Piszą dla nas

Avatar

Agnieszka Krzysztoń

Mama Zosi, lipcóweczki z 2008 roku, dziennikarka. Pisze o sporcie jako rodzinnym sposobie na spędzanie wolnego czasu, sama uprawia jeździectwo.

 • Mini tenis

  Jimmy Connors dostał swoją pierwszą rakietę tenisową w wieku 2 lat. Na początku dla frajdy, a potem już na poważnie oddał się trenowaniu. Jimmy był wyjątkowy, o czym świadczyła jego kariera. Nasze maluchy mogą zacząć swoją przygodę z tenisem później, w wieku 5 lat. Dobrze, by na początku też była to tylko zabawa.  

  czytaj

 • Europa Park w Niemczech

  - Było genialnie! Swoich emocji nie krył zarówno 7- letni Kamil, 11 – letni Wojtek, jak i jego rodzice – Anna i Tomasz. A wcale nie planowali pobytu w niemieckim Europa-Park. Wpadli tam przy okazji.

  czytaj

 • Animaloterapia

  Animaloterapia nie jest metodą naukową, jednak zarówno wśród lekarzy, fizjoterapeutów, jak i osób, które pracują ze zwierzętami nie brakuje jej entuzjastów. Bo, jak mówią, efekty animaloterapii obserwują na co dzień.

  czytaj

 • Polskie wesołe miasteczka

  W Polsce niełatwo jest znaleźć park rozrywki z prawdziwego zdarzenia. Oprócz Rabkolandu na uwagę zasługuje jeszcze Wesołe Miasteczko w Chorzowie, szczycące się największym w Polsce rollercoasterem. Z młodszymi pociechami warto jednak wybrać się nieco dalej na południe, do Rabki Zdrój.  

  czytaj

 • Najciekwsze polskie ogrody zoologiczne

  Gdy w ogrodzie zoologicznym znane z kreskówek i obrazków zwierzęta ożywają, na twarzach naszych dzieci możemy dostrzec ten zachwyt i radość, które za każdym razem uświadamiają nam, że rodzicielstwo jest najwspanialszą rzeczą pod słońcem.

  czytaj

 • W weekend dookoła świata

  Jest takie miejsce w Austrii, w którym obok siebie stoi Statua Wolności, Tadż Mahal i wieża Eiffla. I to tylko początek listy najsłynniejszych budowli wzniesionych przez człowieka, które można obejrzeć za jednym razem.

  czytaj

 • Z wizytą w wiosce Asteriksa

  To świetne miejsce dla tych, którzy mają w sobie coś z łobuziaka – mówi Daria, która dwa lata temu wraz z mężem Tomkiem oraz synami, dziewięcioletnim Szymkiem i czteroipółletnim Łukaszem odwiedzili Parc Asterix.

  czytaj

 • Dziecko pod żaglami

  Przedszkolak-starszak nie tylko może samodzielnie pływać pod żaglami, ale potrafi też z powodzeniem przygotować sobie łódkę, zwodować ją, a następnie wziąć udział w regatach.

  czytaj

 • Rodzina w siodle

  Brzmi niewiarygodnie, ale już dwuletnie dziecko możemy sadzać na konia. Ale z reguły to pięciolatki zaczynają naukę jeździectwa, by w pełni samodzielnie jeździć w wieku około 8 lat.

  czytaj

12
<img src="/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Przyjazne miejsca