Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

bogunia123 (offline)

11-09-2012 08:24:54

Opole
Bogunia rozpakowana , 8.09.2012r 5.25 , corka 3,76 56cm

W szpitalu zostaja do czwartku.


Pozdrawia Tata smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewka1234 (offline)

11-09-2012 08:37:25

Włocławek
Gratulacje dla Boguni!!!!!!!! I oczywiście dla taty!!!!!!!!!!!!!
Dziękujemy za info




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

seaton (offline)

11-09-2012 08:40:42

żary
Witam porannie smiling smiley !!! nie chce za glosno się chwalic, ale od 3 nocy jako tako spie smiling smiley wiec i humor mam lepszy smiling smiley
Nasz synek bardzo nie lubi gdy obcina mu się wlosy, krotko mowiac konczy się to jednym wielkim rykiem no i wczoraj przed kapiela nadszedł ten dzień – dzień „bzim bzim” – i tak maly plakal, ale zauwazylam mala poprawe, bo się nie wyrywal, ale za to dzisiaj widze, ze musiałabym co nieco poprawić, bo ze stresu był caly mokry i poprzyklejaly mu się wloski do glowy i teraz stercza takie pojedyncze i dlugasne… no nie wiem. Może jutro. Dzisiaj chyba nie dam rady.
Frenatak ma dzisiaj rocznice, a my z mezem jutro. Nie miałam pomysłu na prezent wiec kupiłam perfume. Przypomniało mi się, ze kiedyś kiedyś kupiłam ja koleżance i strasznie podobala się M. i jego koledze - CK one. Mysle ze będzie zadowolony. Tylko mam wrazenie, ze może zapomnieć, bo ostatnio jest strasznie zapracowany. Jak sadzicie przypomnieć mu delikatnie?? Np. a może zjemy kolacje z winkime jak maly pojdzie spac albo cos podobnego…?

Frenatak – pewnie, ze dalam rade przeczytac winking smiley mnie tez mecza takie komenentarze. Czasami mam dzień ze puszczam je mimo uszu, ale czasami… wrrrr
Może henne to fajnie nalozylaby fryzjerka?? Na szczęście nie musze farbować wlosow, ale farbowałam wcześniej i żeby pozbyć się odrostow musiałam zmienić fryzure na krtoka, niby nie wygladalm zle ale nie obylo się bez lez
No to milej randki winking smiley i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Cama ale to naormalne, ze niektóre dzieci budza się do karmienia tak często na początku. Musza sobie rozciagnac brzuszek, a pokarm mamy zawsze jest idealny dla dziecka – to ważne żeby pamietac o tym smiling smiley bo ja o mało nie stracilam pokarmu wlasnie przez takie opinie: ze moim pokarmem mniej się najada, ze bardziej mu smakuje sztuczne, ze lepiej spi po sztucznym itd. A teraz wiem, ze pokarm miałam idealny, był dokładnie taki jakiego potrzebowal andrzejek i karmiłam 10 miesiecy piersią.

Ciemnaczekoladka – no to wielkie gratulacje!! Dobry to swietna ocena. A czy to była jakas obrona??

Ewka – to niesamowite!!! Sama urodzila?? Bez lekarzy?? W domu! Sama! Z mezem! Pod prysznicem! Szok!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, smieje się cały świat."
Janusz Korczak

seaton (offline)

11-09-2012 08:41:59

żary
buziak od dzieckabogunia GRATULACJE!!! teraz zdrowka dla was i wytrwalosci

a przed chwila wlasnie sobie pomyslalam, ze jakis przestoj se zrobil... i prosze. takie wiescie. super smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, smieje się cały świat."
Janusz Korczak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-11 08:50 przez seaton.

katarzynagorska5 (offline)

11-09-2012 09:20:03

Brwinów
Dziękujemy za informacje
Bogunia gratulacje!!!! i dziękuję za prezent bo to moje urodziny były tego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Izka82 (offline)

11-09-2012 09:56:41

Bogusia GRATULACJE!!!! A termin miałyśmy na ten sam dzieńwinking smiley

Frenatak-udanego wypadu,i dużoooo dużo takich rocznic!!! a co do farb z henny to prawda że są do niczego gdy farbuje się już chemicznymi,najlepiej je używać na włosy niemalowane wcześniej..

