Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

asia1908 (offline)

28-09-2013 11:37:39

Wrocław
hellosmiling smiley)


w koncu weekendsmiling smiley mozna odpoczącsmiling smiley)

dzis jadędo Askota poogladac jeszcze wózki i dokupic juz ostatnie rzeczy dla Alusismiling smiley

pokaze Wam pare ciuszkow jakie Ala dostała od Ciocismiling smiley
Płaszczyk jest najlepszysmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

28-09-2013 16:09:39

Lubin, Leszno
Dzień dobry kochane


Jesteśmy po wizycie moje małe cudo waży 666 gram smiling smiley diabełek Diabełek po tatusiu widocznie grinning smileygrinning smiley Ginekolog się uśmiał jak nie wiem jak przeczytał wagę. Rośnie prawidłowo, ciśnienie też się unormowało jest wręcz książkowe ale tak czy siak muszę brać dalej dwa razy dziennie leki na ciśnienie i tardyferon. Trudno taka widocznie moja natura. smiling smiley Kolejna wizyta 28go października grinning smiley już się nie mogę doczekać. A i tak jak wy kochane muszę zrobić glukozę tyle,że 75tkę i pozwolił wziąć cytrynę.

Z okazji moich urodzinek jedziemy do Holandii z Marcinem więc cały tydzień będę bez was licząc od poniedziałku.

Olimpia super,że mówisz o SMYKU wybiorę się po czapkę dla Cypka bo nie mam i parę jeszcze rzeczy. A buty dla maluszków takich jak Twoja Nastka widziałam piękne w Boti także może tam spróbuj jeśli masz możliwość. Co do kombinezonu też taki mam (brązowa panterka) i w takim właśnie mój Cypek będzie występował. grinning smiley

Blondii kochana i Twój się rozbryka zobaczysz. Ja też nie lubię jeździć nocą. Wtedy muszę "patrzałki " zakładać grinning smiley

Kasiu żółte wózki są cudne takie unikatowe.W Lesznie tylko raz kobietę widziałam z żółtym wózkiem, tak to same nudne kolory tu jeżdżą także super pomysł.


Asiu płaszczyk przepiękny smiling smiley ale pozostałe rzeczy też ładne.

A tu macie moje małe cudeńko:




Skoro chwalicie się ciuszkami to też częściowo się tutaj pochwalę.

Ale to w następnym poście jak to wszystko skleję grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-28 16:29 przez Gnatoya.

Insonia (offline)

28-09-2013 16:22:21

Bydgoszcz
Cytuj
Gnatoya
Dzień dobry kochane


Jesteśmy po wizycie moje małe cudo waży 666 gram smiling smiley diabełek Diabełek po tatusiu widocznie grinning smileygrinning smiley Ginekolog się uśmiał jak nie wiem jak przeczytał wagę. Rośnie prawidłowo, ciśnienie też się unormowało jest wręcz książkowe ale tak czy siak muszę brać dalej dwa razy dziennie leki na ciśnienie i tardyferon. Trudno taka widocznie moja natura. smiling smiley Kolejna wizyta 28go października grinning smiley już się nie mogę doczekać. A i tak jak wy kochane muszę zrobić glukozę tyle,że 75tkę i pozwolił wziąć cytrynę.

Z okazji moich urodzinek jedziemy do Holandii z Marcinem więc cały tydzień będę bez was licząc od poniedziałku.

Olimpia super,że mówisz o SMYKU wybiorę się po czapkę dla Cypka bo nie mam i parę jeszcze rzeczy. A buty dla maluszków takich jak Twoja Nastka widziałam piękne w Boti także może tam spróbuj jeśli masz możliwość. Co do kombinezonu też taki mam (bronzowa panterka) i w takim właśnie mój Cypek będzie występował. grinning smiley

Blondii kochana i Twój się rozbryka zobaczysz. Ja też nie lubię jeździć nocą. Wtedy muszę "patrzałki " zakładać grinning smiley

Kasiu żółte wózki są cudne takie unikatowe.W Lesznie tylko raz kobietę widziałam z żółtym wózkiem, tak to same nudne kolory tu jeżdżą także super pomysł.



Asiu płaszczyk przepiękny smiling smiley ale pozostałe rzeczy też ładne.

A tu macie moje małe cudeńko:

[static.ebobas.pl]


Skoro chwalicie się ciuszkami to też częściowo się tutaj pochwalę.

