Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

marciak (offline)

07-10-2012 20:58:31

Pułtusk
Wy to nawet w weekend nie możecie trochę zwolnić z tym pisaniem??
nie mam siły was czytaćsad smiley jutro rano zaglądnę na dłużejsmiling smiley

Właśnie wróciłam do domku, wykąpana, najedzona czekam na M jak z pracy wróci.. Choć chyba będzie to nie szybko bo na służbie trafił mu się wypadek śmiertelny i musi zabezpieczać.. Może na 1 do domu dotrzesad smiley

Po szkole w miarę, małą jakoś strasznie kopie dziś.. A raczej mocno się przeciąga, co bolisad smiley
No i do tego mam mega wielki problem z zaparciamisad smiley nie miałam ich do tej pory a od 3 dni ledwo chodzęsad smiley musze iść do apteki jutro bo mi brzuch rozwali z tego bólusad smiley powiedzcie mi co jest na tę dolegliwość dobre? Xenna? Czy siemię lniane?

No i pozbyłam się nawiedzonej teściowejsmiling smiley dziś pojechała do szpitala.. Mam nadzieję że posiedzi tam z tydzień przynajmniejsmiling smiley wczoraj nie chciało mi się już kompa włączać wieczorek a miałam wam napisać co szanowny babsztyl sobie wymyślił: no więc zapytała M (a ja siedziałam mu na kolanach więc też tam byłam) czy jutro do niej przyjedzie przed operacją bo nie chce być sama, a ja mogę sobie sama do kliniki jechać.. a co tam.. Zapytałam jak sobie to wyobraża to stwierdziła że Bogdan (jej zięć) jak jechał do szpitala to pojechał autobusem i jakoś mu się nic nie stało.. od przystanku tam jest blisko do kliniki.. myślałam że M zrzuci mnie z kolan na podłogę tak się wkurzył że aż wstałsmiling smiley no i zaczęła się kolejna wojna, bo to ja niby szukam dziury w całym.. a na koniec stwierdziła że możemy jechać rano jak coś on mnie tam zostawi a do niej przyjedzie.. szoksmiling smiley normalnie szoksmiling smiley ale to jest nawiedzone babskosmiling smiley

ale co tam o niej wredne babsko trzeba tępieć a nie się nad nią jeszcze rozczulaćsmiling smiley

Gratulacje dla kolejnych mamusieksmiling smiley normalnie ten październik zaczął się od wielkiej ilości rozpakowańsmiling smiley ciekawe kto następny..

U nas jak na razie bóle jak przy okresie, do tego boli kość łonowa i skurcze bardzo nieregularne.. Co 30 minut i więcej.. Więc chyba jeszcze nie czas choć zobaczymy co powie jutro gin na wizyciesmiling smiley M chce ze mną jechać z samego rana i zmusić mała do wyjścia już bo się doczekać nie możesmiling smiley zobaczymy jutro jak to wszystko u nas postępuje.. oby do przodu..


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

bbkasia (offline)

07-10-2012 21:17:21

N.Y STRZEGOM
maniurka nie stresuj sie wszystko bedzie okismiling smiley

pomysl o malenstwie i stres odejdzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

07-10-2012 21:23:57

.....
Basiasz Bardzo fajny wózeksmiling smiley I cena też..

Emilka To Twoje cisnienie jest jakos niepokojaco zbyt wysokie.. moze lepiej jedz na IP i niech to sprawdzą.. Chyba,ze to przez jakis stres albo nerwy?? Ale jakby nie było takiego cisnienia nie powinnas miec!

bbkasia No ja Cie w ogole nie pamietam.. ale mam nadzieje,ze bedziesz tutaj zaglądac. Wspołczuje Ci tego,ze juz jestes po terminie i dzidzia nie chce wyjsc.. kolejny uparciuszeksmiling smiley

Maniurka Super,ze jutro bedziesz miała wkoncu cc i córcie przy sobiesmiling smiley Bedzie dobrze! Trzymaj sie kochana!

