Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

gosiacek (offline)

27-09-2013 08:59:20

Kielce
Hej dziewczyny smiling smiley

Ja dołączam do nieszczęsnego grona zakatarzonych sad smiley Dopadł mnie straszny katar i jeszcze gorszy ból gardła. Ratuję się jak mogę, ale niewiele to pomaga sad smiley

Kasiu super, że u córci już lepiej! A co do brzuszka, to pewnie malutka się gdzieś wcisnęła i dlatego zniknął smiling smiley Podziwiam Cię, że dajesz sobie tak świetnie ze wszystkim radę. Jesteś niesamowita. Małe dziecko, w dodatku chore, ciąża, no i to nieszczęsne pisanie pracy i nauka. Nie wiem jak Ty to wszystko ogarniasz, ale mam nadzieję, że to już finisz i że świetnie wszystko zdasz i w końcu będziesz miała trochę luzu.

Olimpia wózek świetny. Bardzo mi się podoba i wydaje się naprawdę praktyczny, bodziaki słodziutkie smiling smiley To dość irytujące, że dla dziewczynek jest milion pięknych rzeczy aż trudno się na coś zdecydować a dla chłopców trzeba szukac i szukać, żeby coś fajnego wyhaczyć.

Madzia Ty też byś się pochwaliła, co nakupowałaś Cypkowi smiling smiley

Ja kreski z Bartkiem nie miałam wcale i teraz pewnie też nie będe mieć, za to pępek wyskoczył mi teraz strasznie szybko smiling smiley
Dziewczyny nie przejmujcie się tyciem aż tak bardzo, no chyba, że już Wam lekarz powie, że trzeba przystopować smiling smiley Ale póki nic nie mówi, to nie ma się czym stresować smiling smiley

U nas pogoda kiepska. Zimnoooo. Rano było tylko +1 aż strasz był wychodzić z domu. Do tego szaro, buro i ponuro. Zazdroszczę słonka smiling smiley

Jutro jadę z Bartkiem na pierwsze zajęcia w klubie mam. Zobaczymy jak będzie smiling smiley

Trzymajcie się cieplutko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gosiacek (offline)

27-09-2013 09:06:58

Kielce
Zapomniałam jeszcze zapytać Was o zakup wózków. Planujecie już teraz? Bo ja sie zastanawiam jak jest z gwarancją. Czy nie lepiej poczekać do grudnia, żeby później była dłużej. W sumie teraz jak kupimy, to będzie stał nieużywany i nic mu się stać nie będzie mogło a gwarancja szybciej się skończy. Nie zakładam od razu, że coś mi nawali, ale wiecie jak to jest...złosliwość rzeczy martwych jest wielka winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mniszka19 (offline)

27-09-2013 09:10:51

Kielce/ okolice
Gosiu tak to jest jak się wszystko na ostatnią chwilę zostawia,więc tu nie ma co podziwiać. Własnie mnie wczoraj Kamil zjechał, że mogłam się wcześniej za tą pracę wziąć bo wiedziałam od maja że w ciązy jestem i nie wiadomo jak się będę czuła no i że z dziećmi jest jak jest i nie zawsze jest czas a nie teraz to wszystko na szybko. Oj byle do wtorku bo w poniedziałek po południu jeszcze do dentysty muszę jechać bo czuję że mi się dziura w zębie robi;/ No i w poniedziałek zostawię Oliwię na noc u mamy i odeśpię za wszystkie czasysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

27-09-2013 10:21:03

A-stów
Kasiu dopóki w ciąży jesteś nie ma co gdybać, że to przyczyna jakiejś choroby smiling smiley skoro przed wszystko było wporządku to przyczyna leży najprawdopodobniej po stronie brzucha rosnącego, bo rośnie i jak nie ma miejsca to albo malenstwo albo wszystko w srodku poprostu akurat może uciskać na nerw w rdzeniu smiling smiley smiling smiley
Ja Cię rozumiem bardzo, bo ja zawsze tak samo wszystko na ostatnią chwilę zostawiam, bo "mam jeszcze czas" smiling smiley ale fakt tak jak Gosia pisze to godne pochwały smiling smiley