Misia- ja Ciebie również pozdrawiam mocniutko,wspominałam juz kiedyś o Tobie. Napisz jak Twoja córeczka? I co u Ciebiesmiling smiley
Pozdrawiam!!!

ps. ale cieplutko!!

elik (offline)

11-09-2012 09:58:57

Jastrzębie-Zdrój
i ja witam z rana nadal w 2 paku....

Bogunia- gratulacje smiling smiley i dla Taty tez oczywiscie smiling smiley alez Ty duuuuza panne urodzilas ! Zycze duzo zdrowka i pokarmu smiling smiley wracajcie do nas

Frenatek- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy smiling smiley a wlosami sie nie przejmuj...

Misia- milo ze do nas zajrzalas smiling smiley napisz co u Ciebie smiling smiley

Seaton- no to niezle sie musisz nagimnastykowac zeby Andrzejkowi wloski podciac... trzymam kciuki zeby z tego szybko wyrosl smiling smiley

Ewka- Boze kobieto o czym Ty piszesz!!! pod prysznicem ???


[link widoczny po zalogowaniu]

elik (offline)

11-09-2012 10:07:49

Jastrzębie-Zdrój
a ja dzs spalam calkiem dobrze tylko skorcz w lydce nie zlapal jak chcialam rano wstac sad smiley na szczescie moj Witek szybko mi noge rozmasowal...

U mnie dzis leje...ale to przeciez normalne wiec nie ma co sie dziwic... moze potem wyjdzie sloneczko. Mnie znow pogonilo biegiem do lazienki wiec coraz bardziej zaczynam sie zastanawiac czy to aby nie juz..... ale skorczy na razie jako takich nie mam.... poczekamy , zobaczymy.

widomosci zadnych od dziewczyn nie mam.... napisze pozniej do Izunii bo ona to chyba wczoraj miala cc , a dzis to ma Cataleya o ile dobrze pamietam. no chyba ze cos pokrecilam... Swoja droga Natalia dlugo milczy a juz dawno powinna byc po cc. niestety od niej nr nie otrzymalam.

Pozdrawiam i zycze milego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ewka1234 (offline)

11-09-2012 10:19:08

Włocławek
Elik sama samiutka pod prysznicem urodziła. sama jestem w szoku do tej pory. Nawet mąż jej nie pomógł bo biedak spanikował. Dopiero jak już mała była na świecie to przyszedł i przykrył ich ręcznikiem. Na szczęście pogotowie było bardzo szybko i od razu sie nimi zajęli. Prawdę mówiąc więcej roboty mieli z tatusiem bo był w szoku. I wiecie że nawet nie popękała? Dostałam niedawno od niej sms że założyli jej tylko jeden szew bo miała przetartą szyjkę macicy. Nie wiem jak ja bym się zachowaą w takiej sytuacji mimo, że urodziłam już troje dzieci. No ale wiadomo, że to natura i jak się zacznie to nie da rady tego zatrzymać. Podziwiam ją naprawdę.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

11-09-2012 10:22:42

Katowice
Bogunia Wielkie Gratulacje smiling smiley :*

Ja melduje się w dwupaku tongue sticking out smiley . Ciekawe co z Nami eii mam za 3 dni termin planowany termin ... W nocy coraz wiekszy ból w podbrzuszu sie nasilal że nie mogłam spać wiec od godziny 2:00 w nicy do godziny 5:00 nie spałam w ogóle , aż w koncu coś mnie złamało i się położyłam i spałam do 9:30 ;p.
U Mnie pogoda super smiling smiley słoneczko ładnie świeci od samego rano bardzo cieplutko grinning smiley .Więc obiadek zrobię i na dwór trza iść tongue sticking out smiley , wiec z Mężem jedziemy na zakupy potem na bilarda ze znajomymi tongue sticking out smiley nie mam zamiaru czekać aż zacznie się cos dziać grinning smiley
A wy Jak się czujecie ?;P


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.