Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

pigwa87 (offline)

08-10-2016 10:25:58

Morąg
Avis wiesz z tym nastawieniem, to różnie bywa. Obecnie jestem w lepszej fazie grinning smiley Mimo wszystko staram się nie tracić optymizmu.
Na naszym ślubie też lało, chociaż był środek lata tongue sticking out smiley To ponoć na szczęście tongue sticking out smiley Bawcie się dobrze!! My jedziemy na wesele 05.11. To będzie nasza pierwsza impreza razem bez dzieci od nie wiem kiedy.
Trzymam za Ciebie mocno kciuki. Wiem, że marne to dla Ciebie pocieszenie, ale samo to, że udało się Wam zajść w ciążę to jest bardzo duży plus! Wierzę, że uda Ci się szczęśliwie zajść i donosić ciążę :*
A odnośnie pomocy eMka. Mój robi wszystko w domu, dziećmi zajmował się od pierwszych dni. Nawet mamy zdjęcia, jeszcze ze studiów, jak na jednej ręce tuli Tośka, a w drugiej książka. Ja bym się nie zdecydowała na drugie dziecko, nie mając oparcia w mężu. Eh, kocham go grinning smiley Ostatnio jakaś emocjonalna się zrobiłam grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

lena25 (offline)

08-10-2016 12:47:21

Norway
Pigwa, fajnie, ze do nas zajrzałas smiling smiley
mi tez podoba sie Twoje nastawienie i... ta emocjonalnosc tez! grinning smiley
Widac, ze sie kochacie i zsaługujecie na to trzecie szczescie! Wciaz trzymam za to kciuki! smiling smiley

Mini, dobry ten Twój małzonek hehe winking smiley
Ja ostatnio ide na ręke mojemu i dajemu mu sie wczesniej polozyc. Do tej pory przewaznie to on usypial Tymka ( niestety samodzielne zasypianie mu wciaż nie wychodzi :/ ) Ostatnio mial do pracy na 12 w nocy lub 4 rano. Nasze dziecko nigdy nie mialo litosci i chyba przyzwyczaił sie, ze sie nie wysypia winking smiley Ale tym samym jestem mu wdzieczna, ze nie zostawiał mnie z tym samej....
Zobaczymy jak to bedzie po porodzie....

Własnie po 12 "pozbyłam sie" pierwszy raz syna z domu.... dziwne uczucie... zawiozłam go do kolegi na 2-3h. zobaczymy kiedy po mnie zadzwonią.... smiling smiley
mam czas do Was napisac, ogarnac podłogi i chyba jeszcze musze wyskoczyc do sklepu....

lena25 (offline)

08-10-2016 12:57:53

Norway
Zabcia, szlejesz z ta wagą!eye popping smiley ja pamietam, ze tez karmiac wazyłam w koncu mniej niz przed ciaża, ale po jakims dłuzszym czasie. Odzywiaj nam sie tam dobrze smiling smiley

Elske, bede jeszcze probowac, moze na innym kompie. Aaaa teraz sobie przypominam, ze kiedys w Kiwi dostałam taką karte przy zakupie wkladek czy podpasek, ale tamta sie chyba przeterminowała. musze sprawdzic czy ta jest tez na firme Pampers ( czy tylko Libero), bo my raczej pojdziemy i tym razem w te pieluchy. ( ta karta z Rimi byla własnie na oryginalne Pampersy).
Kokosek, tak z własnej woli wstałas przed 6?? Mnie dzis mlody obudził o 6;30 bo chciał siusiu i byłam zła, bo to przeciez weekend i moze spac do oporu ( w tyg. oczywiscie musze go budzic do przedszkola). a ja wczoraj akurat pozno sie polozyłam...

Ewa2060, witamy w naszym gronie smiling smiley ja niestety nie pomogę, bo sama moze bym i chciała przygarnac kocinę (syn bardzo by chcial), ale w obecnej sytuacji sie na to nie decyduje. moze kiedys. Ale moze Mini i Kokosek pomogą smiling smiley

zabolinka (offline)

08-10-2016 13:43:28

Lublin
Lena mąż dba zebym sie odzywiala dobrze. Co chwile mi cos podsuwa. Ale jak ja przytylam 4 kg to samo to ze Hubcia wyciagneli, nie ma wod plodowych i macica sie obkurczyla to ladnych pare kg przeciez. A my mamy taki system ze wieczorem jak maly zasnie to ja sie klade na drzemke a mąz z nim siedzi i jak sie obudzi to przewija i przynosi mi na karmienie. A pozniej w nocy to ja juz sie glownie nim zajmuje bo dzieki tej wieczornej drzemce nie padam na ryj az tak bardzo w nocy.

