lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

ryli20 (offline)

22-03-2012 17:44:10

Poznań
Witajcie wiosennie mamuśki
dziś zaliczyłyśmy dwa spacerki achhh jak cudnie

Edytko jeszcze nie zdążyłam Wam pogratulować kapeluszowego zwycięstwa, ale to było oczywiste że konkurencja nie ma z Wami szans tongue sticking out smiley
heheh rozbawiła mnie Twoja przeprawa spacerowa z teściową smiling smiley

Justii jejku kolejny ząbek no nieźle smiling smiley i gratuluje nocek oby tak dalej, u nas różnie z tymi nockami, bez jedzonka są już od dawna ale są noce że się budzi co chwilę a są też i takie że ładnie sobie śpiocha tylko jak głupia budzę się automatycznie i potem nie mogę zasnąć heheheh

Iga u nas spanie w dzień też nie jest w łóżeczku, młoda śpi na naszym łóżku i zasypia tylko wtedy jak leżę koło niej a ona bierze moją rękę i mocno trzyma, wtedy bach przekręca się na boczek i śpi, no ale boję się ją tam samą zostawiać żeby nie zleciała mimo tego że robie barykady

Ewcia wiesz co sama nie wiem czy to zajad czy może zimno, ale smaruję kremem jakimś i pomału schodzi
i jak Ci idzie prawko ? dużo godzin jeszcze Ci zostało ?

Wiecie co dziś gotuję obiadek a że mamy aneks kuchenny więc Grosię widzę jak śmiga w pokoju, obracam się a ona raczkuje do przodu, chwiejnie bo chwiejnie ale się zaczęło heheheh i jaką miała radochę ja zresztą też smiling smiley
daleko jeszcze nie śmiga takie kawałeczki i nie zawsze no ale muszę tę datę zapisać smiling smiley

miłego popołudnia


[link widoczny po zalogowaniu]

melomanka (offline)

22-03-2012 19:34:19

No to Ryli gratuluję raczków!!! smiling smiley

A ja już kochane ziewam... niby powinnam jakieś filmidło jak człowiek obejrzeć... ale niestety, dzieciorki tak dają w kość, zwłaszcza panna Lala, że jestem nieprzytomna winking smiley

Buśki :*

Aisha34 (offline)

22-03-2012 22:20:30

Toruń
Czesc Dziewuszki
z grubsza "przelecialam" Wasze posty wiec powiedzmy, ze jestem w miare na biezaco...

Ewus jak wiesz Torun jest niedaleko od Darii, czy Edzi wiec seeeerdecznie Was zapraszamy na slodkie pierniki i nie tylko (nie kojarzyc prosze Torunia tylko z ojcem dyrektorem buziaczki :*
Edytka Twoj Norbus jest przeslodki, a ten jego usmiech rozbrajajacy na maxa :*
wiesz byla piekna pogoda to niech sie tesciowa cieszy ze mogla sie dotlenic ciekawe czy nastepnym razem bedzie chciala tak chetnie Ci towarzyszyc, pewnie teraz siedzi i odciski sobie leczy winking smiley
Igus pytalas o zasypianie w dzien, to powiem Ci, ze twoja imienniczka ma ostatnio jakies jazdy bez trzymanki, bo opiekunce rano zasypia bez problemu (byle byla butelka z mleczkiem) ale my w weekend mamy juz problem zeby tak poprostu zasnela (ostatnio sie smialam ze zadzownie chyba do naszej Jadzi i zapytam jak ona to robi W wozku na dworzu zasypia faktycznie bez problemu, ale juz popoludniowa drzemka to jakas masakracja - dostaje cycka i jak juz tylko sie naje to kula sie po calym lozku, siada wstaje i pomimo ze jest padnieta na maxa nie moze zasnac. Dzisiaj przed 17-ta poszlam z nia na spacer bo myslalam ze bedzie latwiej, ale dupa jasia bo nawet nie zmruzyla oka.
Iga Justii z tymi zabkami to sie naprawde rozszalalyscie bo moja chyba jako druga po Zuzi MArlenki dostala swoje pierwsze od razu 2 zeby, a minelo 2,5 miesiaca i kolejnych brak, a koszmarny slinotok i gryzienie wszystkiego i wszystkich wokol to chyba sie nie skonczy.
Edytka Ryli ani sie obejrzysz a bedzie Ci Gagatka wedowki urzadzac po mieszkaniu a ten rumien Agatki bylas pokazac pediatrze, bo nei doczytalam?

A ogolnie u mnie to jest bardzo roznie, sa dni ze nie mam czasu oddychac poprostu, bo ciagle cos jest do zalatwienia lub zrobienia jak nie w pracy to w chalupie, a jak juz mam troche wiecej luzu to czasami poporstu brak mi checi na cokowliek - jakos mam hustawke nastrojow straszna, co najmniej jak w ciazy winking smiley wy tez tak macie?
A Igula to slodziak taki ze tylko ja schrupac, potrafi sie klocic jak cos nie jest po jej mysli, a ruchowo to chyba jakies adhd ma, bo jest ciagle w ruchu.
O raczkowaniu nadal nie ma mowy, woli na tylku sie przesuwac, i dotrze wszedzie gdzie chce wiec juz wszedzie pozakladalam zatyczki do kontaktow i blokady do szafek. Sama sobie pewnie stoi, wystarczy jej tylko do podporki noga lub ulubiony stoliczek edukacyjny, wtedy stoi puszczajac sie jedna reka.
Ciekawa jestem czy pojdzie na nogi tak szybko jak Oskar, ktory mial 10 miesiecy. Ale pozyjemy zobaczymy, wiem ze nie ma co przyspieszac, bo kazde dziecko jest inne grinning smiley

