Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

patinka89 (offline)

11-09-2012 10:29:20

Katowice
CiemnaCzekoladka Ciekawę która z Nas urodzi wcześniej tongue sticking out smiley .

Robiłam wczoraj przysiady ale z umiarem i co jakiś czas he i szczerze to zamiast coś poruszy to dziś się ledwo ruszam haha takie zakwasy mam na nogach tongue sticking out smiley. Strasznie mam obolałe żebra mały kpie jak może a Mnie boli .. Dziś jakoś jeszcze spokojny tongue sticking out smiley


CiemnaCzekoladka (offline)

11-09-2012 11:40:47

Zaborze
Dzień dobry wszystkim smiling smiley widzę, że tu bardzo gwarnie od samego rana, tylko ja mam taki twardy sen widzę że do 10 w łóżku grinning smiley za niedługo już tak dobrze nie będzie więc korzystam póki czas smiling smiley

Cama077 To super, że masz tyle pokarmu, nic tylko się cieszyć smiling smiley ja bym sobie życzyła też mieć taki nawał, żeby mój synek się najadał i żebym jak najpóźniej musiała go dokarmiać modyfikowanym. Raz, że im później tym lepiej a dwa to duża oszczędność na początku jakby nie było...

Mencja Koleżanka moja ma taką wadę jak Ty, i od razu została skierowana do cc, więc dobrze by było gdybyś wybrała się po opinię do okulisty.

Frenatak Nie słuchaj tych wszystkich wywodów na temat rodzenia wcześniej itd, niepotrzebnie się denerwujesz tylko, przecież wiadomo, że na zawołanie nie urodzisz winking smiley Co do włosów to ja 2 razy w ciąży zafarbowałam farbą z garniera bez amoniaku, ale teraz już odpuściłam, poleciałam tylko obciąć włosy bo już wyglądały jak miotła, farbować będę się po porodzie zwłaszcza, że zamierzam zmienić kolor a to się wiąże z rozjaśnianiem. O tych ziołowych farbach to pierwszy raz słyszę szczerze mówiąc. Dziękuję za gratulacje smiling smiley No i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! :romantic_dinner:

Nalla23 No to super, że farbowanie poszło dobrze!

Ewka1234 Poród pod prysznicem?! Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać! Wielki szacun dla sąsiadki, jestem pod wrażeniem! Dobrze, że wszystko dobrze z nią i z maleńką smiling smiley a tatuś wróci szybko do formy na pewno winking smiley nic dziwnego, że przeżył szok.

Bogunia123 GRATULACJE!! No i dla tatuśka też oczywiście winking smiley

Seaton Dziękuję, i informuję iż nie była to obrona a egzamin zwyczajny jak co semestr winking smiley Bronić będziemy się w czerwcu przyszłego roku smiling smiley Mam nadzieję, że Wojtuś pozwoli mamie się uczyć i będzie zdane śpiewająco smiling smiley Po drodze jeszcze sesja zimowa w styczniu się odbędzie, ale daaamy radę smiling smiley
To dobrze, że się wysypiasz winking smiley ja też nie mogę na to narzekać, choć nie rzadko budzę się jak mój szanowny narzeczony gramoli się do pracy rano smiling smiley

Elik skurcze w łydce to chyba najgorsze co mnie przez całą ciążę spotkało, ale na szczęście już od dawna cisza, mam nadzieję, że nie zapeszę bo mnie takie skurcze w środku nocy stawiały do pionu sad smiley

Patinka89 No zobaczymy zobaczymy, ale ja myślę że mój mały chce zrobić babci prezent na urodziny i wyskoczy 18.09 grinning smiley w czwartek wizyta u ginekologa zobaczymy co stwierdzi, oby się tylko nie okazało, że poród wcale się nie zacznie nawet po próbie wywoływania i skończy się cc, ale jeśli będzie taka potrzeba no to trudno.

Dopijam kawkę i będę brać się za porządki w między czasie w ramach chwili odpoczynku zaglądać do was będę smiling smiley buziaczki smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

CiemnaCzekoladka (offline)

11-09-2012 11:41:27

Zaborze
Mam nadzieję, że dacie radę moją radosną twórczość przeczytać grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

katarzynagorska5 (offline)

11-09-2012 11:42:47

Brwinów
dobre jesteście z tymi przysiadami ja nawet nie próbuję bo jak kucnę to wstać nie mogę więc nie widzę się robiąc przysiady.
To forum jest jak lek jak coś się dzieje nie tak to zaczynam panikować a szczególnie jak sobię wyobrażę że za niedługo poród i ten ból... Ale wystarczy wejść tutaj poczytać Was i jakoś tak trochę inaczej zaczynam patrzeć na to wszystkosmiling smiley Ojj ciepełko się robi.
Ewka a jak Ty zniosłaś poród sąsiadki bo jednak widziałaś ją przed przybyciem karetki.Kurcze to jest poród pare minut i po krzyku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

seaton (offline)

