lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Edyta24 (offline)

14-03-2012 09:12:14

Dobrzyn
hej hej

Ale pustkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUSTI Gratuluje zabkow Bartusiowismiling smiley Cudownie:* ma juz czym gryzcsmiling smiley

U nas w pyszczku nic nowego sie nie pojawilo...cierpliwie czekamy! objawy jakie ma Norbi wskazuja na kolejna pereleczkesmiling smiley

Wczoraj odwiedzila mnie znajoma z ta dziewczynka co wam kiedys pisalam ...(9miesiecy ma) Dominisia jeszcze nie siedzi sztywno,nie stoi, nie raczkuje, nie pelza, ale robi tany tany grinning smiley i kosi kosigrinning smiley
Jest pogodnym dzieckiem, caly czas usmiechnietasmiling smiley
Nagadalysmy sie i zapomnialysmy o zegarku hihihi tagze wczorajszy wieczor wyłączony byl kompletnie z codziennego planu dniagrinning smileyA dzis ciezko bylo wstac nie tylko corce (ktora swietnie bawila sie z kolega z klasy rowniez do pozna) ale i mniesmiling smiley Norbi odsypia bo jeszcze z nocy mi nie wstal tylko smacznie spiochasmiling smiley

nie mam jeszcze planow na popoludnie...a co u was dziewczyny???

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

14-03-2012 09:13:58

Poznań
Dzień dobry
obyyy był dobry, mnie chyba podobnie jak Edytkę męczy wiosenne przesilenie
ale wiosnę kochammm i jak dla mogłaby być cały rok

Edytka dzięki :* Grosi krosteczki i rumień ma się różnie raz mega czerwony a raz jaśniejszy, wczoraj i dziś jakby trochę zjaśniał wiec niech już spada smiling smiley

Justi no wielllkie gratulacja z kolejnego kasowniczka Bartusia, ja patrzyłam u Agaty to nic nowego nie wyczułam, ale te dwa które ma w zupełności wystarczają by mnie czy małż ugryźć np. w nogę

U nas wczoraj najpierw godzinna walka żeby młoda zasnęła, zasnęła uffff potem co chwila się budziła bo jakby ją katar męczył, wiec wzięłam fridę i do dzieła, ale był krzyk, sąsiedzi na bank obudzeni, potem niby zasneła ale tylko jak trzymała moją rękę, jak tylko wzięłam to bunt, wiec przeniosłam małż do drugiego pokoju a my razem w łóżku, kiedyś też próbowaliśmy tak spać i jak tylko się kręciłam to ona już wybudzona wiec miałam obawy czy wypali, no i tak jakoś się męczyłyśmy to ok 2 aż wkońcu udało się zasnąć
w nocy pokasływała i czasem kichnęła, temp nie ma
achhhhhh kurczaki chyba z weekendowego wyjazdu klops będzie - no ale najważniejsze zdrówko Agatki.
a weekend zapowiadają mega ciepły i słoneczny widziałyście smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

14-03-2012 09:16:19

Poznań
Edytka właśnie czytam Twego posta, a Twoja znajoma poszła z Dominką do lekarza czy na razie nie?


[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

14-03-2012 10:24:59

Niszczewice
Witajcie!

W naszym domu ząbkowania ciąg dalszy. Teraz pałeczkę przejęła Rozalka - rusza się jej prawa jedynka, praktycznie wisi już, ale ni cholery jej to wyciągnąć. Płacze, krzyczy, lamentuje, bo będzie bolało, bo będzie krew leciała i takie tam... Od wczoraj się tak męczymy, bo gwiazda przychodzi z tekstem "wyjmij mi ząbka", ale jak się za to zabieram, to młoda dostaje szczękościsku i nie ma bata. Nawet wróżka Zębuszka nie daje rady winking smiley Już zapowiedziałam, że nie chcę słyszeć o zębie, bo nie daję rady z tym tematem. Już wolę Dominika ząbkowanie winking smiley
Dominiś pełza do przodu już całkiem nieźle, zjaduję go pod biurkiem, pod łóżeczkiem... lubi się chować winking smiley
Brzuch mnie boli z nerwów, w poniedziałek do szpitala ze Staszkiem. Planujemy z mężem opiekę na dziećmi. Powoli dochodzimy do konkretnych ustaleń.