Marciak Ale ta Twoja tesciowa to diablisko wcielone.. oj ja bym ja chyba rozszarpała..zazdrosna jedza!:/

A tak w ogole to ja bym proponowała wziac sie za tabelkę bo marnie wygladawinking smiley i dzieciaczków juz sporo doszło a wpisów nic a nic..thumbs down

Gardło mnie okropnie boli i katar nie daje spokoju.. kolejna ciekawa noc mi sie szykuje..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 21:26 przez Agnesss1987.

sandra1987 (offline)

07-10-2012 21:50:03

Bytom/Dublin
Bosz, mialam nadzieje, ze bede miala szanse dzis cos odpisac i opoczytac ale lipa. Zamiast miec pomoc to jeszcze bardziej latam. Niestety z moja babcia coraz gorzej, gada gada gada a co najgorsze to ciagle to samo gada. Mama ciagle mnie poucza i kloci sieze mna jak mam dziecko wychowywc. Ciagle mu za zimno, przeziebia sie i w ogole... Ah juz mam ich dosycsad smiley obawiam sie, ze nastepnym razem jak bede miala szanse posac to po tym jak wyjada:/


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka1404 (offline)

07-10-2012 21:50:38

Basiu wozek fajnysmiling smiley) a powiedz mi w tym jest fotelik do auta czy nie?

Emilka moj gin mowil ze jak takie cisnienie to mam jechac natychmiast do szpitala, bo to niebezpieczne dla dziecka, lae nie chce Cie straszyc...

Maniurka - wierze ze masz cykora, lae pomysl sobie ze bedziesz juz miec dzidzie przy sobie, a my tutaj nadal czekamy!

Bbkasia - ja tez sie przyznaje ze Ciebie nie pamietam, moze to skleroza ciazowa...odzywaj sie do nas czesto, ja to ostatnio bardzo czesto zagladam i tylko czytam ktora rozpakowana, jakos u nas poszlo szybko oby tak dalej...fajnie jest czytac jak tak sie ciagle czeka, pelno niepewnosci.

Marciak - Twoja tesciowa to egoistka i zazdrosnica i tyle! Dobrze ze m. jest za Toba, bo inaczej to tylko pociac sie...

Agness - ja chyba wezme sie za tą Tabelke, bo moj m na nocce...

Agul - ja tez nerwy, wczoraj placz i tylko sms i tefony - i jak? juz sil brakuje na to wszystko!

a moj pies chory, kaszle, przewracal sie dzisiaj - juz myslalam ze koniec, normalnie zalamka totalna, ale pilnowalam go cale popoludnie i juz lepeij, on dla mnie jak synus...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaskatk (offline)

07-10-2012 21:54:59

Gliwice
Dziewczyny gratuluję szczęśliwych rozpakowańsmiling smileyzdrowia dla maluszków.
Oka Ty to miałaś poród marzenie i jeszcze z niespodziankątongue sticking out smiley
Maniurka spokojnej nocy o ile to mozliwe, trzymaj się dzielnie i szczęśliwego rozwiązaniasmiling smiley
Jutro też mnie czeka wizyta u ginki i nareszcie zostane odkorkowanasmiling bouncing smiley wiec mam nadzieje, że jakoś teraz już szybciej pójdzie i max tego 22 Łucja bedzie z namismiling smiley
Agness zdrówka i przespanej nockismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

bbkasia (offline)

07-10-2012 22:17:05

N.Y STRZEGOM
sandraz babciami to tak juz jest.mosza sobie pogadac.
moniczka postaram sie czesciej pisac tylko ta zmiana czasu troszke mi przeszkadza ale obiecuje ze bede juz na biezaco
pozdrawiam dziewczynki i spokojnej nicki zycze,bo u mnie to dopiero16 caly dzien przedemnawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

07-10-2012 22:30:15

Poznań
Marciak ja też uważam że twoja teściowa to zwykła zazdrośnica. Twój m to jej jedyny syn,prawda? To wszystko tłumaczy...Dobrze że on stoi po twojej stronie i że ty też nie dasz sobie w kaszę dmuchać bo do nerwicy by cię doprowadziła.

Wygrałam dzisiaj kombinezonik [link widoczny po zalogowaniu] ale co ja zrobię jak się Marcelina okaże Marcelem,jak u Oki?smiling smiley

Siedzę i wsłuchuję się w brzuch. Wykorzystałam m grinning smiley i czekamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

bbkasia (offline)

07-10-2012 22:39:09

N.Y STRZEGOM
agul ale by byl numer co? a tak wogule to kombinezon sliczniutki


[link widoczny po zalogowaniu]

bbkasia (offline)

07-10-2012 22:40:32

N.Y STRZEGOM
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.