Ale to w następnym poście jak to wszystko skleję grinning smiley
Super wieści smiling smileysmiling smileysmiling smiley, szatańskie nasienie smiling smiley. GRATULACJE smiling smiley. Prezentu urodzinowy niczego sobie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Gnatoya (offline)

28-09-2013 16:25:38

Lubin, Leszno
Sylwuś specjalnie dla Ciebie grinning smileygrinning smiley tego jest dużo ale wybrałam najlepsze.


Jedne z najlepszych ciuszków które zakupiłam:






A to mam do oddania jak któraś z was by chciała ( używane było przez jedno maleństwo wygląda kombinezon jak nowy polarowy cieplutki różowiutki kupiony w SMYKU)




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-28 16:26 przez Gnatoya.

bllondii (offline)

28-09-2013 23:53:25

A-stów
No Madziu ooo synek moze być szataniukiem małym hehe grinning smiley słiczny jest i ciuszki sliczne ma smiling smiley a kombinezon i ta bluza CUDNAAA grinning smiley oddaj sad smiley hehe


Asiu rowniez sliczne ubranka masz dla córci grinning smiley

czas się kłaść, słodkich snów mamusie :*


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pati_87 (offline)

29-09-2013 11:37:47

okolice Poznania
Cześć kochanesmiling smiley
u mnie Ogólnie w porządeczku, ale po wymianie okien jeszcze wszystko nie posprzątałam tak jak sobie zaplanowałam... Bo niestety dopadło mnie choróbsko... Póki co nic mnie nie męczy prócz uciążliwego kaszlu. Kupiłam sobie prenalen i wczoraj zrobiłam sobie syrop z cebuli...
Miałam iść we wtorek do pracy skończyć miesiąc ale w tej sytuacji nie mogą na mnie liczyć... We wtorek zapisze się do rodzinnego by mnie osłuchała pani doktor czy mi na płucach i oskrzelach nic tam nie zalega.
Nasza Mała Niki jest ostatnio bardzo żywiołowa i czuje Ja bardzo częstosmiling smiley mam nadzieję ze przez ten mój kaszel krzywda jej się nie dzieje... W czwartek mam wizytę u gina i mam nadzieję ze ma się dobrze ta Nasza Kruszynka.

Dzisiaj muszę nacieszyć się mężem bo jutro mnie opuszczasad smiley teraz śpi ten mój słodziak obok mnie bo jest po nocce...

Śliczne macie te ubranka dla Waszych maluchów Ja jeszcze nic nie mam ale czuje ze w październiku będę miała już całą wyprawke smiling smiley w listopadzie jeszcze coś się uzupełni bo na grudzień chce już mieć wszystko przygotowane na przyjście naszej córeczkismiling smiley

madzia Ja robiłam w czwartek glukoze z 75g z cytrynasmiling smiley przed wypiciem glukozy 79 po 111 smiling smiley normalnie wyniki idealne mimo tego obżarstwa słodyczowego jakie mam w ciążysmiling smiley a Ja płaciłam 4zł za glukoze a za badanie 12zł bo wiem ze kiedyś się pytalas smiling smiley

Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

29-09-2013 11:58:45

Lubin, Leszno
Hej dziewczyny. mały grymaśnik



Sylwuś kochana co do tej bluzy to ona była kupowana w Smyku także może jeszcze Ci się ją uda znaleźć ( fajna jest bo cieplutka ja specjalnie brałam większy rozmiar żeby dłużej w niej pochodził) co do diabła to bardziej po mamie bo ja taki Harpagan troszeczkę grinning smiley

Pati to naciesz się mężem i wracaj do zdrówka szybciorem. Ja Cie podziwiam,że jeszcze nic nie masz bo ja to bym była masakrycznie przestraszona bo wiem ile to wszystko kosztuje a i mnie jeszcze trochę do wydania zostało i tak jak Ty zamierzam mieć wszystko do grudnia kupione.


Dzisiejsza pogoda nie tego ale spacer i tak trzeba zaliczyć.


Kochane nie dawajcie się choróbskom co by nie było,że wszystkie nas rozłoży na łopatki


Słonecznego i ciepłego dnia wszystkim. :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pati_87 (offline)