Gosiu fakt dla chłopca ciężko coś znaleźć, a co do wózka to ja poczekam do grudnia pewnie, chyba że jakaś promocja mnie zastanie wcześniej (o gwarancji nawet jeszcze nie myslałam hehe) smiling smiley w styczniu chcę już wszystko mieć smiling smiley
Właśnie Madziu miałas sie pochwalić zaraz zerknę na pocztę, ale wydaje mi się, że nie wysłałaś ;P


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

27-09-2013 13:11:49

Lubin, Leszno
Dzień dobry kochane


Dzisiejsza noc dla mnie to była jakaś tragedia. Nie mogłam usnąć do 4 w nocy przez to,że Cyprian sobie imprezę robiłgrinning smiley dlatego dopiero teraz się ujawniam smiling smiley

Sylwuś masz rację Marcin będzie za jakieś 2 godzinki młody rycerz więc już się nie mogę doczekać smiling smiley Co do towarzystwa osób pijanych ja nie lubię z jednego prostego względu- przed ciążą nie powiem żebym była abstynentem grinning smiley i wkurza mnie to,że zawsze jak wszyscy wokół mnie piją to nie dość,że robię za kierowcę to jeszcze za nianię smiling smiley dlatego też już zapowiedziałam M,że jak tylko urodzę to mam jeden weekend ( jak oczywiście wrócę do formy) dla siebie gdzieś idąc potańczyć smiling smiley Co do zdjęć Marcin ma kabel a właśnie wczoraj wyprałam i się suszą to tymi najładniejszymi się pochwalę jeszcze do niedzieli smiling smiley a pogoda i u mnie wietrzna acz bardzo słoneczna.


Dziewczyny tak żeśmy rozmawiały o choróbskach,że i mnie katar złapał sad smiley oby dalej nie poszło...


Kasiu to mąż kochany skoro chciał Cię w nocy ogrzać ciepłem swojego ciała grinning smiley no i oby zakupy były udane smiling smiley


Gosiu to widzę,że wszystkie zaczynamy chorować przez tą humorzastą pogodę moody smiley Co do wózków ja będę kupować a właściwie tylko wybierać najprawdopodobniej w październiku bo mój Ojciec z racji moich urodzin za niego płaci a będzie to o ile znajdę Tako Laret wolę żeby stął niż potem nie móc nic co mi się podoba znaleźć. A kochana jak ma się zrypać wcześniej to i tak się zrypie. Złośliwość rzeczy martwych. Ja zamierzam wszystko dla Cypka mieć kupione do grudnia co by się później nie martwić. Jak wyślę ciuszki Sylwii to i Tobie mogę wyslać jak coś. Co do ciuszków polecam Smyk, Hm, F&F, Disney i Next( z tym,że dwa ostatnie znajdziesz najtańsze na allegro)

Marta, Kasia i Sylwia to oby kręgosłupy przestały was boleć. Nie martwić się proszę to zapewne wina tego,że maluszek się rozpycha.

Olimpia najważniejsze żeby wózek Tobie odpowiadał smiling smiley super,że jako pierwsza się zdecydowałaś będziesz mieć wcześniej z tym spokój smiling smiley

Basiu shake to jakieś 600 kcal więc przyjmijmy,że to nasza dodatkowa porcja jak dla kobiety w ciąży. Ważne,że smakowało. Zobaczysz pójdzie w cycki nie w brzuch grinning smiley


Miłego dnia kochane ja odezwę się jutro po badaniach. :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mniszka19 (offline)

