Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

bllondii (offline)

03-10-2013 16:02:49

A-stów
Basiu śliczny pajacyk smiling smiley
Olimpia u mnie jeszcze sie rozstepy na brzuszku nie pojawiły jedynie na biuście ale na szczescie na dole wiec widac nie bedzie smiling smiley

drugi dzien już mam jakis do bani ;/ wczoraj mnie tak zdenerwowali w domu ze wszystko mnie denerwowało mało sie nie oberwało dla męża a dzisiaj tez jakas zla jestem i smutno mi... eh
synuś jedynie mi humorek poprawia, bo co raz mocniej daje sie we znaki i co raz częściej go czuje smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pati_87 (offline)

04-10-2013 07:53:57

okolice Poznania
Hej Mamuskismiling smiley
No muszę przyznać ze będę miała sporo do nadrobienia a tu cisza i spokój...

Ja dochodzę do siebie troszkę kaszel mi został ale nie tak uciążliwysmiling smiley Ogólnie Oksmiling smiley wczoraj byłam na wizycie i Maleńka rozwija się idealniesmiling smiley termin porodu ciągle pokazuje 24.01 czyli ciągle moje urodziny - to byłby najpiękniejszy prezent w moim życiu jeśli Nikola przyjdzie wtedy na światgrinning smiley

Męża pożegnałam w poniedziałek - jak odwiozłam go na pociąg i patrzyłam jak odjeżdża byłam twarda ale jak tylko odwróciłam wzrok to łzy ciurkiem mi leciały i nie chciały przestać lecieć... sad smiley
ale jest dobrze , brakuje mi go... Ale dzwoni do mnie ze co godz - dwie choć na chwilę jak tylko ma przerwę między zajęciami... Ale to bardzo dużo daje bo mogę mu wszystko opowiadać.

Wczoraj zamówiłam materacyk i zestaw pościeli smiling smiley już nie mogę się doczekać kiedy przyjdasmiling smiley zamówiłam też szafę do małej by zmieścić jej ciuszki ale będzie dopiero za miesiącsad smiley

wczoraj jeszcze dostałam pełno ciuszkow po bliźniakach smiling smiley muszę je dzisiaj przejrzeć-mniejsze i większe rzeczysmiling smiley kocyk i jeszcze inne skarby których nie przejrzałam smiling smiley ale WIKI nie chciała oddać kocyka - zaczęła się złościć ze to jej i chociaż ma nowy to woli tensmiling smiley a te dzieciaczki smiling smiley nawet ciuszki do chrztu, na wypożyczenie huśtawke, laktator, podgrzewacz smiling smiley normalnie super nie wiem gdzie się teraz z tym pomieścićsmiling smiley a od babci pełno pampersów - normalnie szaleństwosmiling smiley

wczoraj byłam też na szkole rodzenia było o uśmierzaniu bólu podczas porodu. Ćwiczenia jakie można wykonywać fajna sprawasmiling smiley

Mniszka gratuluje skończenia pracy teraz Trzymam kciuki za obronęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pati_87 (offline)

04-10-2013 08:01:57

okolice Poznania
Basiu śliczny ten pajacyksmiling smiley
Mniszka właśnie tego typu kurtkę chce sobie kupićsmiling smiley właśnie jutro idę na poszukiwania mam nadzieję ze uda mi się coś znaleźć bo dni coraz zimniejsze... Chociaż w przyszłym tygodniu ma się ocieplić... Podobno...

Olimpia jeśli chodzi o ciałkosmiling smiley to narazie na szczęście nie mam z nim problemów. Rozstępów nie mam, kreska też się nie pojawiła a pępek ciągle na swoim miejscu - sama jestem ciekawa czy mi wyskoczy bo Ja mam bardzo głębokismiling smiley

bllondii nie smutaj się smiling smiley smiling smiley smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia1908 (offline)

04-10-2013 08:45:06

Wrocław
hej Dziewczynysmiling smiley))

ne było mnie tu prawie tydzien ale w ciagu tych kilku dni tyle sie u mnie działo ze nie miałam czasu ani głowy do tego bu tu zajrzeć.

