazdej nocy, bylam przemeczona, sfrustrowana i ....zla, ze tylko ja tak musze się meczyc - myslalam tak dlatego, ze nikt aktualnie w moim otoczeniu nie laczyl sie ze mna w niedoli, a wrecz przeciwnie - znajoma z 3ms mlodszym synkiem spala jak krolowa prawie od poczatku, mlody od urodzenia w swoim pokoju, karmiony mm szybciutko zaczal przesypiac noce i duzo spal w dzien. To zwyczajnie wkurza po pewnym czasie gdy Ty na ostatnich nogach i wciaz nie widac zadnego swiatelka w tunelu :/

Kupilismy dzis mlodemu farby z Ikeii. siedzi juz godzine nasz artysta kochany winking smiley
A maz montuje po kolei lustro, rolete... jeszcze odkurzanie go czeka... winking smiley
A mnie jakby tych boli bylo malo dodatko ciagnie/piecze jakos tak w miejscu starych szwow tam na dole.... ehhh byle do grudnia winking smiley

elske (offline)

06-10-2016 17:49:59

Stavanger
A no spory ten mój synuś....dobrze dokarmiany hihi....w sumie mógłby już wyjść,byłoby mi łatwiej go przez siebie przepchnąć niż później takiego klocuszka....ale młody jak to facet,wygodnie mu wię pewnie nie będzie się spieszył...bo najlepiej pod sercem i cyckiem mamy smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-06 17:52 przez elske.

elske (offline)

06-10-2016 17:59:17

Stavanger
Lena...u mnie też właściwie wizyta wyglądała tak:
Jak się czujesz?dobrze?to dobrze.
Zmierzenie ciśnienia,ew skierowanie na badanie krwi,przedłużenie zwolnienia,i posłuchała tętna...
Na położną trafiłam fajną (tą którą oferuje Ci przychodnia),dużo z nami rozmawia,tłumaczy,opowiada...wie,że nie byliśmy na szkole rodzenia...robiłam też tutaj na własne życzenie glukozę(i za nią dodatkowo płaciłam).
Jeśli chodzi o cc to fakt,zabieg robią dopiero gdy dziecko waży powyżej 5 kg(absurd,ale tak jest).
Powiedzieli mi w szpitalu dzisiaj,że czekamy do akcji porodowej i zobaczymy jak sytuacja się będzie rozwijać...i oczywiście,jeśli będę się bardzo męczyć to do cc dojdzie...ale póki co,mam się nie przejmować.Ty już w Norge rodziłaś,więc wiesz jak to wygląda smiling smiley...ja lecę na żywioł haha...ale jestem spokojna-narazie

zabolinka (offline)

06-10-2016 18:40:24

Lublin
Mini ja dzis mam to samo! Jakis niespokojny jest, wisi wiekszosc dnia na cycku. A jak go odloze to zaraz krzyki straszne. Teraz udalo mi sie dac mu smoczka to troche sie uspokoil i wytrzeszcza oczy tongue sticking out smiley

Justyna witamy!

Elske no to powiem Ci ze synus to rosnie jak ma drozdzach! Chociaz mi mowili ze moj tez bedzie wiekszy a tu taka kruszyneczka

Zaczarowana no to jak sie skonvzy to do dziela! grinning smiley

minimousedot (offline)

06-10-2016 18:42:48

Kraków
Nie no, spac to w nocy spie, bo zasypia kolo 22, pierwsza pobudka 2-3 i kolejna 6-8 wiec tu spoko, tylko dzisiaj naprawde leb mnie nakurwia a ona ryczy bez powodu... ale fakt, Dorota z Piotrem ma gorzej...

Jeszcze meza opierdolilam, ze mi smoczki do butelek gubi, a tu się okazalo ze jak otwieram wyparzator i nie zakryje wieka to najmniejszy kot sie czestuje smoczkami i odgryza czubki...

Aniia (offline)

06-10-2016 19:40:24

Dzięki Mini, tak zrobie :-)

Jak tak czytam o Waszym niewysypianiu sie, frustracji itp to aż sie boje jak sobie poradzę tongue sticking out smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6065, Posty: 1185708, Użytkownicy: 68345.
Ostatnio dołączył/a geminiaaa.

Statystyki tego forum
Wątki: 238, Posty: 98098.