Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

Aniia (offline)

05-10-2016 19:49:36

Jersey ja dobrze sie czuje, dokucza mi tylko ból w jednym pośladku ale po rehabilitacji jest troche lepiej :-) ja pracowałam do 23tc :-)

Wrocilam wlasnie od koleżanki i jej 10dniowrj córeczki i powiem Wam, ze juz sie nie moge doczekać naszego Maciusia :-)

zabolinka (offline)

05-10-2016 20:32:46

Lublin
Mini tak w miejscu ciecia. To nie gazy, juz sie poprzesuwaly wczesniej tongue sticking out smiley pytalam dzisiaj poloznej o to powiedziala ze to jeszcze swieza rana wiec moze tam w srodku jakis maly krwiaczek jest i musi sie zagoic.

[link widoczny po zalogowaniu]

Avis (offline)

05-10-2016 20:33:24

Biała Podlaska
Po sensacjach na watku "Planujace ciaze" utwierdzilam sie, ze dolaczam do Was.
Bede Wam zatruwac tylki moimi staraniami, czy tego chcecie, czy nie tongue sticking out smiley

minimousedot (offline)

05-10-2016 21:06:27

Kraków
Avis ja sie nie przejmuje bo tak naprawde dziewczyny przychodza i odchodza, ile nas tutaj tak naprawde jest od dawna? Garstka smiling smiley a dziewczyn ktore przyszly i zostaly? Na palcach jednej reki...

Truj nam, truj, Ty wiesz, ze wszystkie trzymamy mocno kciuki <3

zabolinka (offline)

05-10-2016 21:30:29

Lublin
Avis my chetnie posluchamy jak nam trujesz grinning smiley A tak serio to juz kilka razy ktos nam tam wypomnial ze piszemy o ciazach i dzieciach a faktycznie to wątek staraczek wiec moze trzrba bylo juz dawno to zrobic. A my chetnie przyjmiemy nowe osoby smiling smiley a to ze Ty bedziesz z nami to podwojnie mnie cieszy buziak od dziecka

minimousedot (offline)

05-10-2016 22:26:53

Kraków
A w ogóle musze Wam pokazac, wiem, ze za tydzien max 3 wyrośnie ale:

elske (offline)

06-10-2016 00:46:06

Stavanger
Zabolinka....a jak w ogóle Twoje porodowe ,,wrażenia,,....jak to być po drugiej stronie barykady?
Dopiero co tu we dwie pisałyśmy,że się stresujemy,a Ty już po radość
Czy strach ma wielkie oczy?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-06 00:47 przez elske.

Kami1988 (offline)

06-10-2016 06:33:28

Piła
Witajcie kochane;-) oczywiście jeśli mogę to i ja czasem się do Was wprosze?smiling smiley A z czasem mam nadzieję, że uda mi się tu zadomowic z racji bąbelka;-p
Miłego dnia życzę! smiling smiley

zabolinka (offline)

06-10-2016 09:21:23

Lublin
Kami no pewnie ze zapraszamy :-)

Elske wiesz z jednej strony to moze i ma wielkie oczy. Ja sie zaczelam denerwowac jak wszyscy zaczeli kolo mnie cos robic. A to wklucie, ktg, jakies papiery, ankiety to jakby dotarlo do mnie ze zaraz to wszystko sie stanie. Ale widzialam meza ktory stal w korytarzu i wiedzialam ze bedzie dobrze. Jedynie to taki brak poczucia dyskrecji mi przeszkadzal. Musisz sie porozbierac cala, kilka osob na sali, ja wiem ze to dla nich nie nowosc ale czlowiek jakis wstyd swoj ma. Pozniej jak zapadla decyzja ze znieczulenie ogolne to pamietam juz tylko maske na twarzy i nastepne wspomnienie ze maz i lekarka do mnie cos mowia. Js bylam tylko w stanie zapytac czy maly zdrowy. strasznie trzeslo mnie zimno, dzwonilam zebami. I czulam sie jsk na jakims statku i jeszcze mega pijana. Tak mi wirowalo wszystko, obraz zamazany. Mąż mi dziecko pokazywal a ja mowilam ze go nie widze. Dopiero za jskis czas sie wszystko uspokoilo i z dolegliwosci to
juz tylko bol zostal. Ale nie zaluje ze nie probowalam rodzic naturalnie

elske (offline)

06-10-2016 09:26:27

Stavanger
Cudnie,że jesteście już razem....ja właśnie siedzę w poczekalni i czekam na ostatnie usg....będą sprawdzać jak młody jest ułożony,ile waży itd.
Więc dziś będę wiedzieć już na co się nastawić....smiling smiley
Lena....co u Ciebie?

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6310, Posty: 1196520, Użytkownicy: 69180.
Ostatnio dołączył/a kidai.

Statystyki tego forum
Wątki: 253, Posty: 99188.