Podjęłam decyzje ze na jakis czas zamykam salon. moja pracownica nie jest w stanie zarobic na to by go utrzymac a ja nie zostawie noworodka i nie bede ludzi angazowac w opieke nad malutka gdzie to ja bede jej najbardziej potrzebne. tym bardziej ze moja pracownica to antyseksualne podejscie do pracy, do klientów itd. moj chlop powiedzial ze wk oncu nie bede wkurzona wracała z pracy takze do konca listopada msuze zamknac moj salon - jestem w trakcie wyprzedawania mebli rozwiazywania umow itd. takze robie sobie przerwe od pracy i skupie sie na malenkiej i na swoim zdrowiu

Mam juz wyniki krzywej cukorwej iejstem załamana bo mam az 224 czegos tam czyli to jest ponad 100% wicej od normy. Dostałam skierowanie do diabetologa i ide za tydzien. lekarka chce mnie polozyc do szpitala ale ja teraz nie moge tego zrobic tym bardziej ze jeste mw trakcie likwidacji salonu.
wypicie glukozy to nic strasznego, tak mnie kazdy straszyl a to poprostu slodka lemoniadasmiling smiley


chodze juz do szkoly rodzenia - mialam juz pierwsze zajecia ale to byly zajecia organizacyjnesmiling smiley)
bede chodzic 2 razy w tygodniu - godzina pogadanek i godzina cwiczensmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

MartaMaj (offline)

05-10-2013 00:12:15

Drzewica
Hej Dziewczyny,

Glowa do gory Asia - najwazniejsze ze znasz wynik i teraz juz wiadomo co robic. No i fajnego masz meza ze Cie wspiera

Blondii - usmiechnij sie

dziewczyny,jak tam u Was przeziebienia? Mam nadzieje, ze juz przechodza

Pozdrawiam
M

Gnatoya (offline)

05-10-2013 16:20:32

Lubin, Leszno
Hej kochane :joliecouette:

Na początku dziękuję wszystkim za życzenia. Kochane jesteście. Już do was wracam na stałe grinning smiley

Co do naszej wycieczki udała się jak najbardziej. grinning smiley W przyszłym tygodniu jadę do Lubina po wózek mam nadzieję,że coś ładnego znajdę.


Agusia441 z tym brzuchem to jeszcze mamy czas na czarną kresę więc wszystko możliwe.


Basiamama kochana jeśli chodzi o płacz to ja mam z kolei w drugą stronę- mogę wrzeszczeć do upadłego. Nie powiem dzisiaj lekko wyżyłam się na Marcinie ale jak inaczej niż darciem japy wytłumaczyć,że toaletę trzeba myć 2 razy w tygodniu a nie raz w miesiącu. Z facetami ciężkie życie. Co do męża masz rację ile można z nimi gadać grinning smiley a jeśli chodzi o wymioty współczuję, mnie póki co tylko muli smiling smiley oby przeszło jak najprędzej.Zdrowia dla córeczki bo to najważniejsze. Przepiękny pajacyk smiling smiley