Pozdrawiam i caluje Was wszystkie bardzo mocno i postaram sie zagladac czesciej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

melomanka (offline)

23-03-2012 09:03:12

Ale tu ciiisza !tongue sticking out smiley

Ja zaraz wychodzę na spaceros z dzieciorkami... piękna pogoda za oknem. Zakupy zrobię przy okazji.
Koło 16tej mam wizytę mej rodzicielki- pita mam jej zrobić ;/
Dziś nawet znośny nastrój mnie dopadłwinking smiley Coś konstruktywnego wypadałoby mi zrobićwinking smiley

Asiu na pupce to też jest jeden ze sposobów raczkowania! Najważniejsze, że malutka zdrowa i ruchliwa, a że maruder- jak wszystkietongue sticking out smiley
Wstaw jakąś foteczkę malusiej :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-23 09:13 przez melomanka.

Iga_Krk (offline)

23-03-2012 09:14:25

Kraków
helooł

ja na chwilę.. później kliknę więcej... a teraz 2 rzeczy :

1. mamy kolejnego zębola i jest to druga górna 3 grinning smiley wygląd bajeczny grinning smiley mamy w domu wampirzątko grinning smiley

2. dziś kończymy 8 miesięcy grinning smiley

i wyglądamy tak :





my też mykamy na spacerek... po południu skrobnę więcej smiling smiley
miłego słonecznego dzionka!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

ryli20 (offline)

23-03-2012 10:09:41

Poznań
MARYSIU BUZIACZKI Z OKAZJI 8 MIESIĘCY

foto śliczne śmieszek - wampirek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Aisha34 (offline)

23-03-2012 10:36:27

Toruń
Iga no mowilam ze sie rozszalalas z tymi zebuszkami u Mani grinning smiley
Sto lat na te 8 miesiecy :***

A to ze jest przesliczny slodziak z niej to juz nie bede wspominac, bo staje sie monotematyczna winking smiley

A mnie dzisiaj jakos rozpiera energia, chyba slonca potrzebowalam...

Buziaki :***


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-23 10:37 przez Aisha34.

Izabela84 (offline)

23-03-2012 10:49:04

Niszczewice
Mamusie witajcie!

jesteśmy w domku winking smiley Pisałam, że nia mamy laptopa, a z internetu w komórce nie umiem korzystać, dlatego się nie odzywałam.
Piszę tylko że jesteśmy i żyjemy, a wieczorkiem napiszę więcej.


DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA WSPARCIE I KCIUKI, JESTEŚCIE KOCHANE!


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

ryli20 (offline)

23-03-2012 11:51:34

Poznań
ja właśnie wróciłam ze spacerku, po południu idziemy na kolejny, i jeszcze na tarasiku młoda posiedziała w wózeczku a ja zamiotłam nasz 50 -cio metrowy taras po zimie, po chamskich sąsiadach z góry (raczej sąsiadce ) co pety wywala na nasz taras, ale już zamówiliśmy nagranie z monitoringu żeby zobaczyć która to pip … więc wywalę jej te pety do mieszkania
Iza witajcie - i czekamy na relacje jak się Staszek czuje ?
Asia odnośnie rumieńca - tak byłam z tym u lekarza i mówił że to od pokarmu jakiegoś, że trzeba obserwować srata tata … no ale teraz skórę ma gładką w tym miejscu bez krostek i tylko czasami jej się troszkę zarumieni ale nie tak mocno więc już się tym tak nie przejmuję
Wiosna słonko- Kochana kto tego nie potrzebował


[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

23-03-2012 12:20:17

Dobrzyn
Witajcie dziewczyny

Ach jak piekniesmiling smiley

Norbi spal dzis okropnie w nocy ale w dzien mial juz 2 godzinna drzemke w swoim lozeczku smiling smiley wiec i ja mialam czas zeby wkoncu zrobic cos w domkusmiling smiley


MARYSIU buziaczki dla ciebie:*:*:* z okazji 8 miesiaca oraz kolejnego wampirzego zebuszkagrinning smileygrinning smileygrinning smiley zdjecie przesliczne ale chyba do tatusia jestes podobna???? smiling smiley oj chlopcy sie beda uganiac za Marysienka grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Norbusiowi krwawi dziaselko 3 na dole!!!!!!!!!!!!!! nie wiem czy to od zabka czy moze sobie cos za mocno wlozyl ....

IZKA czekamy na wiesci jak Staszek sie czuje???? super ze juz jestescie w domku!:*

Asia Igusi chyba nie Gratulowalam zebuszeksmiling smiley Zatem Gratuluje:* swietnie ze juz chwilke stoi sama, odwazna dziewusia z niej:*:*:*
Zagladaj do nas czesciej i koniecznie wrzuc wspolna fotke z Igusiasmiling smiley

Ryli masz racje miej dowody i wrzuc tej babie te pety do mieszkania!!!!!!!!! Nie rozumiem takich ludzi.....
spacerek za spacerkiem smiling smiley u nas tak bylo wczorajsmiling smiley

ja dzis zabieram dzieci na wiessmiling smiley Nadia uwielbia gonic kury i kaczki hihihi i pewnie pomoze babci w ogrodzie grinning smiley

buzki kobietki


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.