Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

Paulinka25 (offline)

06-10-2012 16:12:32

Stargard Szczeciński

patka19841 (offline)

06-10-2012 16:46:26

Gdańsk

staraczkaKLA (offline)

06-10-2012 17:55:42

Pony Gartulacje! doczekalas sie, a mialas byc razem z nami pod sam koniec. smiling smiley teraz tylko duuuuzo zdrówka dla Ciebie i mikusia. oby bylo juz tylko lepiej! trzymaj sie kochana!

ja juz wrócilam. nogi mi w duuuuuuupe wlazly i nic nie kupilam;/ nawet kawy a mialam mega smaka na takie late z karmelem, no ale 12 zl za 250 ml to troche za duzo i dalam sobie spokoj.

wydaje mi sie ze brzuch mi opasl jeszcze nizej niz byl wiec moze to juz niedlugo?? wogole jakos mnie troche pobolewa, no ale duuuzo sie ochopdzilam i ojezdzilam wiec to pewnei normalne.

wezcie takie ceny w tych sklepach ze glowa mala. musze poszperac na allegro bo z tego co widze to kilkadziesiat zl w kieszeni!

ide skonczyc sprzatac, umyc podogi i bede lezec plackiem. az do rana.

marciak (offline)

06-10-2012 19:55:42

Pułtusk
normalnie szoksmiling smiley tylko 2 dni was nie czytałam a tu już tyle rozpakowańsmiling smiley

WIELKIE WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH MAMUŚsmiling smiley SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I DO DOMKUsmiling smiley

poczytałam was ale nie mam siły pisać.. jestem wykończona ta szkołąsad smiley zajrzałam tylko aby dać znać że u nas wsi okismiling smiley mała chyba lubi klimaty szkolne bo jest na zajęciach taka spokojna że szoksmiling smiley nie do poznania dziecko, za to w drodze powrotnej w autobusie nie daje spokoju.. i czasem nie wiem już jak mam siedzieć bo się tak maluszek wyginasmiling smiley

Jutro kolejny dzień siedzenia na wykładach, koszmar.. ale jakoś damy radę.. wykłady są w miarę spoko więc jakoś się wytrzymasmiling smiley

Już nie mogę doczekać się poniedziałkusmiling smiley może mnie zostawi w szpitalu? Jakbym chciał już urodzić.. Jak tak czytam o tych waszych rozpakowaniach to aż żal że człowiek jeszcze musi chodzić z tym brzucholemsad smiley ale co tam, już bliżej jak dalejsmiling smiley może w poniedziałek przyjdzie łóżeczko dla maluszka?

Dobra zmykam spać bo jutro znów o 5 pobudkasad smiley

Miłej niedzieli i kolejnych rozpakowań życzęsmiling smiley


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinka25 (offline)

06-10-2012 20:15:17

Stargard Szczeciński
Dziś w końcu ufarbowałam włosysmiling smiley Farba stała od 36tygodnia i już się nie mogłam doczekać! Odrosty na kilometr, włosy w kilkunastu kolorach, aż nie mogłam na siebie patrzeć, źle się czułam! Wszyscy mi odradzali farbowanie, bo przesądy że rude dziecko będzie itd... Jednak dziś kiedy znowu nic się nie dzieje a wizja przenoszenia ciąży stała się faktem praktycznie, postanowiłam poprawić swój wygląd i nastrójsmiling smiley Od razu mi lepiej!

Aż wstyd był pokazać się ludziom. Dziw że mąż mnie nie zostawiłgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

06-10-2012 21:30:13

.....
Dobry wieczór.

Nie dawno wrocilismy z wesela z moim m. Jestem padnieta,ale było fajniesmiling smiley Wytrzymałam 7,5 godz.. aż wszyscy w szoku byli,ze tyle dałam rady. W ogole zdziwieni byli,ze mam 2 tyg do terminu a odwazyłam sie przyjśćwinking smiley Taka mała sensacja tam byłam,ale w bardzo pozytywnym znaczeniuthumbs up smiling smiley
Jeszcze troche posiedzie i smigam spać.. Gardło mnie bardzo boli i katar daje sie we znaki.. No i brzuch troche pobolewa.. thumbs down

Jak dam rade to jeszcze wstawie fotki z wesele a jak nie to jutrowinking smiley

Paulinka Nie ma co wierzyc w przesadywinking smiley Ile razy juz farbowałam włosy i nie mam rudego dziecka :p Moze teraz jak zafarbowałas włosy to Oli wyskoczy hehe moze czekał,az mama sie wypiękni hehehwinking smiley

Izka82 (offline)