Sylwuś już jestem kochana grinning smileygrinning smiley walcz co by dziadkowie przyszli dawali prezenty dla małego grinning smiley zawsze to mniej do wydania będziecie mieli. W końcu mówi się,że dziadkowie są od rozpieszczania w co w moim odczuciu wlicza się też kupno raz na jakiś czas czegoś dla maluszka. grinning smiley
Jeśli chodzi o morfologię i mocz ja mam robioną zawsze przed każdą wizytą. Tyle,że u mnie jest to spowodowane tym,że jak wiesz u mnie z wynikami nie teges. Kochana to cudownie,że mogłaś posłuchać serducha Oliviera smiling smiley oby teraz już nam poszło z górki smiling smiley a właśnie miałam zapytać jak tam z ruchami maluszka? lepiej wyczuwalne? grinning smiley oby :* U mnie M czuje jak kopie od jakiś 3 tygodni dopiero także dogonisz mnie szybko smiling smiley Kochana jeśli chodzi o humor to do mnie lepiej dzisiaj bez noża nie podchodzić. Zostawiliśmy kota na kilka dni i było tyle sprzątania,że nie pytaj, do tego zakupy obiad etc... Marcinowi zostawiłam mycie podłogi niech i On się wykaże heh smiling smiley może pokrzycz na kogoś jak poczujesz się lepiej grinning smiley wiem okropna jestem, ale mnie pomaga smiling smileysmiling smiley Jeśli chodzi o szkołę rodzenia to u mnie jest identyczna sytuacja więc po prostu z niej nie skorzystam. Za bardzo mnie wszystkie wyjazdy męczą żeby jeszcze sobie dokładać.


Gosiacek daj sobie czasu jestem przekonana,że znajdziesz coś dla swojego maluszka. Radzę Ci z dobrego serca iść na zakupy z tzw. Bomby wtedy jestem przekonana,że coś dla niego znajdziesz grinning smiley ja jak powiem sobie,że idę po coś dla Cypka to nic nie znajduję a jak idę tak sobie to zawsze coś wychaczę smiling smiley


Olimpuś oby ten remont się szybko zakończył żebyś mogła dla małej coś pokupować. Jeśli chodzi o odzwyczajanie to dobry pomysł smiling smiley Kochana powiedz mi proszę jakie wymiary miał materac do łóżka turystycznego? bo ja muszę kupić do swojego smiling smiley będę wdzięczna za odpowiedż.
Takiego łóżeczka jak pokazujesz jeszcze nie widziałam grinning smiley Ciekawy pomysł smiling smiley Ten drugi wózek co pokazałaś jest świetny tyle,że ja poszukałabym albo w kolorze różowym albo w ( tandetną dla niektórych) panterkę grinning smiley Co do rozstępów ja mam 3 na brzuchu i na szczęście tylko na brzuchu as kresy jak nie było tak nie ma.


Kasiu super,że udało Ci się to w końcu zakończyć ( mówię o pracy lic. ) Jeśli chodzi o płaszcz mam identyczny tylko granatowy na czas zimy ciążowej grinning smiley który dostałam w spadku po siostrze smiling smiley Kasiu jak tam sytuacja z sąsiadami? dogadałaś się z tą jędzą a propos opału na zimę? Nie strasz mnie stomatologiem.:confused:bolące zęby Ja już zapowiedziałam Marcinowi,że po urodzeniu Cypriana taniej mi wyjdzie zrobienie sztucznej szczęki zamiast naprawianiu zębów, bo też chodzę co moment i też ciągle się coś psuje. sad smiley Tam 150 zł... gdzie indziej też szału idzie dostać. Kochana a tak już całkiem na poważnie to podobno tak jest,że w ciąży i zaraz po niej zęby lecą niestety więc zostaje nam pokochanie stomatologa.przewracjący oczami

Ja nie mam tak dobrze jak Ty,że mogę napisać licencjat bo u mnie czegoś takiego na studiach nie ma więc zazdroszczę,że jesteś po grinning smiley zawsze to papier grinning smiley mi do skończenia studiów został ostatni rok i jeszcze aplikacja bleh... więc uwierz mi jak Ci zazdroszczę,że masz z głowy smiling smiley Poza tym zdolniacha jesteś, prawie nikomu nie udaje się oddać pracy bez poprawek grinning smiley

