Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

patka19841 (offline)

08-10-2012 14:17:00

Gdańsk
marymary- trzymam kciuki za Was smiling smiley


maniurka - gratulacje smiling smileysmiling smileysmiling smiley

do wszystkich po terminie !!!!!!!!!!! Trzymam kciuki zebyscie nie musiały czekac jak ja przy pierwszej ciąży,dwa tygodnie po terminie i tez sie nic nie działo jeszcze... ;/ abyscie sie posypały teraz wszystkie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiawidz (offline)

08-10-2012 14:50:54

Podlesie
Witajcie
5.10.2012 o godz 9.35 urodziła się Marysia ma 54 cm, 3400 g jest cudowna, wczoraj wyszłyśmy do domku
Nie pisałam wcześniej bo nie miałam jak. Poród ciężki ale było warto;-) trzymamy kciuki za was wszystkie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misiak (offline)

08-10-2012 15:02:43

kasiawidz - wielkie gratulacje, ale Ci dobrze że już w domku z malutką Marysią jesteściesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

08-10-2012 15:19:18

Gliwice
Kasiawidz wielkie gratulacje!! smiling smiley

Misiak, agnesss i inne-kiedy nasza kolej? smiling smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 15:20 przez AnimaVilis.

bbkasia (offline)

08-10-2012 16:07:37

N.Y STRZEGOM
maniurka gratulacjethe finger smiley
kasiawidz superrr gratuluje
jak tak bedzie dalej to do polowy pazdziernika sie wieksza polowa rozpakuje hehhehe,tylko pozazdrscic dziewczyny
dziewczyny czekamy na relacje z porodu .sorki ze ja tak z buciorami w wasze forumsmiling smiley ale od zawsze was podczytywalam ,tylko pisac jakos nie mialam odwagi
i czasu.wybaczcie


[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

08-10-2012 16:51:13

niemcy
Maniurka- Gratulację !!
Kasiawidz- Gratulacje !!


Po wizycie u gina moje cisnienie 180/100 i nie spadało KTg nic nie wykryło ale jutro o 8.00 mam wstawic sie do szpitala bo mam zawysokie cisnienie!!! wiec moze urodze


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

08-10-2012 17:18:22

Cieszyn
Pisałam z Pony i bidulka ma kamienie na nerkach,będę je rozbijać. a Mikuś dalej w inkubatorze i antybiotyki dostajesad smiley

Pisała też Gosia pytała co tam u was i że dziś wychodzą do domku z Madziąsmiling smileyi ma nadzieje że szybko zawita na forumsmiling smiley

Agness no to teściowie się spisalismiling smiley oby tak dalejsmiling smileybo moja teściowa nadal zero zainteresowania nie mówiąc o jakiejkolwiek pomocy,może i dobrzesmiling smileyniech się charknie w d.... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

08-10-2012 17:28:57

Kraków
Maniurka i Kasiawidz-gratulacje!!!!
Emilka rzeczywiście bardzo wysoke to ciśnienie, może rzeczywiście poród tuż tuż...ja też dzień przed porodem miałam wysokie...
Ja po wizycie już, ale niestety mam jakąś infekcję w moczu, dobrze byłoby to wyleczyć przed porodem, żeby dziecko się nie zaraziło...No i Martynka chora...teraz to bym chciała urodzić jednak za jakieś 5 dni, bo się mi troche pokomplikowało. moja szyjka od zeszłego tygodnia nic się nie zmieniła-ale lekarz mówi że to bez znaczenia teraz-jedne kobiety chodzą z rozwarciem przez miesiąc przed porodem, a inne mają niezgładzoną a potrafi się w ciągu 2 godzin rozwarcie zrobić. To już jest ten etap ciąży że w każdej chwili coś moze zacząć się dziać. więc środa-czwartek na ktg do szpitala.
Agness fajnie z teściami, że chcą tak prezent zrobićsmiling smiley u mnie kupuja tylko kolorowanki za 2 złote i grzechotki po tyleżgrinning smiley eh, machnęli by się na jakiś leżaczek albo chociaż pieluchy. w końcu to ich syn ma problemy z pracą, nie ja i nie przeze mnie z kasą kruchotongue sticking out smiley własną frmę ma od czerwca i choć zleceń jest całkiem ok to po prawie roku bezrobocia nie stanęliśmy na nogi jeszcze. no ale i tak nam pomagają z tym kredytem a właściwie z mieszkaniem, bo kredyt i mieszkanie ich, więc nie mam co narzekać (czasem mnie tylko nachodzi myśl co ja z tego będę mieć w razie jakby między nami się popsuło...na własność mam tylko pół miejsca parkingowego hehsmiling smiley ja też zazdroszcze tym które już urodziły, ale ja poczekałabym jeszcze tak do piątku-sobotysmiling smiley
Szkoda mi Martynki, widać że katar ją męczy, niby lekka gorączka, nic nie daję na zbicie niech powalczy.wreszcie usnęła, a jak wieczorem będzie powyżej 38 to wtedy ibuprom dam. pediatra mówiła, że to coś wirusowego. właściwie tylko katar ją męczy jak śpi, poza tym aktywna i apetyt ma to jest szansa że wyleczy się do końca tygodnia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.