07-10-2012 08:40:53

Dziewczyny szybkich i małobolesnych porodów!!!! Powodzenia!!!!!

misiak (offline)

07-10-2012 10:05:03

Pony - gratulacje!smiling smiley teraz synek wynagrodzi Ci cały ból i cierpieniesmiling smiley

Majuniag - może nie dosłownie piekarnik w środku tylko ja mam sprzęt w kuchni ze stali nierdzewnej a jego się ładnie poleruje właśnie kropelką oliwki na waciku i żadnych smug nie masmiling smiley

Marciak - to już wiesz jak malutką uspokoić i uśpić po porodzie - będziesz jej notatki z wykładów czytałasmiling smiley powodzenia na dzisiejszych zajęciachsmiling smiley

Staraczka - ja za Twoją motywacją sama się wczoraj wzięłam za sprzątaniesmiling smiley podłogi, łazienka umyte a i nawet mąż piwnicę ogarnął.

Paulinka - ja też farbowałam włosy w ciąży, nie wierzę w te wszystkie przesądy. a i na porodówce będziemy się lepiej czuły bez odrostówsmiling smiley

Agness - fajnie że dobrze się czułaś i mogłaś posiedzieć na weselusmiling smiley i powrotu do zdrówka życzę, już by ten katar mógł Ci odpuścićsad smiley

U mnie kolejny dzień deszczowy, szaro buro i ponuro. Zapowiada się piżamowa niedziela hehsmiling smiley szkoda tylko że M. w pracy bo nie ma się do kogo odezwać. Miłego dnia Brzuszkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 10:05 przez misiak.

staraczkaKLA (offline)

07-10-2012 10:28:47

Alejestem zla, całe rano stuklan i mi wywalilo. Głupi iPad

http://e-tradeservices.com/Hurtownia-odziezy-1.html. Najpierw napisze ze znalazłam hurtownie japan style. Sliczne tanie sukienki, o 35 l bajka normalnie. Ńo ale minimalne zamówienie 30 sztuk, i rzesylka 35 zł, więc troszkę wiecej niż + 1 zł do każdego ciucha. I tak tanio. Moze któraś by cos chciala. Sama 30sztuk nie kupię.



U mnie pogod okropna, a planowwalam długi spacer. Moj bobas chyba bardzo lubi moj brzuszek bo jakos mu sie nie spieszy. Wykozystlam męża moze cos rusy. Jestem juz strasznie zmęczona i taka niezaradna sie czuje. Chce miec to za soba i małego skarba przy cycki.

marciak podziwiam cię z ta szkoła. Mi juz by sie nie chciało idziecie. ZresztA ja nigdy nie bylam dobra w siedzeniu i npsluchaniu. Szybko sie nudze.
Paulina ja ram cały czas włos maluje. Muss jako wyglądać.
Agness slicznie wyglądałas na weselu!! A to zdjęcie co widac zastawione stoły to męczy mnie od wczoraj. Wysoko bym zjadla!!

Ale mi sie stawać nie chce:/.

Ciekawe jak Pony.
Ńo i reszta wypakowanych. Ja tu liczę na opis porodu krok po krokuwinking smiley ńo dziewczyny mobilizacja!!

Agul (offline)

07-10-2012 10:54:41

Poznań
Melduję się!

Co za beznadziejny weekend u mnie....Nie dość że pada to jeszcze nudzę się potwornie bo m w pracy. Do terminu 4 dni i nic się nie dzieje. Maluch szaleje w brzuchu a ja już nawet przepowiadających nie mam,eh wiedziałam że tak będzie... Pójdę dzisiaj na dłuuugi spacer jak m wróci z pracy, może coś się ruszy,bo też już jestem zmęczona mieszkaniem w ciele słonia. Chciałabym już mieć poród za sobą i być w domu z dzidzią i wrócić do normalnego życia - na tyle na ile to możliwesmiling smiley Zazdrośnica ze mnie, strasznie zazdroszczę tym które mają już swoje maluchy przy sobie, ja też chcę! Na środę mam wizytę u gina i pewnie wciąż będę w dwupaku...thumbs down

Marciak podziwiam Cię że chce Ci się chodzić jeszcze na wykłady,szacunsmiling smiley

Paulinka ja farbowałam włosy całą poprzednią ciążę i moje dziecko ma blond włosy,a szanse na bycie rudym miał ogromną bo ja jestem ruda.

Staraczka ja też mam już dosyć...buuu....znam japan style,kiedyś też kupowałam te ciuchy na allegro bo są naprawdę śliczne,ale pamiętam że koszt przesyłki był zabójczy w porównaniu z ceną ciucha. No i jakość taka sobie,ale to zależy co kupisz.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.