Ewa2060 (offline)

08-10-2016 13:46:51

Katowice/UK
Lena dzięki za przywitania smiling smiley. Ja nigdy nie chciałam kota w domu, a teraz po dwóch latach człowiek sie do stworzenia przyzwyczaił smiling smiley, no i wiadomo, ze z powodu ciąży przecież go nigdzie nie oddam smiling smiley. Moje dzieciaki w dni szkole tez śpią do oporu, a w weekendy to od świtu na nogach grinning smiley.

minimousedot (offline)

08-10-2016 13:48:35

Kraków
Pigwa! <3 swietne nastawienie, a ja pamietam jak eMek Ci obiecywal wyhodować jeszcze chociaz jednego dobrego plemiczka winking smiley uuuu... na Malte... ale fajnie! I co? jak sie uda to wszscy sie tam przenosicie czy na razie tylko eMek? grinning smiley

Aniia ja w sumie mimo wszystko jestem zadowolona, ze eMek nie mial wolnego po porodzie, z jednej strony lipa bo zostajesz ze wszystkim samemu, z drugiej bardzo szybko sie pozbieralam, 2 tygodnie i juz bylam w formie jak przed ciaza. A moj maz tez pomaga tylko, ze ogolnie niestety jest z rodzaju aroganckich dupkow i nie ma co sie oszukiwac, ze nie. To troche nam utrudnia wzajemne porozumienie.

Ewa2060 witaj, ja mam w domu 4 koty i dalismy rade smiling smiley na pewno musisz nastawic sie na cierpliwosc, u nas koty przed przyjsciem Jagi do domu spaly w jej lozeczku, wozeczku, foteliku i za zadne skarby tego swiata nie dalo sie ich wygodnic, jak Jaga przyszla to powachaly ja na dzien dobry i zaden przez bardzo dlugo nie podchodzil, teraz walcze tylko z najmlodszym kotem bo niszczy mi smoczki do butelek i z 7 latkiem bo Jagusia ma taka kolyske mala i jak sie uwali to stara sie bardzo nie na nogach ale zazwyczaj niestety sobie nie trafia i sie mala denerwuje...
Tu Jagoda miala miala miesiac i 4 dni:

Ja dogrywam przyjecie po Chrzcie... matko... a jeszcze tort, a jeszcze niby mamy ubranko po Korce ze Chrztu, ale ja sobie upatrzylam takie inne, a jeszcze sukieneczka na przebranie w lokalu...

Ewa2060 (offline)

08-10-2016 14:33:03

Katowice/UK
Mini dziękuje za odpowiedz, mam nadzieje, ze mój kocur przyzwyczai sie do nowej sytuacji i nie będzie z nim problemu, chociaż on raczej należy to bardzo złośliwych kotów grinning smiley.
Śliczną masz córeczkę, a z kotkami wygląda przeuroczo smiling smiley.

minimousedot (offline)

08-10-2016 15:06:06

Kraków
Ewa a jest wykastrowany? Ja mam 4 kocury (3 kastrowane, a mlody pozbywa sie jajek pod koniec miesiaca)

Przed chwilą Jagoda pierwszy raz zasmiala sie na glos smiling smiley dumnam smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-08 15:07 przez minimousedot.

zabolinka (offline)

08-10-2016 15:42:52

Lublin
Ewa witaj!

Pigwa jak dobrze Cie widziec, slyszec? tongue sticking out smiley ciesze sie ze sie odezwalas i nadal jestes pelna optymizmu smiling smiley mam nadzieje ze kuracja meza przyniosla efekty i niedlugo wstawisz tu zdjecie malej kropeczki z usg smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6043, Posty: 1187639, Użytkownicy: 68192.
Ostatnio dołączył/a mamaileo.

Statystyki tego forum
Wątki: 238, Posty: 97960.