Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

Karolcia_23 (offline)

10-01-2012 18:13:40

Olsztyn
Gusiu nie wiem grinning smiley właśnie za dużo jest tych kolorów ale z moim Ł. rozglądamy się za jakimś jasnym z niebieskim czy turkusowym , ale to jeszcze pewnie się zmieni więc trzeba wyhaczyć moment i kupić grinning smiley A Wy za jakimś się już rozglądaliście ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

10-01-2012 18:42:45

Sieradz
Karolcia my już mamy wózek zakupiony tongue sticking out smiley znajoma teściowej miała na sprzedaż - chicco 6wd tech plus za 300 zł, a stan idealny. Więc wzieliśmy winking smiley jeszcze go w domu nie mamy, ale jak tylko go odbierzemy to zrobię zdjęcia.
A tak w ogóle to na kiedy masz termin? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolcia_23 (offline)

10-01-2012 18:45:15

Olsztyn
Gusiu teoretycznie mam na 20 kwietnia ale , będzie to przez cięcie cesarskie to będzie wcześniej . A Ty ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sander (offline)

10-01-2012 18:57:17

Płock
Hej kobietki..

Pocieszę Was glukoze już miałam kilka miesięcy temu.. I nie jest wcale tak strasznie jak wszyscy mówią.. Mi wcześniej siostra mówiła że ta glukoza to taka jak galareta itd.. A to zwykła woda z dużą dawką "cukru".. Mi podpowiedziała położna żebym z sokiem z cytryny wypiła więc tak zrobiłam.. Wypiłam w domu i po godzince pojechałam na krew.. Gorzej że później troche słabo jest bo taka dawka cukru nie działa dobrze.. Ale ogólnie to nie było straszne.. Poza tym na szczęście cukrzycy nie wykryto więc następnych badań z glukozy już nie miałam..


[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

10-01-2012 19:03:13

Sieradz
Karolcia ja mam z okresu na 9 kwietnia, a z usg mniej więcej tydzień później. Pewnie dlatego taka różnica, bo nie pamiętałam dokładnie daty ostatniej miesiączki tongue sticking out smiley ale żadnemu lekarzowi się do tego nie przyznałam winking smiley
Zaszłam w ciążę od razu po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych i nie zwracałam uwagi na to kiedy mam okres. Nie wiedziałam w ogóle, że to jest ważne tongue sticking out smiley więc sobie tylko tak orientacyjnie wyliczyłam smiling smiley
A czemu będziesz miała cesarkę? Ja też miałam mieć, ale jednak mogę rodzić naturalnie i jestem w trakcie zastanawiania się co wybrać winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolcia_23 (offline)

10-01-2012 19:05:37

Olsztyn
Sander ja właśnie też słyszałam o tej cytrynie , dziś już nawet kupiłam grinning smiley

Jutro z GusiuNesta idziemy walczyć smiling smiley Musimy dać radę dla naszych Maluszków smiling smiley

A Ty jak się w ogóle czujesz ? Poród już tuż tuż ... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

10-01-2012 19:10:11

Sieradz
Na pewno damy radę grinning smiley też już mam przygotowaną cytrynę smiling smiley
To dobrze, że jutro idę na tą glukozę, skoro można się słabo czuć... bo w czwartek wybieram się na pogrzeb do Łodzi. Ciocia mi na raka zmarła. Mam tylko nadzieję, że nie usłyszę od kogoś, że ciężarna nie powinna na pogrzebie być, bo zabiję tongue sticking out smiley
Sander zazdroszczę Ci, że niedługo urodzisz. Też bym już chciała smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolcia_23 (offline)

10-01-2012 19:11:03

Olsztyn
Gusiu cesarkę mam mieć bo mam torbiele pajęczynówki i nie mogę żadnego wysiłku mieć , neurolog mówi , że teoretycznie nie powinno być komplikacji ale nie będzie ryzykował mojego życia czy Małego .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolcia_23 (offline)

10-01-2012 19:13:19

Olsztyn
Gusiu no niby tak mówią ale dla mnie to tylko przesądy jak wiele innych .
Nikt Ci nie zabroni iść tym bardziej , że to Twoja Ciocia a na cmentarzu pewnie ktoś się trafi , że coś powie ale to szkoda nerwów tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

10-01-2012 19:16:17

Sieradz
Karolcia to faktycznie lepiej nie ryzykować z tym naturalnym porodem smiling smiley
A co do pogrzebu to może i szkoda nerwów na takie osoby, ale jak będę w złym humorze to niech lepiej nikt nie podchodzi grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.