Pati87 oby tęsknota szybko zamieniła się w radość z przytulania powracającego mężusia grinning smiley To super,że dostałaś tyle rzeczy zawsze to jesteś do przodu o kilka setek smiling smiley a zobaczysz jaka radość będzie jak już będzie przy Tobie grinning smiley krótka tęsknota cementuje. Czekam oczywiście na zdjęcia tych cudeniek co zakupiłaś grinning smiley. Jeśli chodzi o pampersy ja kupię tylko jedno opakowanie bo boję się żeby synek nie miał tak jak ja skóry atopowej i żeby mu pasowały smiling smiley ale jeśli już dostałaś to jasne,że bierz zawsze się przydadzą. A z dziećmi tak już jest jak się do czegoś przywiążą taka już ich natura smiling smiley cudownie,że mała zdrowiutka grinning smiley życzę więc aby było tak jak marzysz i urodziła się w Twoje urodzinki smiling smiley



Kochane dzisiaj po powrocie do Leszna widziałam książki dla kobiet w ciąży o ciąży i porodzie w Biedronce jakby któraś była zainteresowana. Są też książki o pierwszym roku maleństwa smiling smiley ja z kolei musiałam dzisiaj iść kupić prezenty dla Marcina babci i dziadka, siostrze bliźniaczce na urodziny i chrześnicom dwóm też z okazji ich urodzin i powiem wam szczerze,że to kupno prezentów dla 4latek wydało mi się najtrudniejsze. Zakupiłam więc kolorowanki, naklejanki, kredki i książki z ćwiczeniami dla Natalki i Amelki i myślę,że jak dołożę jeszcze słodycze to będzie ok. A wy jak myślicie? A i mam jeszcze jedno pytanko. Kochane jakie używacie perfumy? bo ja Hally Berry i Bruno Banani i powiem wam szczerze,że już mi się znudziły więc jeśli któraś z was używa słodko-świeżych to proszę o nazwy smiling smiley

Już się nie mogę doczekać pn do w końcu kupimy wózek i zrobię paznokcie grinning smiley Sylwuś do Ciebie a propos paznokci odezwę się w II połowie miesiąca grinning smiley


To się rozpisałam. grinning smiley A było co nadrabiać po tych kilku dniach. Mam nadzieję,że nie zanudziłam. Buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-05 16:26 przez Gnatoya.

Cataleya (offline)

05-10-2013 18:12:13

Bydgoszcz
Madzia o ile dobrze pamiętam to 120 na 60. Ja mam akurat Graco ale najlepiej zmierz wymiary swojego żeby sie nie okazało że nie będzie pasować.Jeśli chodzi o wózki bliźniacze są bardzo ograniczone kolorystycznie. A od koloru ważniejsza jest waga, prowadzenie etc.
W panterke planuje kupić śpiworki do wózkasmiling smiley Też jestem jej fankąwinking smiley i Nastka często w niej paraduje, dla młodszej też już w panterke pare rzeczy jestsmiling smiley
Ja rozstępów jeszcze nie mam, z Anastazją wyszły mi 2 tygodnie przed porodem na brzuchu ale też tylko z 3/4 mało widoczne, zobaczymy jak teraz..
Nie moge sie dogadać z Marcinem co do imienia, tak bardzo podoba mi sie Liliana a on tylko ciągle Alicja i Alicja i nie chce słyszeć o innym wgl.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MartaMaj (offline)

06-10-2013 00:24:23

Drzewica
Hej laski

Ja znowu tak wyskakuje niewiadomo skad - przepraszam ze nie nawiazuje do zadnego z watkow rozmowy - ale obiecuje ze jak tylko znajde czas to bede sie bardziej udzielac smiling smiley

