Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

podczytujaca (offline)

10-09-2012 21:51:19

Białystok
frenatak - jestem na antybiotyku i staram się nie myśleć o złych rzeczach
elik - ja też się zastanawiam czy rozpoznam, ale lekarz mnie uspokoił, że raczej nie ma mocnych by nie rozpoznać..
cama077 - pomyśl, że z każdym dniem będzie lepiej, Ty już się trochę przyzwyczajasz a my czekamy, zaczynamy przezywać co Ty przed porodem i zapewne nie jedna zacznie robić przysiady

patinka89 (offline)

10-09-2012 22:25:36

Katowice
Tak jakby dziś ucichło troszkę nasze forum tongue sticking out smiley . Może to już z nerwów bo każda się stresuje jak widać smiling smiley . Nie potrafię spać ostatnio chodzę dopiero koło 1:00 w nocy maskara ... ale śpię za to znacznie dłużej grinning smiley hehe
. Do jutra smiling smiley Trzymam kciuki za wszystkie mamusie :* .
Aha i zaczęły się sms-y czy to już ..


frenatak (offline)

10-09-2012 22:35:27

Nowa Sól
Ale się wściekłam, mówię Wam... nie złapało mi koloru, nic a nic. Mam dalej odrosty i wyglądam jak głupek, ale mam już dość i nic z tym nie będę robiła, bo zwyczajnie nie mam już siły i ochoty, więc nie szukam farby w innym odcieniu i olewam sprawę, zostawiam jak jest. Tylko niepotrzebnie wydane pieniądze, stracony czas i energia i w ogóle... I włosy mi śmierdzą jakimiś ziołami sad smiley
Przespanej nocy życzę wszystkim, które się nie rozpakowują, a owocnej tym, dla których godzina zero nadejdzie właśnie dzisiejszej nocy winking smiley a tym, które mamusiami już zostały życzę spokojnej nocy i przespanej na tyle, na ile dzieciaczki pozwolą (oby pozwoliły pospać jak najwięcej).
Ja jutro jakoś późno pewnie napiszę, bo jadę do tego lekarza i zanim wrócę i się ogarnę to pewnie minie "chwila"... trzymajcie się ciepło :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CiemnaCzekoladka (offline)

10-09-2012 23:14:54

Zaborze
Dobry wieczór wszystkim, melduję się wciąż w dwupaku, nawet mini stresik na egzaminie nie pomógł, skończyło się oceną dobrą i nawet nie było tak ciężko, no ale wiadomo stres zawsze występuje przy takich okazjach smiling smiley

Proszę wybaczyć, ale nie mam siły odpisać wszystkim po kolei dziś już sad smiley postaram się jutro naskrobać coś więcej przy porannej kawie smiling smiley

Dodam tylko, ze mieliśmy małego 6 tygodniowego gościa w domku i już tym bardziej doczekać nie mogę się naszego synusia! Koleżanka urodziła 30 lipca, 5 dni przed terminem z miesiączki, ale widzę, że mnie to nie "grozi" niestety. W każdym bądź razie fajnie było potrzymać takiego bąbla na rękach, ukołysać żeby nie płakał, mimo iż to nie był mój synek smiling smiley
No i mój mały chyba był normalnie zazdrosny grinning smiley bo jak tylko wzięłam synka od znajomych na ręce to w brzuchu zaczęły się harce na całego grinning smiley

Dobrej nocki życzę wszystkim mamom, wypakowanym i tym jeszcze tak jak ja w dwupaku! smiling smiley wyśpijcie się wszyscy smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

11-09-2012 00:29:54

frenatak - kurcze mi wyszedł kolor i jesem mega zadowolona bo zakryła ten paskudny odrost, ja stosuję farbę palete kolor mam białe złoto teraz, a jakiej farby użyłaś że nie pokryło Ci?? Może kup inną farbę może mocniejszą to wtedy jest szansa że wyjdzie. Powodzonka smiling smiley

Kolorowych snów smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

frenatak (offline)

