Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

moniczka1404 (offline)

07-10-2012 15:35:44

Oka gratukuje - ale szok, duzo duzo zdrowka dla wassmiling smiley

Megutka ale Twoj bobo tak fajnie wyglada, slodziak...

Paulinka, Agul, Staraczka ja tez nie moge doczekac sie i tez zazdroszcze, jutro o 10 mam ktg i zobaczymy...myslalam ze tylko ja wyczekuje na jakis bol, skurcze - zwariowac idzie!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

07-10-2012 15:47:13

niemcy
Pony - Gratulację Wielkie !!!

Oka - Gratulację i zdrówka dla Synka smiling smiley Wielka niespodzainka !!

Dziewczyny u mnie nici zero czego kolwieksad smiley jak ja Wam zazdroszcze pociech i wszystkiegosad smiley a ja czekam.

mam pytanie słuchajcie lekarz powiedziaął ze mała ma głowke na dole i na USg tez pokazywal . ale mam wrazenie jakby nie była do konca odwrocona bo za kazdym razem sie wypina na prawa strone i kopie w prawe zebra nigdy na lewej stronie? to normalne czy ona sie nie odwrociłą bo juz sama nie wiem?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

noela84 (offline)

07-10-2012 15:47:14

Lublin
hej,
28 wrzesnia o 20.10 przyszedł na świat nasz Szymonek smiling smiley
Poród siłami natury, przez 3 i pół godziny, waga 3520 g i długość 53 cm.
Wszystko okej,
Pozdrawiam

staraczkaKLA (offline)

07-10-2012 17:05:59

Emilka ja tez jestem bardziej skopana z jednej strony. nie wiem czemu tak jest. lekarz powiedzial ze jak ulozenie jest glowka do dolu, nie pamietam jak to sie nazywa to jest dobrze i ze jak przyjdzie pora to dzidzius sie calkiem wstawi w kanal rodny. teraz jest tylko skierowany w tamta strone/ chyba..
Noela gratulacje kolejny maluszek!! jejku dopiero 7 a tu juz cala gromadka! duzo zdrówka i czekamy na dokladny opis i zjdeciawinking smiley


jak nic mowie wam ze ja bede lazic i lazic i lazic do konca miesiaca albo i dluzej!!

teraz mnie troche brzuch pobolewa i twardnieje ale nie wyszedl mi ten czop a chyba ma wyjsc wczesniej nie??

oka82 (offline)

07-10-2012 17:20:46

Kraśnik
Dziewuszki dziekuje za mile slowa mi nie bylo nic wiec wiecie ngd nic nie wiadomo rano obudzilam si z krwia w majtkac i zaraz mi galareta czarna wyleciala o8 bylam w szpitalu okazalo sie ze rozwarcie juz na 8palcow o 10:40 dostalam oxy o 11zaczela sie akcyja i o 11:15 cudownot cie urodzil ja jak mlody bog nie popekalam nie nacinali mnie takze czuje sie barrzo ok no i wam zycze kolejnych rozpakunkow buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misiak (offline)

07-10-2012 17:38:28

noela - gratulacjesmiling smiley jesteś kolejną która miała być październikóweczką a już wrzesiań przyniósł rozwiązaniesmiling smiley

Oka - ale Ci zazdroszczę że nie musieli Cię ani naciąć ani sama nie popękałaśsmiling smiley i w ogóle super że poród taki ekspresowysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinka25 (offline)

07-10-2012 18:16:32

Stargard Szczeciński
Agul to nie koniecznie musi być tak ze mama przenosiła ciążę to i ty przenosisz. To raczej nie ma nic wspólnego. A szkodasad smiley moja mama urodziła mnie i siostrę przed terminem, tesciowa swoich trzech synów nosiła każdego 8,5miesiaca...a ja juz dzień po terminie siedzę i odbieram glupkowate telefony i smsy czy juz?? Ja córkę też urodziłam w 38tyg i nie wiem dlaczego syn ani myśli wylazic... Chciałabym żeby to było rodzinne, ale nic z tegowinking smiley

Nawet męska rozmowa męża z brzuchem nie pomoglasmiling smiley nie ma ojciec autorytetu u syna naraziewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 18:19 przez Paulinka25.

basiasz (offline)

07-10-2012 19:19:24

Cieszyn
Wiadomość od Koniczynki: ''podaję dokładne wymiary bliźniaków.ola waga 2940 długość 52 cm. Kuba waga 2750 długość 52 cm.pozdrawiam wszystkie rozpakowane i nierozpakowane dla wszystkich które czeka cesarka to info że da się przeżyćsmiling smiley ''

I kolejna po moim pytaniu jak się czujesmiling smiley : ''czuję się znośnie, sama cesarka super ale pierwsze wstawanie dramat,teraz jest lepiej o mam nadzieję że najpóźniej we wtorek będziemy w domku''.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.