Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

basiasz (offline)

07-10-2012 19:23:11

Cieszyn
I dokładna treść wiadomości wczorajszej od Pony : ''witaj Basiu dzisiaj o 6 rano urodziłam Mikołajkasmiling smiley mały jest w inkubatorze ,bo coś ma z oddechem,przez te leki co brałam. Waży 3500,poród był bardzo ciężki,bo szyjka nie przygotowana i do tego ból nerki masakra całą noc rodziłam.jak nabiorę sił napiszę. pozdrowieni dla was kochane i dzięki za pamięć i wsparcie''


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

07-10-2012 19:39:41

.....
O mamo jaki wysyp!!!!!!!!!grinning smiley

Oka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Ale niespodzianka hehehgrinning smiley Synek śliczny!grinning smiley Czekamy na imięsmiling smileysmiling smiley A poród expresowy miałasgrinning smiley szok!

Noela GRATULACJE!!! Mam nadzieje,ze nas odwiedzisz i pokazesz maluszka!

Koniczynka Dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do domu. Czekamy na fotki blizniakówsmiling smiley

Pony Tobie równiez oraz Mikusiowi życze zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia! Buziaki dla Ciebie kochana!:*

basiasz (offline)

07-10-2012 19:44:19

Cieszyn
A ja nadal 2 w 1,ale mam nadzieję że maks tydzień i urodzęsmiling smiley bo tak bym chciałasmiling smiley we wtorek wizyta więc zobaczymy co doktorek powiesmiling smiley
Wczoraj zakupiliśmy wózek i jednak padło na [link widoczny po zalogowaniu] kolor turkus smiling smileyna żywo wygląda 1000 razy lepiejsmiling smiley heh


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

07-10-2012 19:51:19

przezywam zalamanie nerwowo ciazowo jakies tam

wlasnie ogladam papiery z ostatniej wizyty, te wymiary itp
i termin porodu wg ostatniego usg to 29 pazdziernik.
!!
a jak bede tak chodzic i chodzic jeszcze cały miesiac???

basia wozek fajnysmiling smiley solidnie wyglada!
wlasnie mamuski rozpakowane czekamy na zdjeciawinking smiley

monia138 (offline)

07-10-2012 20:06:24

Cieszyn
hej
gratululacje dla tych wszystkich które już się rozpakowały

Basia wózek fajny

Ja właśnie karmię Julke która nie chce spać, mała fajnie przybiera na wadze, wczoraj odpadł jej kikut z pępka a w piątek już byliśmy na pierwszym spacerku smiling smiley brakowało mi tego


[link widoczny po zalogowaniu]

bbkasia (offline)

07-10-2012 20:15:09

N.Y STRZEGOM
witam wszystkie dziewczyny te w 2-paku i te juz rozpakowane a widze ze jest was troche!!

na pewno mnie nie pamietacie ale zagladałam tu juz wczesniej .ja nadal w 2-paku chociaz termin mialam na 4 pazdziernikathumbs down .dopada mnie juz straszna chandra i mam wrazenie ze nigdy juz nie nastopi ten wspaniały dzien.2 tygodnie temu wyladowalam w szpitalu ze skurczami co 4 minuty ,trwaly 7 godzin i co? nic ,rozwarcir tylko na 2 palce i skorcze za slabe ,odeslali do domku i tak do tej pory chodze sobie i nic sie nie dzieje.w srode mam wizyte i bedziemy ustalac termin do szpitala na wywolanie.jestem juz zmeczona tym wszystkim tym bardziej ze to moja druga ciaza ,a córcia urodzila sie w 39 tygodniu bez niespadzianek i falszywych alarmow.sorki ze ja tak o sobie!


pozdrawiam wszystkie rozpakowane dziewczyny ,wracajcie szybciutko do zdrowia


[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

07-10-2012 20:42:30

niemcy
Gosiu- śliczny wózek, widac że solidny.

staraczka- 29?? to jesscze troszke ale na pewno urodzisz prędzej smiling smiley trzymam kciuki smiling smiley

A ja dziś mam straszny dzień ! tragedia mam ochote wyciagnąć z brzucha małą siła. jutro o 15 do lekarza zobaczymy czy jakies skurcze sa. dzis zrobiłam spory spacer i nic. ale czuje sie jakbym miała umrzec zaraz od rana na wymioty mnie bierze , i cisnienie mam bardzo wysokie 190/100 pozniej 157/90 a jesszcze pozniej 139/70 nie wiem moze cos sie szykuje ale nie wierze. mała ciagle w prawym boku jest ułozona i kopie sad smiley

Moze zrobi nie spodzianke rodzica i wyskoczy 9 pazdziernika w 2 rocznice slubu hehe a jak nie to ustalenie kiedy do szpitala na wywołanie.

Paulinka- trzymaj sie bo musimy sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bbkasia (offline)

07-10-2012 20:47:01

N.Y STRZEGOM
ta bezradnos doprowadza do szału ,ale trzeba pozytywnie myslec to moze szas szybciej zlecispinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

07-10-2012 20:49:51

Poznań
Wiadomość od Maniurki:"Ja już spakowana,jutro o 5.30 kierunek porodówka. Mam mega stresa! Jak zawału nie dostanę przez noc będzie bardzo dobrze. Boję się chyba bardziej niż za pierwszym razem. Pozdrawiam wszystkie mamuśki i październikowe dzieciaczki."


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

07-10-2012 20:51:06

Poznań
Ja też zaliczyłam spacer i nic... Oszaleję od tego czekania i nasłuchiwania...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.