11-09-2012 12:38:22

żary
Katarzynagorksa – no to spóźnione 100 lat

Ewka – niesamowite po prostu! Nadal jestem w szoku!
No i wlasnie twoja sasiadka jest dowodem na to ze można nie zauwazyc ze już się zaczelo, ze zaczal się porod…

a ja jakas niezdecydowana jestem. najpierw chcialam rodzic sn. jak mi lekarz powiedzial, ze raczej cc to sie zalamalam i balam, a teraz znowu mowia ze sn i znowu jestem zla i sie boje... i wez dogodz kobiecie - zwlaszcza w ciazy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, smieje się cały świat."
Janusz Korczak

seaton (offline)

11-09-2012 12:40:31

żary
no i wkoncu wybralismy wozek. kosztuje 730zl +150zl miekka gondola dla Wojtusia. tylko jeszcze nie zdecydowalismy sie na kolor. maz chcialby caly czarny a mi podoba sie ten z bezowym daszkiem. sama nie wiem. taki jasny to w sumie szybko bedzie sie brudzil

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, smieje się cały świat."
Janusz Korczak

bozena88 (offline)

11-09-2012 13:03:35

Warszawa
Kasiu ja też Ci życzę po nie wczasie wszystkiego naj naj naj i przede wszystkim szybkiego i łatwego porodu!!!
Frenatak cudownej 2 rocznicy i oby każda następna była jeszcze cudowniejsza smiling smiley
Czekoladko gratuluję 4 smiling smiley
Ewcia ta Twoja sąsiadka to hardcorova jest smiling smiley niesamowita historia smiling smiley ja też urodziłam się w domu ale dlatego, że pogotowie nie zdążyłoby już dowieźć mojej mamy do szpitala smiling smiley ale byli na miejscu podczas...
Seaton mi tak jak twojemu mężowi też bardziej podoba się ten niebieski...jest bardziej żywy smiling smiley
Elik moja znajoma przed porodem przez tydzień miała objawy "grypy żołądkowej" wiec i może u Ciebie jest to objaw zapowiadający rozwiązanie smiling smiley
Patinka masz rację, nie czekaj aż zacznie się coś dziać tylko funkcjonuj normalnie smiling smiley
Sylwia no to już tuż tuż i będziesz miała swoje maleństwo przy sobie

No i przede wszystkim duże gratulacje i gorące buziaki dla BOGUSI, a tacie dziękujemy za informacje smiling smiley

teraz czekamy na relację zarówno od Bogusi jak i Catelay'i

a u mnie cisza...Mała jakoś mało się rusza ale mimo wszystko rusza się najwięcej wieczorami i troszeczkę rano więc nie panikuje...jeszcze...poza tym do niedzieli włącznie mam brać te globulki więc niech poczeka jeszcze ale już od poniedziałku to mogłaby się już wybierać na tą stronę smiling smiley
Pogoda dopisuje, pięknie świeci słoneczko i jest cieplutko smiling smiley no i właśnie skończyło mi się prać pranie więc idę wywiesić smiling smiley
Radek dziś znowu wróci późno sad smiley kolejne zebranie sad smiley i pewnie będzie padnięty sad smiley
Postaram się jeszcze odezwać później...


[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

11-09-2012 13:36:36

Katowice
Ale Mały musi sie urodzić w terminie lub nawet jeszcze [przed . Bo od poniedziałku Mój Kamil wraca do pracy a ja sobie nie wyobrażam jak bd musiała być sama przy tym wszystkim po to brał 2 tygodnie urlopu akurat na termin a tu dupa tongue sticking out smiley małemu sie nie spieszno tongue sticking out smiley . uparciuch jeden smiling smiley

Która z nas ma dziś cesarkę albo wczoraj ?;>

Tak myślałam czy by nie iść jeszcze na wizytę ale to już chyba nie ma sensu za późno i w ogóle dopiero na 14.09 wizyta to akurat na termin.

Całe obolałe mam żebra maskara kopie ile sił ma w nogach smiling smiley


patinka89 (offline)

11-09-2012 13:38:07

Katowice
CiemnaCzekoladka u Mnie urodziny we wrześniu maja dwie osoby tongue sticking out smiley Tata 18 a Mój Kamil 22 hehe grinning smiley i jeszcze dojdzie Kubuś smiling smiley


CiemnaCzekoladka (offline)

11-09-2012 14:04:10

Zaborze
Patinka mojemu tak samo się nie spieszy więc nie przejmuj się nie jesteś sama smiling smiley niby dzień po terminie lekarz każe się zgłosić do szpitala, ale zobaczymy co mi powie w czwartek, jeśli dotrzymam do wizyty winking smiley
A urodziny we wrześniu u nas też będą miały 3 osoby, chrześnica od mojego P 3 września moja mama 18 no i jeszcze nasz Wojtuś będzie, tylko z jaką datą to tylko on wie grinning smiley

Ale się zmęczyłam kurcze! Wzięłam się za ubrania robocze mojego P, ale najpierw musiały się namoczyć, żeby nie zasyfić pralki i wszystkich filtrów, ale ściągnięcie tego wszystkiego z tych ubrań co przy wirowaniu mogłoby odpaść w pralce to nie lada wysiłek hehe
teraz trzeba brać się za obiadek smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.