29-09-2013 13:25:51

okolice Poznania
spokojnie Madziu pieniążki odłożone są na Maleństwo teraz to kwestia ich wydania i znalezienia odpowiednich rzeczy smiling smiley a wiesz dopiero tydzień temu dowiedziałam się na 100 % będzie córeczkasmiling smiley Dlatego z czystym sumieniem jak tylko dojde do siebie zaczynam zakupy smiling smiley będzie pod wrażeniem jak wróci ze szkolenia i będzie tyle rzeczy dla naszej Nikolkismiling smiley a mniej więcej mam popisane i poszukane co chce kupić więc myślę ze jakoś pójdziesmiling smiley
tak o 14 zacznę budzić mojego mężulka mam nadzieję ze starczy mu tyle snu smiling smiley - 5h smiling smiley No ale kiedy mam się nim nacieszyć jak mi śpi smiling smiley

to Madziu z powodu ze od jutra znikasz nam na tydzień to życzę TOBIE wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych urodzineksmiling smiley A przede wszystkim szczęśliwego ,szybkiego, No i bezbolesnego rozwiązaniasmiling smiley i spełnienia wszystkich marzeń:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

29-09-2013 14:25:19

A-stów
Jednak Madziuś nie zaspokoilas mojej ciekawości za mało zdjątek tych ubranek prosze o wiecej z czasem grinning smiley i tez życzę Ci wszytskiego najlepszego, ślicznego zdrowego synusia i szybkiego przyjemnego porodu a do tego dużo pieniedzyy grinning smiley :*
No ja się dziś delikatnie podłamałam, bo nic nie mam i sobie kosztorys zrobiłam ile to wyniesie, i to co mam nazbierane napewno nam nie wystarczy, wiec lekka kicha. A co dokupowania wszystkiego mam jeszcze jakąś blokade tak mnie nastarszyli "zeby nie zapeszyc" eh chociaz wiem ze to bzdury to jednak mnie przyblokowali.

Pati no to naciesz się, naciesz mężulkiem z objęć nie wypuszczaj dziś smiling smiley jednak najlepsze z tego wszytskiego będzie jak w końcu wróci grinning smiley piękne to są chwile smiling smiley i wracaj szybciutko do zdrówka nam smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

29-09-2013 16:43:43

Lubin, Leszno
Kochane dziękuję za życzenia grinning smiley Jesteście pierwsze grinning smiley

Oby się wszystkie spełniły. smiling smiley

Pati87 no to będziesz miała szał zakupowy grinning smiley Super,że dziewczynka. Dla dziewczynek jest mnóstwo cudnych rzeczy. Oby brak małżonka Ci za długo nie doskwierał. Ja i tak Ci zazdroszczę bo może siostra albo ktoś przyjść do Ciebie pod jego nieobecność ja jak Marcina nie ma zostaję sama bolące zęby a pogaduchy tylko z kotem to średnio fajna sprawa. Dlatego też jak tylko mam możliwość wyjeżdżam do Lubina do rodziny i znajomych. Będziesz zajęta zakupami to szybko Ci minie zobaczysz. No i naciesz się nim tak mocno jak możesz. A jakie miłe przywitanie będzie mhmh grinning smileygrinning smileygrinning smiley jak wróci ma się rozumieć. Dziękuję za info na temat glukozy baaardzo się przydałamały grymaśnik


Sylwuś na maila Ci doślę w przyszłym tygodniu. Tego jest cholernie dużo także nie ma problemu. grinning smiley Kochana co do pieniędzy ja Cię doskonale rozumiem bo my jakbyśmy mieli zostawić wszystko na listopad, grudzień to ja w życiu wszystkiego bym nie zakupiła. I tak jeszcze około 1500 zł pójdzie na resztę rzeczy więc wiem w jakim jesteś położeniu. Ja mam to szczęście,że wózek kupi ojciec tak to nie wiem jak długo na wymarzony musiałabym odkładać... ale nie łam się, dasz sobie radę buziak od dziecka Masz mężusia poradzicie sobie smiling smiley a zabobonami się nie przejmuj będzie dobrze musi być.
Co do ruchów maleństwa zobaczysz z każdym tygodniem będzie coraz większa "lambada" ja w nocy przez to jak Cypek kopie średnio do 2 spać nie mogę także wyśpij się póki możesz grinning smileygrinning smiley


Byliśmy dzisiaj na spacerze dwugodzinnym z M. Nie powiem kondycja już coraz gorsza sad smiley

Wy też macie wrażenie,że kobiety patrzą na was jakby was miały zabić? w sensie na wasz brzuch? bo ja odnoszę takie wrażenie jakbyśmy żyli w średniowieczu i dzieci pojawiały się znikąd..

Co prawda mężczyźni patrzą bardziej przychylnie ale ten ich wzrok dla mnie też jest dziwny, chyba,że tylko ja taka przewrażliwiona jestem?


Postaram się w tygodniu też was poczytać i dać jakiś wpis o ile tylko będziemy mieć dostęp do internetu także się mnie tak łatwo nie pozbędziecie.


Buziaki dziecko z grzechotką


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.