Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

Agul (offline)

07-10-2012 22:41:21

Poznań
bbkasia no byłby numer, nie ma co,bo my wszystko w dziewczęcych raczej kolorach mamysmiling smiley A znam przypadki że całą ciążę dzidzia była dziewczynką a potem przy porodzie okazywało się że jednak jest chłopaczkiemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

bbkasia (offline)

07-10-2012 22:45:55

N.Y STRZEGOM
agul nie chce cie martwic ale ja tez znam taki przypadekwinking smiley ale mam nadzieje ze u was bedzie okismiling smiley
ja czekam na swojego Adasia z utesknieniem i tez sobie nie wyobrazam Adasi.hahahhhahh


[link widoczny po zalogowaniu]

bbkasia (offline)

07-10-2012 22:47:29

N.Y STRZEGOM
co jest z suwaczkiem za kazdym
razem mam go wkleiac?


[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

08-10-2012 08:54:04

Kędzierzyn-Koźle
Witajcie po tygodniowej nieobecnosci...
Maz przyjechal z delegacji i teraz pracuje na miejscu wiec jak jest popołudniu to jakoś niemam czasu zeby siedziec przy kompie.Ostatnio Wiktor tez przyszedl z przedszkola i wieczorem dostal gorączki i przez wekend chorował. We wtorek poszedł już do przedszkola ale zdążył zarazić męża i mnieeye rolling smiley
W czawrtek byłam na wizycie i niunia ważyła 3100gram ale ja za bardzo w tą wagę nie wierzę bo już się z Wiktorem przejechałam jeśli chodzi o wagęsmiling bouncing smiley15 października mam się wstawić do szpitala i niby tego samego dnia mam mieć cc.Już mam stracha i myśle cały czas o tym...Dziś jeszce muszę jechać do lekarza bo będę miała robiony test na tego paciorkowca i od razu mam dostać wynik.Zobaczymy co lekarz powie bo może sie coś jeszcze zmienić w kwestii cc.
Maz ma dzis przeprawe w pracy bo jego kierownik niezadowolony ze on nie pojechał dziś w delegację na tydzień.Mąż mu powiedział, że jak jego żona będzie w końcówce ciązy a będzie delegacja to czy on będzie taki chetny na delegacje. Suma sumarum musi iść do szefa powiedzieć dlaczego w deleagcję nie pojechałeye rolling smiley
Agul bardzo fajny kombinezoniksmiling smileyJa tez znam przypadki ze przez caly okres ciazy miala byc dziewczynka a wyskoczyl chlopakthe finger smileya zreszta takiemu malenstwu to we wszystkim ladniegrinning smileyWiktor jak był malutki a ktos zagladal do wozka to zawsze mowili jaka sliczna dziewczynkawielkie oczypomimo ze caly na niebiesko był ubranytongue sticking out smiley
Marciak ta twoja teściowa jest okropnamoody smileydobrze ze masz teraz troche spokojuthe finger smileyOj tych boli nie zazdroszcze...Tydzien temu miałam skurcze co 8 minut w nocy ale przeszlo.Moj juz chodzil tam i z powrotem i zagladal do pokoju i sie pytal czy to juz czy jeszcze nieeye rolling smileyale wszytsko przeszlo tylko chwilami boli mnie jak na okres ale poboli i puszcza...
Basiasz bardzo fajny wózekthe finger smileymi sie tez on podobal ale kupilismy uzywany z tako jumper x i tez jest oksmiling smiley

Serdeczne gratulacje dla Pony,Noeli, Koniczynki, Oki z okazji narodzin ich dzieciaczkówurodzinowe balonikiniech Wam zdrowo rosnąhot smiley
Gratulacje tez dla reszty mam które niechcacy pominelamconfused smiley
ok ja tezraz ide troche ogarnac mieszkanko i musze pojechac po wyniki badan do przychodni zeby lekarz je wpisal jeszce w karte dzisiaj...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

08-10-2012 09:21:39

Kraków
CZeść dzewczyny, dziś idę znów do gnekologa, żeby zobaczył czy coś sie rusza, ale on bada tylko szyjkę, żadnych skurczy, tak ze pewnie nic mi to nie da. Martynka jednak sie rozchorowała....ma lekką gorączkę, glut neduży ale zielony i czerwone mgdałki.dzis na 14-stą do lekarza to zobaczymy co to. moze szybko przejdzie. tylko ze teraz to bym ne chciała rodzić, chyba że po południu sie zacznie. bo nie ma kto z nią zostać, wiec jak sie w dzien coś zacznie to tylko mnie mąż do szpitala odwiezie. ale mysle że nie urodze w 2 godziny, a w tyle teść jest w stane do nas dojechać. została w domu, bo jak poślemy ją do złobka, to tylko się gorzej rozchoruje, to lepiej niech siedzi i sie kuruje, zeby była zdrowa jak dzidzia sie urodzi.
ale już nas dużo rozpakowanychsmiling smiley mój mąż też twierdzi ze u nas jednak będzie chłopczyk, ale ja myślę ze dziewczynka.on raczej chciałby żeby to był chłopczyk, każdy facet chce mieć syna. ja chyba wolę mieć dwie dziewczynkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patka1818 (offline)

08-10-2012 09:30:47

Słupsk
witam was dziewczynki
nie mam czasu aby poodpisywac ale WIELKIE GRATULACJE DLA NOWYCH MAM smiling smiley oby maluszki zdrowo sie chowaly.
Oka gratuluje niespodzianki podczas porodu smiling smiley
Ja zaraz jade do szpitala po odbior wynikow na tego paciorkowca. I mam taka prosbe wyslala by mi ktoras swoj numer na poczte poniewaz chcialabym was jakos poinformowac jak cos bedzie sie dzialo. Jak narazie u mnie falszywe znaki wieczorem mialam skurcze co 15 minut takie dosc dlugie ale jak sobie pochodzilam to sie skonczyly ale od rana mam takie parcie na pachwine ze to szok chodzic nie moge i caly czas z pochwy leci mi taka zoltawa wydzielina dosc wodnista. Jak tylko wroce z wynikami to zadzwonie do swojego gina i go o tym poiformuje.
A wiec bede wieczorem to sie odezwe i poczytam was do konca smiling smiley
Milego dnia zycze :*
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 09:33 przez patka1818.

Emilka21 (offline)

08-10-2012 10:12:19

niemcy
Witam z rana.

Mierzyłam sobie cisnienie o 5 rano 197/97 a teraz 193/103 wiec dzis u lekarza bede to musze powiedziec bo zaczynam sie bac ze takie wysokie jest dla tego pewnie wczoraj było mi tak nie dobrzesad smiley

Dziewczyny te co maja dzis wizyte trzymam kciuki zeby było wsjo ok i ruszyło sie :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinka25 (offline)

08-10-2012 10:30:10

Stargard Szczeciński
Marciak - wybacz ciekawość, ale twój maz jest strażakiem czy policjantem? Pisałaś ze zabezpieczał wypadek, i obudzilas moja nieposkromiona ciekawoscwinking smiley

A u mnie dalej cisza... Drugi dzień po terminie... Dziś o 16:00 mam wizyte u gin to się może czegoś dowiem... Juz mi wszystko jedno zaczyna być, czy mnie pitną, czy dostane ta cholerna kroplówkę z oksy... Byle juz tulić zdrowego synka, nie martwic się objawami przenoszenia i mieć te dolegliwości ciążowe za sobą na zawsze...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.