Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

lena25 (offline)

05-10-2016 16:04:13

Norway
Witam sie i ja mamuski kochane :-D
Jersey, brawa za konkretne dzialania :-) juz wystarczajaco dlugo meczylysmy te staraczki.
Tylko....czy nas nie przeniosa do watku zbiorczego MAM Z DZIECMI?czy jak to jest?

Ja bym chyba chciala, zeby ktos zapytal czego potrzebujemy -najlepiej z odpowiednim wyprzedzeniem, mozna by wtedy odhaczyc z listy winking smiley ...Ale z racji naszej emigracji z synem nie mielismy natloku gosci i teraz tez sie nie spodziewam winking smiley wiec sama planuje i kupuje :-)
A z praktycznych prezentow to na pewno pieluchy, tylko trzeba wiedziec jaka firme maluch toleruje :-)

Dziewczyny, ja z jednej strony sie martwie, ze mloda slabo rosnie, bo brzuch maly (chyba sie przekrecila niedawno glowka w dol, bo inaczej czuje ruchy), a z drugiej jestem obolala cholernie sad smiley w ciazy z synem takie dolegliwosci mialam na samej koncowce-krocze, biodra, posladki, plecy....dodatkowo od jakiegos czasu dziwny pieczacy bol jakby ktos mnie rozcinal nozem po srodku wzgorka lonowego confused smiley a od wczoraj podobnie boli mnie prawy sutek -na szczescie nie jest to bol ciagly....

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

05-10-2016 16:50:27

Kołobrzeg
Aniia a dziękuję, bardzo dobrze się czuję smiling smiley już "nieco" urosłam winking smiley Tak, jeszcze pracuję. Tylko najprawdopodobniej do konca października. Przynajmniej tak powiedzialam szefostwu. Jak nie bedzie bardzo zimno i bede sie dobrze czula, to moze jeszcze w listopadzie popracuje. Zobaczymy winking smiley A Ty jak sie czujesz?

zabolinka (offline)

05-10-2016 16:59:50

Lublin
Melduję się i ja grinning smiley

Jersey (offline)

05-10-2016 17:02:37

Kołobrzeg
Lena tez sie zastanawiam czy nas nie przeniosa...ale w sumie to tak nie do końca jestesmy matkami z dziecmi, bo niewielka czesc poki co urodzila, a my jesteśmy w ciąży...moze nas zostawią winking smiley Wiesz...kazda ciaza jest inna. Pewnie dlatego zupelnie inaczej to przezywasz. Spokojnie, bedzie dobrze. To, ze ta ciaza jest inna nie oznacza, ze cos jest nie tak, wiec glowa do gory! smiling smiley

Jersey (offline)

05-10-2016 17:05:11

Kołobrzeg
Zabolinko jak Hubercik? Pisalas, ze coraz dluzej spi, bo sie najada -super smiling smiley A jak Ty sie czujesz?

Avis (offline)

05-10-2016 18:24:52

Biała Podlaska
No mam nadzieję, że niedługo do Was dołączę smiling smiley Jak nie umrę do czasu starań, to będzie git winking smiley

minimousedot (offline)

05-10-2016 19:17:48

Kraków
Avis tak boli? Moze sprobuj tego panadolu femina? Albo jedz zeby Ci dali cos przeciwbolowego domiesniowo...?

Dziewczyny zaczynam powoli wysylac paczki, dzisiaj poszla do Zabolinki, w tym tygodniu postaram sie wyslac wszystkie, czyli Jersey, Anima i Kokosek.... przepraszam za opoznienia...

zabolinka (offline)

05-10-2016 19:31:59

Lublin
Mini za co Ty glupolu przepraszasz.

Avis wspolczuje Ci bardzo. Ja zawsze mialam takie bardzo bolesne okresy ze nie bylam w stanie nie raz podniesc sie z lozka wiec wydaje mi sie ze wiem co czujesz. A niedlugo i Ty dolaczysz do tych co wrzucaja fotki z usg. Jestem tego pewna.

Jersey Hubercik dobrze, apetyt ma ze hej! Dzis byla pani polozna u nas. Powiedziala ze jest wszystko w porzadku, jedynie jest troszke zażółcony. Ale nie trzeba nic z tym robic. Ja chyba coraz lepiej ale nie moge polozyc sie na boku. Tak mnie ciagnie strasznie az jakby pieklo, nie wiem jak to nazwac az sie poplakalam wczoraj bo tak nagle mnie zabolalo

minimousedot (offline)

05-10-2016 19:43:40

Kraków
Kurde... kokos miala o 16 miec ktg i dac znac....

minimousedot (offline)

05-10-2016 19:45:24

Kraków
Zabolinka ale ze w miejscu ciecia? Bo mnie to gazy tak bolaly.... jak sie przesuwaly w jelitach a tam wszysyko w srodku obolale...

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6042, Posty: 1187473, Użytkownicy: 68171.
Ostatnio dołączył/a a_szeliga.

Statystyki tego forum
Wątki: 238, Posty: 97937.