lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Izabela84 (offline)

11-03-2012 21:44:00

Niszczewice
Aneczko, jestem z Tobą, modlimy się o zdrowie Twojego męża. Ściskam Was mocno.


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Edyta24 (offline)

12-03-2012 06:24:20

Dobrzyn
hej dziewczyny

Daria jak wczoraj dostalam eska od kolezanki z wiadomoscia czy bylam na forum i czytalam za Anki maz walczy o zycie (a przeczytalam to go po 1.00) to juz pol nocy nie spalam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! straszna tragedia!
Aniu myslami jestesmy z Wami:*

a u nas weekend wspanialy smiling smiley w sobote goscilismy siostre meza a w niedziele my goscinnie zajrzelismy do znajomychgrinning smiley
Norbercik znow ladnie spiochagrinning smiley (oby nie zapeszyc)grinning smiley

wpadne pozniej bo musze moja core budzic do szkoly

buzki

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

justii85 (offline)

12-03-2012 07:40:00

Gorlice
Aniu modlimy się o szybki powrót do zdrowia męża :* :* Trzymaj się skarbie :*


Tam, gdzie nie ma dziecka, brakuje nieba!
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

12-03-2012 08:11:04

Poznań
Witajcie
Jejku jaka tragedia. Ania trzymajcie się dzielnie, jestem z Wami !!!

aż nie mogę się otrząsnąć po tym …


My nadal walczymy z buźką Grośki, ma drobne krosty i dodatkowo taki rumień pod uszkiem, to jest pokarmowa wysypka, której mam już dość a myślałam że będzie ok, w sumie oboje z małż nie jesteśmy alergikami, i tyle czasu młoda jadła różne rzeczy i nic nie było aż tu nagle
a tak to jakoś leci
w sumie mam zaległości w forum wiec myślę że wkrótce nadrobię

a tym czasem trzymajcie się a Ty ANIU szczególnie


[link widoczny po zalogowaniu]

Aisha34 (offline)

12-03-2012 09:49:15

Toruń
ANUS trzymaj sie dzielnie :*:*:*

wszystko bedzie dobrze, tak musisz myslec, pamietaj ze nadzieja umiera ostatnia!



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

12-03-2012 10:16:11

Dobrzyn
Ogarnelam dzieci siebie i domek i moge wejsc spokojnie poczytac was. przez weekend pustki ale to jest zrozumiale !

Beti my tez mamy chodzik i malutki doslownie zapierdziela po calym domku w nim i jest przeszczesliwygrinning smiley kiedy ja wychodze do kuchni cos upichcic , ugotowac to zazwyczaj byl krzyk bo mnie nie widzial a tak przejdzie z pokoju do kuchni i juz usmiech od ucha do ucha a i ja mam wolne rece i czas.moja Nadusia tez chodzila w chodziku i jest wszystko ok.tagze chyba tylko my dwie z forum uzywamy chodzikagrinning smiley
Dodaj kochana aktualne zdjecia LENKIsmiling smiley

Iga mamusia rozpieszcza oj rozpieszczasmiling smiley ciezko bedzie wrocic do rzeczywistosci grinning smiley ale nalezy ci sie odpoczynek wiec korzystaj poki mozesz!!!!!!! Moi rodzice tez sa przekochani ale niewytrzymalabym z nimi 2 dni smiling smiley wiec moja teoria jest taka ze jak najdalej od jednych i drugich rodzicowgrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Daria JUla ma 4 zebole?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?! CUDOWNIE grinning smiley widze ze tez ksiazkowo nie ida grinning smiley
U nas ciezko podejrzec czy cos nowego sie pojawia bo maly ostro gryzie grinning smiley niby na "felka oko" widac cos bialusienkiego przy lewej dolnej jedynce ale pewna w 100% nie jestem !!!!

Jesli macie jakies informacje o Mezu Ani to dajce znac Kochane!!! straszna wiadomosc! tak sobie mysle ze to jakies fatum nad wami krazy!!!!!!!!! najpierw problemy z zajsciem w ciaze, pozniej wczesny porod , potem relacje z Dawidem nie takie a teraz wypadek! Masakra jakas ..... Aniu:*:*:*:*Trzymaj sie kochana

Acha Ryli Beti wrzuccie swoje zdjecie na forum zebysmy was zobaczylygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Sweet cos zamilkla!!!!!!!!!!! Odezwij sie do nas!!!!

A Norbi bawi sie na kocu grinning smiley z siadu przewraca sie na brzuszek i pelza do tylu (pod komode) z usmieszkiem na twarzygrinning smiley
kiedy go sadzam robi to samo................grinning smileygrinning smileygrinning smiley spodobalo mu sie grinning smiley

Buziaki :*

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

12-03-2012 10:23:54

Dobrzyn
Ryli my mielismy pokarmowke i na drugi dzien znikly krosteczki a byly na calym cialku. daje ci linka [link widoczny po zalogowaniu] moze rozpoznasz co to jest....Gagatka jak to znosi?


[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

12-03-2012 10:59:37

Niszczewice
Witajcie

Cały czas myślę o Ani i jej mężu... miałam niedawno w rodzinie taką sytuację, bardzo to przeżyłam.

U nas bez większych zmian, Dominiś troszkę próbuje pełzać do przodu, staje na czterech i buja się przód - tył. I nic więcej.

Edyta - pytałaś o groszek - możesz dawać, ja już z miesiąc temu dałam pierwszy raz i jest ok.

Ryli - moja siostra okazała się alergikiem w wieku 25 lat, więc nigdy nic nie wiadomo... a wiesz już na co Agasia jest uczulona? Życzę powrotu do zdrowia.

Miłego dnia mamusie, Aniu - myślę o Was, trzymam kciuki za zdrowie męża.


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

ryli20 (offline)

12-03-2012 11:03:34

Poznań
Edytka - tak lekarz nam powiedział że to od pokarmu … mój chrześniak co ma 10 miesięcy też ma podobne uczulenie, i nie chce mu zejść, u nas też się utrzymuje

tak tak fotke miałam dać na początku jak byłam na forum a potem zapomniałam - no i dorzucę
i wstawię jak wygląda ta buźka Grośki
sama nie wiem od czego to ma … czasem ma jaśniejsze a czasem bardziej czerwone


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.