Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

agusia441 (offline)

29-09-2013 20:05:14

Mszana
Hej Mamusie smiling smiley
Wszystkiego najlepszego Madziu :* urodzinowe baloniki dużo zdrówka, pogody ducha, pieniążków no i czego sobie zapragniesz :* urodzinowe baloniki

Mnie choróbsko ominęło ale tylko przez ten antybiotyk który profilaktycznie dostaje na zbicie wysokiego CRP. życzę zdrówka tym chorym i żeby choróbsko nie dopadło zdrowych smiling smiley

Ja z racji że nadal nie wiem płci zostawiam wszystko na sam koniec, ale już przyuczam mamę i siostrę w razie czego jak nie zdążę wszystkiego kupić smiling smiley Wózek teście kupują wiec mam problem z głowy tylko model muszę wybrać i tu właśnie rodzi się problem bo mam na oku taki jeden ale na żywo go nie widziałam sad smiley

Brzuszek rośnie z maleństwa robi się coraz większy wiercipięta smiling smiley , kreski nie widać i wątpię że ja będę miała, a co do pępka to nadal jest wklęsły i tu też się nie zanosi na wystający.

Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko :*


[link widoczny po zalogowaniu]

asia1908 (offline)

29-09-2013 20:56:59

Wrocław
Gnatoya zdrówka, szczęscia, spełnienia marzeń, zdrowego synka, pociechy z faceta, przespanych nocy po porodzie i wszystkiego czego sobie zapragnieszsmiling smiley


Jutro idę na krzywą cukrową, napiszę Wam moję odczucia, juz jestem zaopatrzona w cytrynesmiling smileya popoludniu mamy zacząc szkole rodzeniasmiling smiley

Wczoraj pojechałam obejrzeć wozki i wyszłam z wózkiemgrinning smiley kupiłam wózek JEdO FYNN MEMORY bezowo kawowysmiling smiley wersja limitowana. jestem bardzo zadowolona z zakupu, jest lekki i fajnie się prowadzismiling smiley)

dobrej nocki:*


[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

30-09-2013 19:51:34

A-stów
Jestem kobitki po wizycie, nie miałam USG, słuchałam tylko bicia serduszka smiling smiley jakoś jak czuje synusia to jestem spokojna i bez USG smiling smiley wszystkie wyniki mam w porządku, a jak zaczeła patrzeć jakie jeszcze powinnam zrobić to mówi że wszystko praktycznie mam zrobione i sama sie upomniałam czy glukozy nie muszę (bo wy wszystkie juz pozapisywane jestescie) więc powiedziała, ze skoro wspomniałam to zrobię hehe - będę mieć to za sobą szybciej smiling smiley jeszcze mnie to nie przeraża smiling smiley
I mam takie pytanie do was czy co wizyte macie badany mocz i morfologie? bo teraz robiłam i znowu mam to zlecone do zrobienia, chociaż wyniki były dobre.
Dostalam wizytówkę do szkoły rodzenia grinning smiley jutro będę dzwonić się zapisać smiling smiley zaczynają się co miesiąc od 1 , ale czym póxniej tym lepiej, więcej moze zapamietam hehe więc pewnie zacznę w listopadzie smiling smiley

Madziuś życzę Ci jeszcze raz sto lat w zdrowiu i szczęściu i z synusiem urodzinowe baloniki i udanej wycieczki grinning smiley z niecierpliwością czekam aż wrócisz i poopowiadasz grinning smiley i na zdjątka ubranek tez czekam, zebys mi tu nie zapomniała zaraz <nono>
Tobie jeszcze 1500 ;o a juz tyle rzeczy masz - nie strasz mnie! bo ja mam niecałe 2tys odlozone i myslalam ze moze zabraknie z 500 ale nie wiecej eh
sie dogadałam dzisiaj z rodzicami, że jako dziadkowie kupią łóżeczko, więc ładnie się uśmiechnę do teściowej to na świeta może wyposazenie do łóżeczka kupi i będę do przodu smiling smiley od męża siostry będe miała laktator elektryczny hura grinning smiley
Co do tych wzroków to moze troche przewrazliwiona jesteś maleńka, bo ludzie raczej patrzą na kobiety w ciąży "ojejku jestes w ciazy - jak słodko" no chyba że w tym mieście co jestes to są ludzie zazdrosni i nie spelnieni i tak patrza smiling smiley

Agusia super że choroba Cię nie bierze smiling smiley i że maleństwo rośnie i się daje we znaki smiling smiley co do kreski to tak ostatnio patrzyłam i mam wrazenie ze mi sie delikatna zrobiła, zrobie zdjec ie i wstawie moze bedzie widac smiling smiley
A szał zaczniesz i Ty w koncu zobaczysz smiling smiley ja też czekam hehe smiling smiley