Mam do Was nietypowa prosbe i z gory przepraszam za smutne nowiny: Mianowicie, czy moglabym Was prosic o pozytywne mysli/modlitwe (jesli potraicie) smiling smiley - moi dobrzy znajomi oczekuja dziecka, wiedza juz ze to bedzie syn - Jozef, ma sie urodzic 14 lutego. Basia wlasnie miala skan polowkowy i dowiedzieli sie ze dzidzia ma przepukline przepony - w rezultacie zoladek, czesc jelit i watroby jest w miejscu pluc. Pluca nie moga sie wiec rozwinac. W tym tygodniu czeka ich 1sza operacja - szanse przezycia dziecka to 50/50. Jezeli ktoras z Was potrafi sie modlic - zrobcie to prosze dla nich - czekali na swojego syna pare lat. To wspaniali ludzie. (opis tego, co sie dokladnie dzieje jest u mnie na Facebooku, dzis wrzucili tam swoja prosbe - jest to po angielsku bo mieszkaja pod Londynem i poza tym Krzysiek (tata Jozia) nie potrafil tego wszystkiego opisac po polsku.

Przeslijcie im prosze swoje pozytywne mysli.

dzieki
M

Gnatoya (offline)

06-10-2013 12:11:07

Lubin, Leszno
Sylwuś miałam napisać o Asi o tipsach więc mój błąd grinning smiley


Asiu najważniejsze,że Twój partner Cię wspiera w Twojej decyzji. Mam nadzieję,że glukoza się ustabilizuje czego Ci baaaardzo życzę. Dużo sił :*

Olimpuś walcz z nim o imię grinning smiley jak trzeba będzie przeforsuj przed porodem grinning smileygrinning smiley uda się zobaczysz grinning smiley jak będzie widział małą to będzie mu obojętne jakie imię tak się w niej zakocha jestem przekonana.


Mnie dzisiaj coś kłuje odkąd wstałam prawa strona brzucha sad smiley mam nadzieję,że przejdzie. Czeka mnie też wizyta u M dziadków eghm...


Dziewczyny cieplejszej pogody niż u mnie wam życzę smiling smiley

a Marta Maj pomodlę się to nic nie kosztuje.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

06-10-2013 19:09:45

A-stów
no Madziulka nasza wróciła od razu się troszke ożywiło smiling smiley
tak Madziuś maleństwo daje się we znaki, a najbardziej co mnie cieszy, że jak rączkę przyłożę do brzusia to od razu jest od wewnątrz odzew grinning smiley a noc na harce jest dla niego najlepsza smiling smiley jednak nie ma na tyle siły, żeby przez to mi spać nie dawać smiling smiley
Super że wycieczka udana smiling smiley zwiedziłas świata troszkę grinning smiley zazdroszczę smiling smiley
No tak czytam że z pazurkami to nie do mnie hehe nie bajeruj tylko mi na poczte ubranka prosze (zdjęcia) poprzesyłać ;*
Byłam dzisiaj w H&Mie i dla chlopczyka takie śliczne rzeczy widziałam, że teraz non stop o nich myślę i żałuję że nie kupiłam, bo cena troszkę wyska (jeansy malusie 59zł i koszula malusia 49zł) ale tak myslę, że kupię i tak mu grinning smiley
we wtorek/środę przyjdzie paczka do mnie w końcu z ubrankami,laktatorem i innymi gadżetami dla maluszka grinning smiley już nie moge sie doczekać smiling smiley
i byłam patrzeć dzisiaj wózka w Smyku (dużym) iiii wiem, że wybór będzie bardzo ciężki bo wózki są rewelacyjne, aczkowielk wszytskie takie ogromne, a przecież te dzieciaczki takie malusie smiling smiley

Martuś no juz mała depresja przeszła smiling smiley a przeziebienie mnie nie łapło hehe smiling smiley męża troszkę łapię więc go kuruję od razu żeby później mnie nie zaraził i zagroziłam że jak zachoruje to na tydzien do mamy wróci hehehe smiling smiley
i się pomodlę za tą rodzinę smiling smiley

i po weekendzie eh a zaczynają mi się praktyki od wtorku zobaczymy co to będzie, trochę się obawiam, no ale zobaczymy smiling smiley dopiero 19 a ciemno juz jak o 21 i co raz szybciej tak będzie sie robić i zimniej brrr gorąco źle i zimno też nie dobrze mi dogodzic to ohoho smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.