Justi - gratuluję ząbków!
Przestawianie zegarków... niecierpię tego! Dobrze że to w niedzielę, można w łóżku dłużej poleżeć winking smiley

Edytka - a tej córeczce koleżanki nic nie jest? Ja bym się chyba zmartwiła. Były u lekarza?
Czasem dobrze sobie zrobić taki dzień luzu, bez obowiązków, planowania... Każdemu się należy winking smiley

Ryli - a czemu Ryli? Wyczytałam, że masz na imię Monika, ciekawi mnie ten nick winking smiley
Katarek najgorszy u maluszka.. co używasz? Ja mam Nasivin Soft i herbatkę majerankową. No i niech Grosia wraca do zdrowia!

U nas coś nie widać tej wiosennej pogody, zimnawo i pochmurno sad smiley Ale spacerek zaliczymy.
Trzeba skombinować jakiś obiad. Do wieczora!

PS. Wiadomo co u Ani?


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Edyta24 (offline)

14-03-2012 10:46:00

Dobrzyn
dziewczyny mama Dominisi nie wybrala sie do zadnego specjalisty np. neurologa tylko skoro "nasz" (tzn juz jej bo ja stad wypislalam dzieciaczkow, wole dojechac kilka km dalej i miec doczynienia z pediatra z zawodu a nie z braku pieniedzy jak jest w przypadku tego osrodka w Dobrzyniu i dziecmi zajmuje sie najzwyklejszy lekarz po 60-tce) "pediatra" twierdzi ze nic jej nie jest i rozwija sie swoim tempem to nie beda szukac nic na sile! wiecie ze sa mamy z ktorymi sie niedyskutuje na temat dzieci smiling smiley Ona wlasnie taka osobka jest! Ale na Norbiego napatrzec sie nie mogla jak kula z dzieciakami (Nadia i Kuba) pileczke albo jak szybciorem myka w chodziku po pokojusmiling smiley

Monika smiling smiley Ja tez uwielbiam wiosne !!!!!!!!!!
Nocki wspolczuje...... Norbi tez ma katarek i zakaszlnie kilka razy w dzien ale masc majerankowa pod nosek dziala cuda noi nasivin soft tez mamysmiling smiley a co do fridy to i my mamy z nia przeboje smiling smiley

Izka u nas bylo to samo z Nadia tyle ze chcialysmy jak najszybciej pozbyc sie ruszajacych zabkow bo za nimi szly krzywe stale. troszke sie naprostowaly i az tak nie widac ale jednak krzywy zgryz juz bedzie miec. wiec do dentysty z nia poszlam i aparat moze nosic dopiero wtedy jak pozbedzie sie jeszcze kilku mleczakow , najwazniejsze zeby uciekly jej jeszcze te gorne i mozemy myslec nad aparatem. jak Nadii ruszaly sie zabki 2 dolne to w tym samym czasie Norbertowi wychodzily tez 2 dolne zebiska grinning smileygrinning smileygrinning smiley

url=http://pierwszezabki.pl] [/url]


[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

14-03-2012 10:48:10

Kraków
hej dziewczyny

nie odzywam się bo nie wiem co mam pisać... zresztą nawet nie wchodziłam na forum, nie podczytywałam Was z ukrycia... Smutno i tyle. Choć wiosna podobno się zbliża....

Wczoraj Ania mi napisała że z Dawidem odrobinkę lepiej... choć nadal stan b. ciężki. jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej... Ale wszystkie bez wyjątków wiemy że będzie coraz lepiej, że malutkimi kroczkami wyzdrowieje! wybudzą jak się ustabilizuje, poskładają co połamane i po rehabilitacji dojdzie do pełni sił. jest młody i silny!! przetrwał wojnę w Iraku to i wypadek da radę!!! Ewcia jest u Ani także na szczęście nie została bidulka sama z tym wszystkim...