Asia fajny ten Twój wózek grinning smiley też patrzyłam jego smiling smiley jednak chyba będe miała Tako Laret (jak Madziusia nasza) tylko zielony labo niebieski, dzisiaj na miescie widzialam fajnie wygląda smiling smiley i czekamy na wieści z krzywej smiling smiley

Basiu aj to zdrowia życzej dla córci Twojej smiling smiley no i dla Ciebie zeby Cię nie złapało smiling smiley mnie też czasami dopadaja dołki i smutno mi bez powodu a hormony tak działają na mnie że byle najmniejsza sprzeczka z meżem to beczec mi się chce, albo sama cos sobie wmawiam ;// więc spokojnie nie jesteś sama smiling smiley zawsze możesz w takich dniach napisac tutaj pogadać z nami, może której uda się podnieść Cię na duchu smiling smiley


Idę się uczyć, jak zwykle czas i pora hehe i później do wyrka lulu smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gosiacek (offline)

01-10-2013 12:26:06

Kielce
Hej mamuśki smiling smiley

Madzia spóźnione, najlepsze życzenia urodzinowe. Przede wszystkim zdrowego maleństwa, no i pociechy z Twoich facetów smiling smiley
Ja też czekam na zdjęcia ubranek.

Byłam wczoraj w smyku, ale nic nie kupiłam sad smiley Wszystko wydawało mi się dziewczęce :/ Chociaż były kuszące promocje, niektóre -70%, no ale tak jak mówię, raczej pod dziewczynki.

Dajcie znać jak tam wasze przeżycia po glukozie. Ja mam dziś wizyte i pewnie też mi zleci zrobienie badania.

Sylwia co do badań morfologii i moczu, to tak, trzeba robić na każdą wizytę nowe, bo w jednym miesiącu mogą wyjść super a w drugim całkiem się posypać, więc trzeba na bieżąco to kontrolować smiling smiley
U mnie np. żelazo cały czas spada. Mój lekarz sie pewnie dziś znów załamie, jak zobaczy wyniki smiling smiley Ale poza tym wszystko w normie.

Oj Basiu to kiepsko, że maleństwo napiera Ci na żołądek :/ U mnie póki co takich rewelacji nie ma, ale młody jest strasznie ruchliwy. Wszyscy się śmieją, że to dlatego, że ma dużo miejsca (no, ok przytyło mi się winking smiley ) ale naprawdę non stop szaleje i w dzień i w nocy.

Pogoda nie nastraja optymistycznie sad smiley Rano jakieś przymrozki już. A miałam nadzieję na piękną i ciepłą jesień. Jej strasznie nie lubię zimna, no i przeraża mnie jazda po śniegu, chociaż jeżdżę co roku, to i tak się stresuję sad smiley

Ale Wam już fajnie, że macie większość rzeczy przyszykowane. Ja podobnie jak Basia muszę zrobić rekonesans w tym co już mam, bo zupełnie nie wiem czy coś jeszcze mam dokupić czy dac sobie spokój z tymi najmniejszymi rozmiarami a zaopatrzyć się w te większe, które szybciej jednak się zużywają.

Ehh czasu coraz mniej winking smiley I dobrze grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

01-10-2013 14:21:50

Bydgoszcz
Dzień dobrysmiling smiley
Fajny jest ten wózek, ma dużą game kolorystyczną, tylko moim zdaniem torba zamiast kosza pod spodem jest mało praktyczna przy robieniu zakupów.
Sylwia ciesze że z dzidzią wszystko w porządku, morfologie i mocz powinno sie wykonywać co miesiąc bo tak jak pisała Gosia, wyniki mogą sie zmienić.
Madzia podłączam sie do życzonek dla Ciebie:*
Ja też nie mam nic kupione, ba ja nawet nie mam pieniążków odłożonych bo wszystko pochłania dobudowa pokoju. a musze kupić wszystko poczynając od podwójnego wózka po łożeczko, bujawke i ciuszki smiling smiley
A nad łózkiem zastanawiam sie takim [link widoczny po zalogowaniu]
Ponieważ zamierzam karmić piersią i wiem jak to będzie wyglądało- jak ze starszym dzieckiem. Anastazja spała i śpi do dzisiaj z nami. Planuje jej kupić większe łóżeczko i ją odzwyczaić puki jeszcze maleństwa niema ale pewnie będzie lądowąć z nami w łóżku w połowie nocy albo coś a w 4 to my sie nie pomieścimy. Po za tym to mały wariatek jest i boje sie że zrboiła by maleństwu przez przypadek krzywde. A jej dotychczasowe łóżko, turystyczne, wstawie do salonu i będe miała kojec dla maluszkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mniszka19 (offline)

