Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

misia0805 (offline)

12-01-2012 13:25:36

Wrocław-Pietrowice Małe
zaninka witaj napisz cos wiecej o sobiesmiling smiley
julka a u lekarza spokojnie bylo. Weszlam a doktorka sie zapytala co mnie do niej sprowadza a ja jej na to ze chce potwierdzic to czy w ciazy jestem. Zbadala mnie pomarudzila cos znowu o nadrzerce wypiisala skierowanie do labolatorium zrobilam i jestem w ciazy termin wg ostatniej miesiaczki na 3 wrzesnia wypadasmiling smiley tylko jak ja to powiem mojemu M on jeszcze nic nie wie ehh... musze sie uczyc na niedziele bo egzamin z polskiego mam a wcale mi sie nie chce. Zuzanna jak narazie kima sobie spokojnie. M tez nocke odsypia i jakos leci obiad tez juz jest zrobiony. Nudzi mi sie nie mam nic ciekawego do roboty. Ciekaew właśnie co tam u madzik. dziewczyny gdzie jestescie?????


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

Karolcia_23 (offline)

12-01-2012 17:35:46

Olsztyn
Hej Dziewczynki :*

Ja tylko na chwilkę ... Jadę właśnie do szpitala , odebrałam wczoraj wyniki i są kiepskie sad smiley Zły mocz , anemia i najgorsze odmierniczkowe zapalenie nerki sad smiley

Trzymajcie kciuki , żebym tylko szybko wyszła . Buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

12-01-2012 17:46:49

zaninkawitaj opowiedz cos wiecej o sobie;]

misia to gratulacje:* kiedy powiesz M? ktos z rodziny juz wie?

karolcia biedulka..opowiedz jak wrócisz


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

12-01-2012 19:20:12

Krk
julkaTak wiem,ale Miłoszka masz pierwszego, a dwoje następnych straciłaś tak?dobrze zrozumiałam?Zmierzam do tego ze to faktycznie pewnie przyczyna konfliktu, skoro przy Miłoszu nie było problemów.
Dobrze nagadałaś koleżance,może trochę ostro,ale masz racje!

Do madzik pisałam smska,ale nie odpisałasad smiley((( mam nadzieje ze u nich oki
misiaGratulacjesmiling smileyBedzie dobrze ja kończyłam szkołę bedąc z Michasiem w ciąży Ty tez dasz sobie radęsmiling smiley
karolciazdrówka!
kateznalazłam te metamorfozy,ale coś nie mam odwagisad smiley

Witam nowe mamusiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

12-01-2012 20:35:24

Sieradz
Julka- Ja nie wiem jak ludzie mogą być tak głupi... wcale Ci się nie dziwię, że tak zareagowałaś! smiling smiley
misia- powiedz facetowi, a zobaczysz, że się ucieszy winking smiley dacie radę na pewno smiling smiley
karolcia- obyś jak najszybciej wyszła! czekamy na wiadomości smiling smiley

A ja wróciłam właśnie do domu z pogrzebu... Strasznie było zimno, podróż męcząca, mała kopie po żebrach... Zaraz kładę się spać, bo mam dosyć tongue sticking out smiley. Na stypie wujek się mnie zapytał czy już mamy wyprawkę kupioną i wtedy się dopiero wszyscy dowiedzieli, że w ciąży jestem, bo podobno nic po mnie nie widać tongue sticking out smiley i, że to chyba 4-5 miesiąc, a nie 7 winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

12-01-2012 22:15:04

carolajnakobieto wysyłajwinking smileyja wysłalam ale cos nie wstawili do galeii mojego brzuchasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

12-01-2012 22:18:19

julka takie zycie,jedni pragną miec dziecko,innie go nie chca,albo nie sa gotowi.Zawsze tak jest...A propo uczenia..ja nic a nic nie robie w tym kierunku,a potem beda efekty..negatywne


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

12-01-2012 22:19:21

pozitvibration a co mu sie stalo?jak tam Maksik?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

13-01-2012 00:21:20

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Kate ja mam pomoce naukowe liczę że się przydadząMr. Green
Carolajna dobrze zrozumiałaś: Miłoszek i dwa poronienia. Pewnie konflikt, w lutym się dowiem. Mam nadzieję że na 10 te urodzinki Miłosz dostanie rodzeństwo.
Misia powiedz swojemu będzie się cieszył , dacie sobie radę.
Karolcia trzymaj się kochana i daj znać jak wrócisz.buziak od dziecka
pozitiVibration witaj z powrotem.

julka2404 (offline)

13-01-2012 09:06:28

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
PozitiVibration głosik oddanyradość Epilepsję się leczy skutecznie, zmienią mu leki i będzie ok.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.