11-09-2012 05:40:30

Nowa Sól
CiemnaCzekoladka, gratulacje zdanego egzaminu! grinning smiley
Nalla, cieszę się, że jesteś zadowolona i że ładnie Ci pokryło smiling smiley a ja wcześniej używałam garniera 743, czasami garniera 746. Ale 743 wycofali, 746 chyba też, bo nigdzie nie mogę znaleźć. No i znajoma poleciła hennę do włosów, bo jej super chwyta kolor, jest naturalna (bo zioła zamiast chemii) i w ogóle niby super. No a mi nie chwyciło. I już mam trochę dość, chyba nie będę teraz już robiła tych odrostów, bo wczoraj było to bardzo męczące dla mnie, więc sobie raczej już daruję... choć chciałabym mieć ładny kolor, ale trudno. Swoją drogą - ciekawe dlaczego wycofali mój kolor, był super, miałam fajny rudy na włosach, bardo ładnie mi pokrywał i lubiłam go...

Pochwalę się Wam, a co winking smiley Dziś mamy drugą rocznicę Ślubu i mam z mężem randkę grinning smiley Idziemy coś zjeść (jeszcze nie wiemy co i gdzie), a później jeszcze na lody grinning smiley Nie mogę się doczekać, raczej rzadko wychodzimy, zamawiamy zazwyczaj jedzenie na dowóz jeśli mamy na coś ochotę, bo mąż bardzo nie lubi jeść gdzieś, woli w domu. Ale dzisiejsze wyjście sam zaproponował grinning smiley ^^ a teraz znikam, bo mam dziś wizytę, więc póki czas to idę się jeszcze kimnąć, może się uda.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-11 05:42 przez frenatak.

misia0805 (offline)

11-09-2012 06:58:54

Wrocław-Pietrowice Małe
gratuluje wszystkim mamusią swoich bobasków ale to dopiero początek dzidziusiów wrzesniowychsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

katarzynagorska5 (offline)

11-09-2012 08:13:09

Brwinów
Misia dziękujemy za gratulacje smiling smiley

Dobre jesteściesmiling smiley o 5 rano o farbach do włosów rozmawiaćsmiling smiley
frenatak nie używaj wiecej henny do włosów bo póżniej mogą wyjść jazdy.Henna ma w sobie składnik który później nie współgra z farbami do włosów i wychodzą cuda(np.przy blondach może wyjść zielony kolor.)I radze nie wierzyć w zioła za miast chemii w hennie wiem co mówięwinking smileyWszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:romantic_dinner:
Coś w nocy nie czułam ruchów ,rano wstałam i też więc zjadłam kakao z płatkami i podziałałosmiling smiley a już szykowałam się na ip.
ALe dziś bedzie ciepełko.Chyba trzeba posiedzieć na dworku nic nie robić i po korzystać bo to ostatnie wybryki takiego ciepłasmiling smiley

Miłego dnia ,ciekawe czy elik ma jakieś nowe wieści dla nas dziś


[link widoczny po zalogowaniu]

ewka1234 (offline)

11-09-2012 08:21:29

Włocławek
Frenatak najlepsze życzenia z okazji ślubu!!!!!!!! Smacznej i romantycznej kolacji:romantic_dinner:

Witam się z samego rana. Nadal w dwupaku. Jestem zła, bo moja metoda na przytulaska jak narazie zawodzi. Ale działa napewno. Moja sąsiadka urodziła dziś w nocy pierwsze maleństwo właśnie po przytulaskach. Odeszły jej wody i szykując się do szpitala postanowiła wejść jeszcze pod prysznic i tam urodziła. Byłam w szoku. Jak do niej dotarłam to już było po wszystkim. Dwie minuty po mnie dotarło pogotowie. Córę ma zdrową 3150 żywej wagi. Była w ciąży tydzień wyżej ode mnie więc nie tracę nadziei i dalej się będę przytulać. Zresztą to takie przyjemne....

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze cesareczki i nie tylko.

Ja dziś mam wizyty z dziećmi u dentysty, później laryngolog i neurolog z synem Dorianem. Strasznie zaczął mi się jąkać więc muszę sprawdzić o co chodzi. A jutro wizyta u mojego "ukochanego" pana doktorka wrrrr.....

Frenatak powodzenia na wizycie i czekamy na relację.

Pozdrawiam. Miłego słonecznego dzionkażartowniś




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewka1234 (offline)

11-09-2012 08:24:18

Włocławek
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.