01-10-2013 14:45:23

Kielce/ okolice
Witam Was kochaneciąża
Coś się tu cicho u nas zrobiło. Oj ostatni tydzień był dla mnie bardzo ciężki bo kończyłam pisać tą pierońską pracę i ucyłam się na egzamin. Na szczęście już za mną to wszystko a dziś rano dzwonił mój promotor, że praca nie wymaga poprawek i mam przyjechać w piątek do podpisugrinning smiley ufff... ale się udałosmiling smiley W niedzielę byliśmy z Oliśą i Kamilem na zakupach. Kupiliśmy małej kurtkę zimową dłuższą i dwie pary kozaczków a wczoraj ja się zaopatrzyłam w kurtkę zimową i buty. Kurteczkę mi się fajną udało dostać [link widoczny po zalogowaniu] tylko że cena nie taka jak tu tylko za 199zł! Cieplutka milutka i brzucho się spokojnie zmieści nawet jak będzie już spory bo niestety ostatnio znowu się schował. A i na przyszły rok będzie dobratongue sticking out smiley
Olimpia fajne łóżeczkosmiling smiley
Sylwuś cieszę się że z maleństwem wszystko dobrze smiling smiley
U nas piękne słoneczko pranie się suszy a ja sprzątam bo przez ten tydzień strasznie zaniedbałam dom;/ Dziewczyny ubranka macie piękne ja n razie nic nie kupuję. Dopiero tak może w przyszłym miesiącu się po coś wybiorę jak na razie planujemy małe przemeblowanie w sypialni żeby się łóżeczko zmiesciło no i malowanie do tego. Kamilowi się zjazdy w szkole zaczynają już w ten weekend w niedzielę chrzciny mamy.
Mam do Was pytanie odnośnie zębów wczoraj byłam u dentysty bo zrobiła mi się dziura ostatnio byłam ok. 18 września z bolącym zębem i dentystka sprawdzałam mi wszystkie zęby było wszystko dobrze wczoraj sprawdzała znowu i okazuje się że 4! zęby zaczynają się psuć. Nastraszyła mnie że do końca ciąży mogę zęby stracić! Chodzę do dentysty regularnie i wszystko było dobrze ale dziwi mnie to że w ciągu dwóch tygodni aż z 5 (razem z tym zrobionym wczoraj) zębami zaczęło się coś dziać.:/ Wam też się coś dzieje z zębami w ciąży?? Moja kuzynka jak miała rodzić drugie dziecko to tydzień przed porodem jedynki straciła bo miała tak dziąsła osłabione że poprostu wyleciały.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

01-10-2013 16:05:28

A-stów
Gosiu ja lubie jazde w zimę pod względem ze nie mam wspomagania, a w zime sie jezdzi jak ze wspomaganiem hehehe a ogolnie slisko i niebezpiecznie szczegolnie z przechodniami...

Olimpia zarąbiste te łózeczko Twoje grinning smiley bardzo pomysłowe smiling smiley

Kasiu super że prace skończyłaś smiling smiley ja mam bardziej wrażliwe zęby no i tak chce sie wybrac bo czuje ze cos sie psuje a sie wybrac nie moge. ale mnie nastraszylas o jaaa chyba wtym tyg sie wybiore juz smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

02-10-2013 06:54:45

A-stów
dzwoniłam wczoraj do szkoły rodzenia ii u mnie w mieście są tylko idywidualne zajęcia sad smiley a sie nastawiłam na grupowe, a na grupowe bysmy musieli dojezdzac 30 km wiec lipa straszna ;/ no nic bede musiała sie zastanowic.

Miłego dnia smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MartaMaj (offline)

02-10-2013 14:02:26

Drzewica
Hej dziewczyny. Widze, ze nie tylko ja 'smarkam' - oby nam te nasze przeziebienia szybko przeszly. U Was zakupy tocza sie pelna para - to fajnie! Ja wreszcie skonczylam czytac te ksiazke o ciazy I ciesze sie ze juz ja mam za soba, bo po trochu wpedzila mnie w depesje. Nawet plastiku trzeba sie wystrzegac - czyli straszenie pelna para. A myslalam ze ksiazka bedzie raczej pozytywna smiling smiley. Jakos tak ostatnio mi smutno, ale nie poddaje sie smiling smiley no to trzymajcie sie laski I do nastepnego! Xx

Cataleya (offline)

03-10-2013 12:05:27

Bydgoszcz
A co tu taka cisza od paru dni? Madzia wyjechała, no ale reszta.....
Moje serce zostało rozdarte między dwoma wózkami, teraz interesuje mnie jeszcze ten [link widoczny po zalogowaniu]
Przypomniało mi sie, ja krese czarną miałam, ale wyszła fopiero w 8 miesiącu, najpierw od pępka w dół potem w góre też ale dużo cieńsza. No i trochę sie utrzymywała po urodzeniu Nastki...
A jak tam wasze ciałka? Rozstępy już sie pojawiły?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.