Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

kuszla (offline)

14-01-2012 12:10:45

Prudnik
Ami dorwała ostatnio taty piwko i oddać nie chciała. Patrzcie hehehe:

kuszla (offline)

14-01-2012 16:41:37

Prudnik
Madzik
Boże... nie wyobrazam sobie przez co przechodzicie.... Tak mi strasznie przykro. Ale glowa do gory!!! Ani sie nie obejrzysz a juz bd po wszystkim!! Trzymamy kciuki:*

kate20 (offline)

14-01-2012 22:57:10

julka hehe przygotuj pomoce naukowe przygotuj,ja za bardzo nie musiałam,nie było takie trudne.Za jeden dostałam 4,a z a drugi 5grinning smiley

Kuszla o to współczuje twojemu chłopakowi.Sa też inne z których napewno nie wypadnie;] bez obrazy ale to zdjęcie małej to lekkie przegięcie,małe dziecko + puszka piwa(badz tez pusta puszka), nie za dobrze to wygłada
ps.lepiej wykasuj bo zaraz któs zglosi i dziecko Ci zabiora

Madzik jak mały już tyle wytrzymał to reszta tez będzie do zniesienia winking smiley powodzenia !


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

15-01-2012 08:50:59

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Kate ja dostałam z prawa 4 a z patologii 5 więc tak jak Ty.Mr. Green Zaraz jadę na ostatni egzamin i będzie koniec sesjihot smiley

tynka03 (offline)

15-01-2012 15:13:00

Witam, ja tylko na chwilkę smiling smiley

julka dobrze nagadałaś tej kolerzance, jak zmieniła zdanie, czy jest nastawiona na nie??

madzik w takim razie moja gratulacje, jak reakcja m??

karolcia dbaj o Was smiling smiley Wszystkiego dobrego smiling smileysmiling smiley

gusiu nic się nie martw wielkością smiling smiley Anitka też na początku duża była, potem terminy z usg się przsuwały, bo troszkę mniej rosła. JAk się urodziła to lekarze oceniali po długości itd na 34 tydz i trochę, a urodziła się dwa dni przed terminem z OM i wszystko z nią super, o prostu jest malutka smiling smiley Po rodzicach smiling smiley

madzik dużo wytrwałości życzę, a skąd u Damianka te kamienie ??

kuszla mały smakosz z Amelki hehe smiling smiley Anitka też puszki lubi smiling smiley

kate, julka Gratuluję ocen i strasznie zadroszczę smiling smiley Chociaż ja jak na 3 pozaliczam to będę szczęśliwa, bo nie dośc, że mi się nie chce i nie mam kiedy się uczyć to jeszcze terminy zaliczeń mi nie pasują i nie mam kiedy i jak jechać przejrzałam nawet plany wykładowców i nic nie pasuje .. napisałam maila i czekam na odp.. zobaczymy

Pozatym cały czas sobie wkręcam, że się uczę tongue sticking out smiley Powiem wam, że jka było pisanie prac na komputerach, to jeszcze jakoś szło, a teraz jak mam się z notatek uczyć to komputer oczywiscie też właczony i tylko przeszkadza, bo wcale nie potrzebny sad smiley masakra jakaś ... jak się cieszę, że tylko do końca stycznia pracuje grinning smiley Na razie to wymiękaa, już jedna kawa dziennie nie wystarcza musą być dwie, lub kawa i tiger sad smiley Ja chce żeby już było po sesji, a ona się nawet jeszcze nie zaczęła sad smileysad smiley

Aaa już wiem jaki jest moj wymarzony zawód grinning smileygrinning smiley Chciałabym być księgową w firmie męża grinning smileygrinning smiley Mam nadzieję, że to się uda smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Dobra spadam bo już ciemno sięrobi a ja nawet nie zajrzałam, wolałąm sać do 10 a teraz mnie głowa boli od tego hehe Buziaki kochane i przepraszam za chaotycznego posta ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

15-01-2012 16:58:43

Sieradz
tynka - księgową w firmie męża grinning smiley powodzenia życzę tongue sticking out smiley ja w ogóle nie mam pojęcia o księgowości smiling smiley

My też się zastanawialiśmy ostatnio czy nie ruszyć znowu z firmą mojego J. Ja bym była sekretarką grinning smiley. Powiedział, że Lila by była ze mną w pracy i miałaby swój kącik i w ogóle winking smiley ale to jeszcze wszystko przed nami smiling smiley
Napadało duuużo śniegu grinning smiley a mi się shake zachciało z McDonalda i jedziemy tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kuszla (offline)

15-01-2012 18:54:07

Prudnik
Kate
Puszka jest zamneta!! W życiu bym nie dała 5 miesięcznemu dziecku alkoholu! Ona p oprostu lubi puszkismiling smiley)

kate20 (offline)

15-01-2012 19:01:53

kate20 (offline)

15-01-2012 19:05:13

kuszla z pewnością byś nie dała,ale sam fakt widoku zdjęcia malutkiego dziecka z puszka budzi pewnego rodzaju kontrowersje. Zaraz ktoś zobaczy nieodpowiedni i powie ,że podajesz dziecku alkohol wtedy zacznie się problem ;]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

15-01-2012 19:43:36

Plany plany :d zobaczymy jak mój małżonek się sprawdzi hehe smiling smiley Bo ja już taka mała firme taty prowadze, ale on rezygnować chce i coś z tym trzeba dalej robić smiling smiley Zaawansowanej księgowości to nie wymaga więc nie jest źle tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.