27-09-2013 13:44:17

Kielce/ okolice
Co do wózków ja z racji tego że mój mi nie przypadł do gustu i chcę się go pozbyć licytuję sobie ten [link widoczny po zalogowaniu] i mam nadzieję że się uda i nikt mnie nie przebijesmiling smiley Co prawda mężuś o niczym nie wie ale najwyżej postawię go przed faktem dokonanymsmiling smiley Jutro jadę do szkoły przedłużyć termin złożenia pracy u promotora bo nie mam wszystkich wpisów a nikt nie wie kiedy będą wykładowcy (standard oni chyba nie wiedzą czy żyją) no a jak tego nie złoże to skreślają z list studentów. No nic dzisiejszą nockę też sobie odpuszczę bo teraz mam co robić z moim małym wariatem który wystrugał wszystkie kredki w pokoju i w całym domu po roznosiła kolorowe obierki...
Madziu on mnie grzał telepatycznie ja przy stole nad ksiązkami a on rozłożony na kanapie tongue sticking out smiley
Sylwia ja nie piję bo nie lubię ewentualnie jakiegoś reddsa się od czasu do czasu napić czy winka wieczorkiem ale tak żeby na imprezach coś pić to nieee mimo że wszyscy ode mnie ze wsi myślą że jestem nie wiadomo jak rozrywkowa nie wiem czym sobie zasłużyłam na takie miano chyba tym że zawsze wszędzie z chłopakami chodziłam i nawet jak do szkoły sportowej chodziłam to na obozy jeździło 80 chłopaków i ja jednasmiling smiley Od kąd mam prwo jazdy jestem kierowcą na każdej imprezie i szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to smiling smiley
Padam dziewczyny a tu tyle jeszcze przede mnąsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

_Aleksandra_6 (offline)

27-09-2013 15:59:30

Jastrzębie Zdrój

Cataleya (offline)

27-09-2013 17:19:14

Bydgoszcz
Hej dziewczyny.
Właśnie wróciłam z zakupów i jestem padnięta. Kupiłam Anastazji kombinezon, czapke i szalik w smyku. A małej Alicji tylko getry w 5,10,15. Jestem bardzo nie pocieszona bo nie dostałam dla Nastki butów i już niewiem gdzie mam sie udać w ich poszukiwaniu. W H&M piękne ciuszki! kombinezony śliczne dla małych dzieci ale ja mam po Nastce kombinezony 4 bo ona wrześniowa wiec co chwila nowy kupić musiałam bo troche w nich pochodziła. A mam jeden piękny w panterke z uszami i łapkami z mothercare wiec nie będe dokupować Następnego.
Mniszka uwielbiam żółte wózki!smiling smiley oby udało Ci sie wylicytowaćsmiling smiley

musze lecieć dopisze coś potem jeszcze buziaki:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

27-09-2013 21:28:32

Bydgoszcz

bllondii (offline)

28-09-2013 10:29:57

A-stów
O widzisz Madziuś jaki Twój synuś rozbrykany hehe mój jeszcze aż tak popalić mi nie daje, ale to pewnie kwestia czasu smiling smiley Twój mezczrzna juz przy Tobie i dzisiaj wizyta ;D czekamy na relacje i ewentualne zdjecie smiling smiley no i zdjecia ubranek rzecz jasna grinning smiley
Też robię za kierowcę eh... a nie lubie być wykorzystywana, no ale jak po mieście i o normalnej porze to mogę, gorzej jak musze jechać w nocy po 15-20km nie znosze tego ;/ nie lubie w nocy jeździć, bo się przyznam że się boję że jakiś zwierzak mi wyskoczy i słaba widoczność jest.
Mnie choróbsko (żeby nie zapeszyć) jeszcze nie zlapało, ale ja ogólnie praktycznie wogle wcześniej nie chorowałam smiling smiley
A co do kręgsłupów to przewiduje, że lepiej nie będzie tylko co raz gorzej, bo co raz większy ciężar będziemy nosić przed sobą hehe smiling smiley dla synusia wszystko zniosę smiling smiley

Kasiu wózek fajny grinning smiley i czarno-żółty taki jak mi się podoba grinning smiley więc powodzenia w licytacji! smiling smiley
Ja nie powiem, wielką zwolenniczką picia nie bylam przed ciążą, ale raz w tyg wypiłam piwko albo winko smiling smiley i co jakis czas gdy ciężki okres byl sie odstresowywałam większą ilością alkoholu smiling smiley a teraz czuje sie czasami, jakbym przed ciaza piła codziennie, tak mi tego brakuje chwilami hehe

Olimpia fajnie że zakupy udane, chociaż nie w pełni, ale moze na allegro popatrz jak w sklepach znaleźć nie mozesz smiling smiley
I fajne te paczki ciuszków co wysłałaś i jak na razie nie drogo stoją smiling smiley

Czas ogarnąć troszkę w pokojach i się zacząć zbierać dla mamy (męża) pomóc w przygotowaniach smiling smiley

Trzymajcie się smiling smiley postaram się wpaść dzisiaj poczytać jeszcze co u Cyprianka smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.