Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

Karolcia_23 (offline)

10-01-2012 11:09:02

Olsztyn
Witam się smiling smiley

Idę jutro na te badanie z glukozą ... Kurna nasłuchałam się , że to okropność :|

A jak tam Wam przedpołudnie mija smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

10-01-2012 12:05:41

Krk
Karolciaja polecam X landerka:wozek:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Milenka1640 (offline)

10-01-2012 13:19:13

Kozłowo
witam troszke mnie nie było widze ze dołaczyło troszkę osób witamsmiling smiley wrazcajac do wózka to ja mnialam z kadex ten z kótkami z przodu małymi plus jescze pompowane to juz go sprzedałam bo nie mało ze był ciezki to nie bujany i wogole szkoda gadac a zapłaciłam 1500zł nie polecam . moja siostra mniała podobny z espiro ale kułka mniala piankowe to rewelacja całkiem inaczej.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

10-01-2012 16:18:39

Sieradz
Karolcia_23 - widzę, że jutro czeka nas to samo winking smiley ja szczerze mówiąc bardziej boję się pobierania krwi, bo nienawidzę! winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolcia_23 (offline)

10-01-2012 17:06:44

Olsztyn
Cytuj
GusiuNesta
Karolcia_23 - widzę, że jutro czeka nas to samo winking smiley ja szczerze mówiąc bardziej boję się pobierania krwi, bo nienawidzę! winking smiley


Gusiu to na która jutro idziesz ? Ja już dziś kupiłam tą glukozę także będę walczyć sama ze sobą grinning smiley
A co do pobierania krwi to ja też nie lubię , ja jak idę do labolatorium to od razu chcą mnie kłaść na kozetkę bo mdleję grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

10-01-2012 17:20:46

Sieradz
Karolcia_23 - idę z samego rana, tak ok. 7, bo chcę, żeby mój J. był ze mną, jakby co to będzie mi raźniej smiling smiley ja też się zawsze blada robię, ale mówię twardo, że wszystko jest ok i dobrze się czuję grinning smiley jakby mnie położyli na kozetce to od razu by mi się gorzej zrobiło tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolcia_23 (offline)

10-01-2012 17:26:08

Olsztyn

Karolcia_23 (offline)

10-01-2012 17:28:24

Olsztyn
Cytuj
GusiuNesta
Karolcia_23 - idę z samego rana, tak ok. 7, bo chcę, żeby mój J. był ze mną, jakby co to będzie mi raźniej smiling smiley ja też się zawsze blada robię, ale mówię twardo, że wszystko jest ok i dobrze się czuję grinning smiley jakby mnie położyli na kozetce to od razu by mi się gorzej zrobiło tongue sticking out smiley

Mnie od razu kładą bo mdleję grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

10-01-2012 17:48:43

Sieradz
Karolcia_23 - nie widziałam nigdy tego wózka, ale wydaje się bardzo fajny smiling smiley a jaki kolor Ci się podoba?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

10-01-2012 17:55:25

Sieradz
Karolcia_23 - tyle tych kolorów, że nie wiedziałabym który wybrać tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.