U nas w porządku. Ząb już prawie w połowie jest na wierzchu i nie wiem czy drugi obok nie wyłazi bo spuchnięte dziąsełko na maxa.

idę sobie, trzymajcie się


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Izabela84 (offline)

14-03-2012 11:25:20

Niszczewice
Iga, dziękujemy za informację! Najważniejsze, ża mąż Ani żyje i jest pod dobrą opieką. Teraz będziemy trzymać kciuki za jego szybki powrót do zdrowia.


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Edyta24 (offline)

14-03-2012 11:44:33

Dobrzyn
Iga dzieki za wiadomosc !!!! Bedzie dobrze, musi byc! Tworza silna rodzinke.... Dobrze ze Ewcia jest u Ani. Razem zawsze lepiej... a i napewno duzooo Ani pomoze.
Tagze dziewczyny Trzymajcie sie :*:*:* Zdrowka dla Dawida zyczymy!!!!!! Zeby jak najszybciej sie wybudzil .....


[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

14-03-2012 12:34:12

Poznań
Całe szczęście że z Dawidem chociaż odrobinkę ale lepiej. Będzie dobrze, tak jak Iga piszesz młody i silny to wszystko idzie ku dobremu.

Iza ojj widzę że w Twoim domku temat ząbków pełną gębą omawiany jest, jak nie jednego to u drugiego no nieźle. mój nick/ksywka pochodzi jeszcze z czasów liceów jakieś 12 lat temu (masakra kawał czasu) a zaczęłam go używać do forum itd. jak miałam 20 lat stąd ryli20 (czyli 9 lat temu - to też nie jest pocieszające) a skąd się wzięła - dłuuuga historia i ciężka do wyjaśnienia - w skrócie młodzieńcza głupawka smiling smiley tak czy siak przywiązałam się do niego i tak już zostało
na katarek różnie acatar baby, wode morską, maść różne sposoby, no a na noc olbas kropiemy na ochraniacz troszeczkę

Edyta no to nieźle z tym pseudo lekarzem, no ja podziwiam Twoją koleżankę tym bardziej patrząc na Norbercika jak on fika to bym poleciała do innego lekarza, no ale jak mówisz, każda z nas jest inna, no niby coś może w tym jest że każde dziecko rozwija się swoim tempem ale ja bym zaczęła się martwić


ja już chatkę ogarnęłam, na spacer nie idę bo wieje że masakra no i młoda w nie najlepszej kondycji
coś mnie głowa boli

czy wiecie że święta coraz bliżej, jakoś mi się ich nie chce


[link widoczny po zalogowaniu]

justii85 (offline)

14-03-2012 13:42:47

Gorlice
Hejjj dziś zły humor mnie dopadł więc nie bedę się zbędnie rozpisywać.....

Dziekujemy za gratulacje.....ale szkoda że wyjście ząbków nie wiąże się z poprawą grzeczności mego syna....bo dziś jest nie do zniesienia sad smiley

Edytko no ja też na miejscu twojej koleżanki poszłabym do innego lekarza przynajmniej skonsultować.... ale jej dziecko...jej wybór smiling smiley

Izuś nie denerwuj się...bedzie wszystko dobrze....a tak wogóle to jaką operacje ma mieć Stasiu? Bo jakoś przeoczyłam :*

Noi dziękuje Iguś za wiadomości o Dawidzie ..... Trzymamy kciuki żeby doszedł do siebie :* A o tym że był w Iraku to nie wiedziałam....silny chłop....da rade...i o to sie będziemy modlić :*

Uciekam moze naskrobie coś wieczór jak mi syn da wrrrrryyyyyy :/

Buziaczki :*


Tam, gdzie nie ma dziecka, brakuje nieba!
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.