Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

Madziulkaaa31 (offline)

15-01-2012 21:29:14

Olkusz
Witam ja zaszlam wciaze majac 19lat urodzilam jak juz mialam 20scia 10.12.2010 ur sie moj syn Tomus
i teraz prawdopodobnie Tomus bedzi emial rodzenstwo;--) ale narazi enie zapeszam nie robie testu bo jeszcze za wczesnie ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

15-01-2012 21:35:55

Sieradz
Madziulkaaa31 - witaj smiling smiley to kiedy planujesz zrobić test? A planowaliście drugie Maleństwo ? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

15-01-2012 22:43:46

Madziulkaaa31 witaj,ja tez urodziłam w grudniu 28.12.2010 ;] własnie dziecko planowaliście?nie za wcześnie?opowiedz cos o sobie,jak rodziłaś,uczysz sie?

tynka to i dobrze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kalanchoe (offline)

16-01-2012 09:17:41

Warszawa
Witam smiling smiley
Ja również zostałam mamą w młodym wieku - miałam 21 lat. Synek ma obecnie 15 miesięcy, oboje pracujemy, rok temu skończyłam studia I stopnia i zastanawiamy się nad rodzeństwem dla M. smiling smiley

maxim16 (offline)

16-01-2012 09:52:05

Łomianki / Warszawa
witajcie

widzę że nie tęsknicie za mną już chyba...

u nas pomału jakoś leci Gabi rozrabia wyszły jej kolejne dwa ząbki (dolne 3jki) poza tym gada jak najęta coraz więcej słów poprawnie wypowiada ostatnio nauczyła się mówić buty i boli poprawnie poza tym ma swoje określenia na coraz więcej przedmiotów więc idzie się porozumieć z nią
u maluszka chyba ok wizytę mam dopiero 3.02 więc się okaże
u nas zima od wczoraj pełną parą Gabi zaliczyła pierwsze sanki już była bardzo zadowolona i wracać nie chciała a dziś tak sypie że nie wiem czy wyjdziemy bo nie zanosi się na to żeby przestało

to tyle co u nas uciekam coś na śniadanko wszamać
całuje i obiecuje poprawę jak zwykle tongue sticking out smiley jakoś mi to nie idzie sił mi brak jakoś ;/


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

mamafilipka2011 (offline)

16-01-2012 12:32:13

Warszawa
Witam Was dziewczynki smiling smiley
Wiem, że berdzo długo mnie tu nie było :/ ale musicie mi to wybaczyc :] jakos nie miałm czasu sie zebrac zeby tu coś napisac do Wassmiling smiley
U nas wszystko dobrze smiling smiley 8.01.2012r Filipek obchodzil swoje pierwsze urodziny smiling smiley Bylo bardzo fajnie było duzo gości i wgl smiling smiley
A co tam u was??smiling smiley
Mam jedno pytanko smiling smiley Moj Filipek jak tylko zdejmuje mu sie pieluszkę to odrazu chwyta sie za siusiaczka i strasznie go ciągnie :/ czasami to az sie boje ze go sobie urwie ;/ oczywiscie odciągam mu raczki ale czasami tak mnie przechytrzy i zaraz sie za niego lapie:] :/ i nie wiem czym to jest spowodowane :/
pozdrawiam serdecznie smiling smiley Do usłyszenia ;*

misia0805 (offline)

16-01-2012 12:38:31

Wrocław-Pietrowice Małe
witam wszystkie mamuniesmiling smiley
U mnie jak narazie wszystko ok. Tylko te moje nastroje ehh wystarczy ze chlopak mnie dotknie a ja juz krzycze na niego wszystko mnie drazni. Zuzanna mi sie rozchorowala ja tez lekko podziebiona jestem. Wlasnie wczoraj skonczylam pierwszy semestr w szkole i zajecia mam dopiero pod koniec lutego. Życzę wszystkim zdrówka bo pogoda paskudnasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

pozitiVibration (offline)

16-01-2012 13:02:05

Tychy
mamafilipka2011 mój Maksio też tak sobie robił. ) : zaczęłam do rączek w czasie przebierania pampersa dawać jakąś małą zabawkę i jakoś ostatnio zauważyłam że przestał sobie ciągnąć.
kalanchoe witaj. ( :




prosimy bardzo o pomoc w głosikach. ( :


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 20:00 przez Sympatyczna.

GusiuNesta (offline)

16-01-2012 13:16:54

Sieradz
kalanchoe - witaj smiling smiley
maxim16 - jak to nie tęsknimy? nie pisz tak tongue sticking out smiley a ruchy czujesz już ? smiling smiley
misia - powiedziałaś facetowi o drugiej ciąży, czy jeszcze nie? winking smiley

A ja właśnie wróciłam od dentysty grinning smiley za tydzień kolejna wizyta, strasznie mi się zęby zaczęły psuć... Ale jak mi wierciła tego zęba i mnie bolało to Mała mnie strasznie kopała tongue sticking out smiley ciekawe co będzie na następnej wizycie winking smiley
Dzisiaj jeszcze do okulisty i ginekologa smiling smiley Więc wieczorem się odezwę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kuszla (offline)

16-01-2012 13:49:18

Prudnik
Kate

Moze masz racje... Juz usuwam. Thxsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.