Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

kuszla (offline)

16-01-2012 13:49:49

Prudnik
A Ami zas kaszelek dostała..sad smiley

kate20 (offline)

16-01-2012 14:53:57

witam nowa mamusiewinking smileyopowiedz cos wieccej o sobie

misia a chlopak juz iwe?

maxim a tam głupoty gadasz,teskniłysmy teskniłysmywinking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

16-01-2012 16:24:38

Łomianki / Warszawa
Gusiu - od kilku dni już zaczynam czuć


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

misia0805 (offline)

16-01-2012 18:11:52

Wrocław-Pietrowice Małe
Dziweczyny czekam aż się sam domyśli bo ostatnio stwierdził że jestem a ja mu na to ze jak by nawet to co? W końcu i tak mu powiem


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

GusiuNesta (offline)

16-01-2012 19:33:06

Sieradz
Wróciłam właśnie od ginekologa smiling smiley wszystko jest w porządku, Mała znowu jest główką w górze, ale skoro raz się już odwróciła to odwróci się i drugi winking smiley
Tylko muszę przystopować z wagą, bo przytyłam 5 kg w miesiąc (te święta...). Przed ciążą ważyłam 63 kg i to była waga odpowiednia dla mnie. Teraz ważę 75 kg, a chciałam nie przekroczyć 80... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

16-01-2012 20:18:57

Krk
maximOooo...przepraszam! ja ostatnio Cie nawoływałamsmiling smiley))))
Gusiunie przesadzaj-jestes w ciązy!!!smiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

16-01-2012 20:25:45

Sieradz
Carolajna - ja wiem, ale boję się, że potem będę miała problemy, żeby zrzucić... Z resztą czuję się jak spasiona słonica tongue sticking out smiley chociaż wszyscy mi powtarzają, że teraz mam idealną figurę. Ale chyba to jest normalne w ciąży, że sie sobie nie podobamy tongue sticking out smiley
A odstawienie słodyczy i nie podjadanie na pewno mi nie zaszkodzi winking smiley nie zamierzam się głodzić czy na jakąś dietę przechodzić tongue sticking out smiley co to to nie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

16-01-2012 21:04:20

Tychy
Gusiu wagą się nie przejmuj bo napewno wszystko później zrzucisz. ( : ja przytyłam 20kilo i co do kilograma mi wszystko zeszło, a nawet i więcej. ( :





prosimy Was o pomoc w głosowaniu. ( :


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 20:00 przez Sympatyczna.

mamafilipka2011 (offline)

16-01-2012 21:56:21

Warszawa
No ja Daje swojemu maluszkowi awsze cos do raczki ale to zbytnio nie pomaga he he grinning smiley Zaraz puszcza zabawkę i bierze sie za motdowanie tego swojego klejnotu he he grinning smiley ale mam nadzieje ze mu to niedługo przjedzie he he winking smiley
misia0805 - a to ile ma twoje pierwsze dzicko juz latek?? a to myslisz ze Twoj facet nie bedzie sie cieszył z tegoo ze bedziesz drugi raz w ciąży?? :/ A Ty jak tam jestes z tego powodu zadowolona??

kalanchoe (offline)

17-01-2012 09:04:38

Warszawa
Co więcej o mnie? Mam 23 lata mąż 24. Nasz synek wciąż śpi z nami i pomimo swoich 15 miesięcy nadal 2 razy budzi się na mleko. Moim M. kiedy jesteśmy w pracy opiekuje się moja mama smiling smiley
Być może stwierdzicie,że jestem wyrodną matką ale przez pierwsze miesiące życia M. byłam załamana macierzyństwem, zmagaliśmy się z potężnym AZS, nietolerancją laktozy, białka mleka, alergiami, wiecznym płaczem i bólami brzuszka, wiecznym niewyspaniem, kompletną ignorancją lekarzy. Zarzekałam się, że nigdy nie zdecyduję się na drugie dziecko. Dopiero po 10 miesiącach odkryłam, że posiadanie dziecka to prawdziwy cud i coraz częściej myślimy o rodzeństwie dla naszego M. smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.